• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 7 dana potkrovlje dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs Zadnjih 7 dana potkrovlje dvorište - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 7 dana potkrovlje dvorište

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje dvorište" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 810 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 240 m2
    • do 300 m2
    • 300 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 300 m2
    • 360 m2
  •  Po ceni
    • do 52000 eura
    • do 66000 eura (prosečna cena)
    • do 79000 eura
    • do 661 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, 198.500 €, 300,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetno građena kuća u mirnom delu Durlana, blizu Nišave, prizemlje i dva sprata, plus potkrovlje, lepljena sa jedne strane i sa lepim dvorištem. Objekat ima izolaciju a unutrašnji prostor je u izvornom stanju i potrebno je renoviranje po ukusu i potrbama novog vlasnika.....

 
 
 
  Kuća, BELE VODE, 400.000 €, 214,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam prodamo kuću u mirnoj ulici u Žarkovu, u neposrednoj blizini glavne ulice, gradskog prevoza, trgovina, škola, vrtića. Kuća se prostire na četiri etaže i svaka etaža se sastoji od hodnika, kuhinje, sa trpezarijom, dnevnog boravka, kupatila, toaleta, dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 450,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Erdeč, površine 300 kvm + 150 kvm, na 7 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejanjem na čvrsto gorivo ( gas prošao ). Sastoji se od : 300 kvm - podruma ( jedna velika prostorija ), prizemlja ( hodnik, špajz, soba, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom ), sprat....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs zadnjih 7 dana potkrovlje dvorište'
250.000 €
240.000 €
7.000 €
  Kuća, KRAGUJEVAC, 120.000 €, 148,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuće se nalaze u naselju Šumarice , površine 148 kvm ( na licu mesta 170 kvm ) i druga kuća u dvorištu od 100 kvm, na 4.49 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejnjem na više vidova goriva ( pelet, struja, drva ). Prva kuća se sastoji od prizemlja ( hodnik, soba,dnevna soba sa kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijaks Kosa I mesna zajednica. Kuća se nalazi na parceli od 10ari. Kuća je trostrano orjentisana i sastoji se od 4 nivoa: Suteren: toalet, hobby room (soba za zabavu sa ozvučenjem, projektorom i velikom jacuzzi kadom), teretana sa tuševima i....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 225.000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Starim Banovcima, nedaleko od centra, u mirnoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 6,22ari, okružena zelenilom. Kuća je završena 2012. godine. Zidana je kvalitetno, zidovi od cigle i po, neopor izolacija, ALU radijatori, drvena stolarija, komarnici na svim prozorima, sva vrata....

 
 
 
  Kuća, RAŠKA, 152.000 €, 190,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prelepom prirodnom okruženju, u podnožju planine Goč, u naselju Kamenica, nalazi se kuća koja predstavlja pravu retkost na tržištu. Smeštena na pažljivo uređenom placu površine 4.17 ari, okružena šumom, zelenilom i potokom koji protiče kroz dvorište, ova nekretnina pruža mir, privatnost....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 250.000 €, 540,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u naselju Sušica, površine 540 kvm, na 4.07 ari placa, grejanje na gas. Sastoji se od suturena ( tri prostorije, kupatilo, kotlarnica ), prizemlje ( hodnik, kupatilo, dve sobe, dnevni boravaksa kuhinjom i trpezarijom, dve terase), sprat - isti raspored i broj prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se useljiva kuća u Zemunu, pogodna kako za stanovanje, tako i za obavljanje poslovne delatnosti. Nekretnina predstavlja odličan izbor za firme, predstavništva, ordinacije, kancelarije ili porodični život u mirnom okruženju. Kuća se izdaje na duži period i posebno je pogodna....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....