• GoHome Professional
www.indomio.rs Zadnjih 14 dana kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs Zadnjih 14 dana kablovska - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs Zadnjih 14 dana kablovska

  • Za upit "www.indomio.rs zadnjih 14 dana kablovska" pronađeno 61 nekretnina - prosečna cena 615 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • luksuzan
    • centralno grejanje
    • 4.sprat
    • opremljen
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 800 €
17.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN (ŠIRI CENTAR) Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi komforan i svetao četvorosoban stan u širem centru grada, na odličnoj lokaciji – Bulbulder, Zvezdara. Stan je površine 150m² i predstavlja funkcionalan i prostran prostor, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam komforan i lepo organizovan jednosoban stan površine 47m2 za iznajmljivanje u Zemunu u Ohridskoj ulici. Stan poseduje jednu sobu sa dva ležaja na razvlačenje, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo, predulaz, i veliku i zastakljenu lođu. Namešten je, ima dva klima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.100 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj fantastičan stan za izdavanje nalazi se u ulici kralja Milana, na šestom od šest spratova, a površine je 150m2 i sadrži 3 spavaće sobe, 3 kupatila, 3 toaleta, veliku dnevnu sobu sa kaminom u funkciji i trpezarijom i kuhinjom, ostavu, galeriju, veliku krovnu terasu sa ostavom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 150.000 €, 37,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Proda je se odličan stan za dvoje koji se sastoji od hodnika,dnevne sobe,lođe,kupatila,spavaća soba,kuhinje,gardarobera.Nova stolarija,stalno topla voda.Stan se nalazi u blizini pijace,Lidla .Racuni-infostan 10000,00RSD,struja po potrošnji,održavanje zgrade 1000,00 RSD,kablovska i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131243, I/VII, lift, terasa, renoviran, ulaz dobar, fasada dobra, stambena zgrada. U samom srcu grada, na nekoliko koraka od parka Topličin venac, Knez Mihailove ulice, svih gradskih zbivanja, marketa, pijace, kompletnog sadrzaja za ugodan i lep život, nalazi se ovaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac - Braće Jerković 2.0, 55m2 (terasa 5m2), 5/11, CG, lift, interfon, ostava. Veoma funkcionalan 2.0 stan svetao, jugo-zapadne orjentacije. Adaptibilan u 2.5 stan. Renoviran je, uradjeni su PVC prozori, zamenjene elektro i vodovodne instalacije. Stan se prodaje namešten ,ali....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Limanu 2 u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Štranda i fakulteta. Stan površine 60 m² nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Petrovaradin, kompletno namešten dvosoban stan 43m2, nov stan, odlična lokacija Izdaje se kompletno namešten i potpuno nov dvosoban stan u Petrovaradinu, u ulici Marka Oreškovića. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i nedavno useljenoj zgradi, na odličnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Liman 4, odlična lokacija Izdaje se moderan, kompletno namešten dvosoban stan površine 53 m², na atraktivnoj i izuzetno traženoj lokaciji Liman 4, Novi Sad. Stan se nalazi na 6. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom i nudi fantastičan panoramski pogled....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 63,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 450 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Od 01.06. izdaje se namešten dvosoban stan na Limanu 3. Stan ima 63m² i nalazi se na 4. spratu zgrade sa liftom. Veoma je svetao, funkcionalan i prijatan za život, a kućni ljubimci su dobrodošli. Stan se sastoji od predsoblja, hodnika, odvojene kuhinje, kupatila i toaleta, kao i dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na 2. spratu stambene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za parove, zaposlene osobe ili manje porodice. Posebna prednost su niski mesečni troškovi, koji u zimskom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

TAŠMAJDAN, STARI GRAD, CENTAR – KOMFORAN STAN SA DVE SPAVAĆE SOBE Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi komforan i svetao stan na odličnoj lokaciji – Tašmajdan, Stari grad. Stan se nalazi u nadogradnji iz 2014. godine, u zgradi sa liftom, i idealan je za zakup na mesečnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran LUX stan na odličnoj lokaciji, prekoputa BW. Stan je površine 55 m², dvosoban, na 5. spratu od ukupno 5. Dvostrano je orijentisan, ka ulici i ka dvorištu, što mu obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom dana. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 950 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu, u Bloku 11, u ulici Aleksinačkih rudara, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na četvrtom spratu novogradnje, koja poseduje dva lifta i video nadzor. Lokacija u Bloku 11 pruža odličan pristup gradskim sadržajima. U neposrednoj blizini nalaze se....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 137.000 €, 128,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet) Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra. Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u Zemunu u blizini Zemunskog parka, u mirnoj ulici i u neposrednoj blizini sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u prizemlju objekta od jednog sprata, što ga čini praktičnim i lako dostupnim. Površina stana iznosi 37 m², a raspored je funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, PR/I, telefon, interfon, parking. Dvosoban stan na odličnoj lokaciji pored lidla i kompleksa Zelena avenija. Nalazi se u manjem objektu sa još jednim stanom iznad. Stan je renoviran, odmah useljiv. Poseduje parking mesto ispred ulaza. Računi su izuzetno niski( centralno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Gundulićev venac - Carigradska 1.5, 46m2, 2/2, TA. U ponudi odličan stan u blizini kafane Stara Hercegovina, i dve stanice metroa biće smeštene u neposrednoj blizini. Nalazi se u predratnoj zgradi, kvalitetne gradnje sa novom fasadom. Stan je okrenut ka dvorištu, na drugom....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 700 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 800 €
20.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom u ulici Pavla Ivića. Stan će biti useljiv od sredine maja i izdaje se na duži vremenski period. Stan je veoma svetao i prijatan za život zahvaljujući trostranoj orijentaciji koja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-61 (od ukupno 61)

<< <1 2> >>