• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana parket - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana parket - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana parket

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana parket" pronađeno 270 nekretnina - prosečna cena 2.408 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 435.800 €, 111,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 105.000 €, 60,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan površine 60 m² na petom spratu (poslednji, zgrada bez lifta) u blizini Vojne bolnice. Stan odlikuje funkcionalan raspored i prostrana terasa sa otvorenim pogledom. Karakteristike nekretnine: Struktura: Dvosoban stan sa odličnim rasporedom prostorija. Grejanje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 262.500 €, 75,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda, 75 m2pogled na Hram Sv.Savem, I sprat, grejanje kombinovano CG (podno i radijatori)- sistem toplotne pumpe- po potrošnji, zaseban kalorimetar. Stolarija-spolja aluminijum, unutra drvo, hrastov parket, izolacija 12 (kamena vuna-zvučna i termoizolacija). Mali troškovi grejanja.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 105.000 €, 62,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se veoma funkcionalan dvoiposoban stan, površine 62m2 na petom spratu starije stambene grade bez lifta. Zgrada je smeštena u samoj blizini fakulteta DIF-a i Zaštite na radu. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 92,00 m2 cca 5440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i kompletno opremljen stan izuzetno luksuzno, sa dvostranom orijentacijom u Beogradu na vodi- odmah useljiv. Svaka soba ima klimu. Aluminijumska stolarija visokog profila, centralno grejanje sa kalorimetrima, hrastov parket. Stan poseduje dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 125.440 €, 63,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji na Panteleju, sa izuzetnom povezanošću sa svim delovima grada. Stan se nalazi na prvom spratu kvalitetnog stambeno-poslovnog objekta u izgradnji, projektovanog prema savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na komfor,....

 
 
 
  Stan, VINIK, 192.760 €, 113,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u novogradnji na Panteleju u zgradi koja ima Pr+ IV sprata. Zgrada se nalazi u mirnoj ulici u porodičnom kraju grada. Stan je površine 113,39m2 i nalazi se na V spratu. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,tri....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 200 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U zgradi novije gradnje izdaje se garsonjera od 30m2 koja se nalazi na 1./5 spratu u zgradi sa liftom. U svom sastavu ima sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. Na podvima je parket, prozori su PVC, a grejanje je gas. Obavezan depozit u visini jedne kirije, minimalni najam....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno lep dvoiposoban stan u samom centru grada, na prestižnoj lokaciji između ulica Kralja Milana i Narodnog fronta. Zgrada ima dva ulaza – iz obe ulice, što stan čini posebno praktičnim i lako dostupnim. Stan je smešten između zgrada, što obezbeđuje potpunu privatnost i mir,....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 227.250 €, 76,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bulevar Residence – mesto gde grad dobija smisao Zamislite jutro u mirnom delu grada, a ipak na korak od svega što vam je potrebno. Bulevar Residence je moderan stambeni kompleks na odličnoj lokaciji – ugao Bulevara kralja Aleksandra i Bosanske ulice. Odlična povezanost • Centar grada....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 209.946 €, 96,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 95.43 m², a po strukturi je tosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna soba....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 300.000 €, 179,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se eksluzivan, petosoban, dvoetažni stan u strogom centru Leskovca. Stan je površine 180m2 i nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Odlikuje ga visok kvalitet. Donja etaža stana ima prostrani dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, ostavu i veliku prostranu terasu od 15m2. Drveno....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 70.000 €, 170,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Radničkom naselju površine 170m2. Prizemlje kuće je portpuno renovirano i prodaje se po sisitemu “ključ u ruke”. Prizemlje se sastoji od ulaznog godnika, posebnog kupatila i mokrog čvora, takođe ima dnevnu sobu, kuhinju, tri spavaće sobe i terasu. Na podu je parket,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 297.500 €, 85,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux zgrada.Zgrada ima lift.Lokacija savrsena blizu Bulevara kralja Aleksandra, Djeram pijace, Gradske bolnice, kao i stanica gradskog prevoza za sve destinacije u gradu.Prikaz na mapi je informativnog karaktera, ne prikazuje tacnu lokaciju.Stan je podeljen u dve stambene jedinice.Svaki....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 260.766 €, 119,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

AKCIJSKA CENA DO KRAJA MESECA | 4.0 | 118m² | Novogradnja Voždovac U ponudi je izuzetno prostran četvorosoban stan površine 118m², smešten na prvom spratu moderne zgrade u izgradnji na jednoj od najtraženijih lokacija na Voždovcu. Nekretnina je registrovana kao poslovni apartman,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 900 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132370, VIII/IX, klima, lift, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Izdaje se u potpunosti namešten i opremljen, LUX trosoban stan u kompleksu Vrtovi Ceraka. Stan je opremljen novim nameštajem i novim tehničkim uredjajima. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 598.000 €, 155,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan penthaus površine 155 m2, grejne površine 126 m2, projektovan za vrhunski komfor i privatnost. Stan je četvorosoban po strukturi i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Dnevni deo je prostran i svetao, dok je spavaći deo organizovan kao poseban blok koji pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 189.294 €, 45,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 45.07m2, terasa 4m2, podno grejanje, lift, I/IV. Građevinska dozvola Na prodaju moderan mali stan – idealan za život ili investiciju! Rezervacije u toku! U ponudi funkcionalan i moderno projektovan stan vrhunskog kvaliteta gradnje, savršen za udoban život ili izdavanje. Stan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 82.800 €, 46,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivni stambeni objekat u izgradnji na jednoj od najtrazenijih lokacija u Pancevu. Ovaj objekat moze biti i vasa oaza ako zelite sebi da priustite zivot blizu reke, kao i centra grada, a opet da imate svoj mir i komfor. U ponudi imamo stanove razlicitih struktura,....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i terase . Ukupna površina je 53.68m2. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 7.000 €, 380,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća vertikala, smeštena u naselju Bežanijska kosa I. Kuća se nalazi na parceli od 5ari. Kuća je trostrano orijentisana i sastoji se od3 nivoa: Suteren: toalet, kuhinja i trpezarija i tehnička prostorija. Prizemlje: ulazno predsoblje, coffe room, dve kancelarije iizlaz udvorište.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 104.860 €, 40,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – LEDINE | MODERAN STAN 39,57 m² | ODLIČNA INVESTICIJA U ponudi je stan u modernoj novogradnji na Ledinama, projektovan po savremenim standardima stanovanja, sa posebnim akcentom na kvalitet, komfor i energetsku efikasnost. Površina: 39,57 m² Cena: 2.650 €/m² + PDV Lokacija:....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 119.640 €, 65,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Surčin – Radiofar | U blizini EXPO 2027 | Trosoban stan 64,67m² | Odlična investicija U ponudi funkcionalan trosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi na drugom spratu i ima 64,67m². Cena iznosi 1.850€/m²,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 275.000 €, 98,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132031, V/, klima, lift, terasa, uknjižen. PORODIČAN STAN - *DUPLEX* DIZAJNIRAN, LIFT, KOVANA OGRADA, odlična gradnja, parket, lux pločice i sanitarije. *Velux* prozori. DONJI DEO: Prijatan dnevni boravak + trpezarija i odvojena kuhinja po meri. Široko predsoblje. Mali....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 377.000 €, 114,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je cetvorosoban po strukturi i sastoji se od velike dnevne sobe , tri spavace sobe sa dva kupatila, kuhinje i terase, kao i hodnika. Stan koji je u potkrovlju ima dodatno iskoriscen tavanski prostor u jednom delu a plafoni su visoki i deluju impozantno. U dnevnoj sobi u potkrovlju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 788.000 €, 114,00 m2 cca 6910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Vozdovac , Save Maskovica , 114m2 , 8 / 8 , lift , podno grejanje / toplotna pumpa Daikin - fan coil , ultra luksuzan penthouse , istocno orijentisan , izrazito svetao , visina plafona 2,8m , Alu stolarija , Hrastov parket extra klase , Hans Grohe , Geberit sanitarije , vrhunska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 300 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je potpuno renoviran i opremljen novim nameštajem.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 124.800 €, 48,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost i brz izlaz na autoput.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 320.000 €, 60,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na izuzetno prestižnoj lokaciji u samom srcu grada, u neposrednoj blizini Skupštine, Politike i Radio Beograda, nalazi se ovaj reprezentativan stan površine 60 m², namenjen kupcima koji traže spoj elegancije, komfora i mirnog gradskog života. Stan je kompletno i studiozno renoviran,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 79,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, komforan i funkcionalan četvorosoban stan površine 79m² na Paliluli, u neposrednoj blizini Palilulske pijace. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom i idealan je za porodičan život. Strukturu stana čine ulazni hodnik, prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 76,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban, uknjižen stan površine 76 m², na prvom spratu od sedam u Bloku 62 (Novi Beograd), u ulici Jurija Gagarina. Stan je severozapadno orijentisan i osunčan većim delom dana. Zgrada je kvalitetna i uredno održavana, sa dva lifta, u mirnom okruženju. Stan je u izvornom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija Voždovca, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu — prostran i autentičan trosoban stan sa velikim spoljnim prostorima i otvorenim panoramskim pogledom na grad. Stan površine 146m² smešten je na VI spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 239.000 €, 72,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, novogradnja iz 2013g, odmah useljiv, mogućnost garaže .. / nedaleko od ul. Dimitrija Tucovića, u ul. Dimitrija Katića, novogradnja iz 2013g, termo fasada, uredan ulaz, interfon, funkcionalan, svetao stan, pvc stolarija, roletne, hrast parket, sigurnosna vrata, klima, CG,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 140.000 €, 67,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov trosoban stan u izgradnji, smešten na drugom spratu manje stambene zgrade sa ukupno tri sprata. Stan je funkcionalno projektovan sa odličnim rasporedom prostorija – komunikacija sa svim prostorijama ostvarena je iz ulaznog hodnika. Strukturu stana čine prostrana dnevna....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 117.000 €, 111,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U Aleksandrovu na doboroj lokaciji prodaje se spratna, nameštena ulična kuća sa zajedničkim ulazom. Površine je 111m2 i raspoređenih u dve etaže. U prizemnom delu se nalazi garaža, manje kupatilo sa tuš kabinom i soba u komunikaciji sa kuhinjom i trpezarijom kao i garerober isopd....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 78,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo veoma prostran, dvostrano orijentisan stan na odličnoj lokaciji, kod Hotela Tamiš i starog puta za Beograd. Zgrada se nalazi u velikom dvorištu, uvučenom od glavnog puta, što omogućava tišinu i mir u stanu. Od prostorija poseduje dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 205.000 €, 58,00 m2 cca 3530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran stan u naselju Sava Kovačević u Zemunu. Uz pomoć arhitekte, od izvorno dvosobnog, dobio se trosoban stan sa dve komotne spavaće sobe. Zamenjene su elektro i vodoinstalacije, novo kupatilo, prvoklasna keramika u kopatilu, kuhinji i lođama, sigurnosna ulazna vrata,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 141.820 €, 44,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetan stan u novogradnji sa urednom građevinskom dozvolom, smešten na idealnom prvom spratu moderne stambene zgrade. Stan površine 44m² je funkcionalnog dvosobnog rasporeda i sastoji se od: ulaznog hodnika dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijskim delom predprostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 443.700 €, 113,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 156.000 €, 30,00 m2 cca 5200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetan, funkcionalan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je pozicioniran na 5. spratu luksuzne novogradnje, orijentisan ka reci, pruža mir i privatnost jer se zgradi prilazi iz tihe ulice sa minimalno saobraćaja. Zgrada i sam stan su građeni od vrhunskih,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 270)

<< <1 2 3 4 5 6 7> >>