• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs 50 m2 - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2" pronađeno 4 852 nekretnina - prosečna cena 1.557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • lođa
    • centralno grejanje
    • parket
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, polunamešten jednoiposoban stan u blizini centra i Gradske kuće. Stan se nalazi na 2. spratu u novogradnji sa liftom. Stan je površine 50m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izdvojenom trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 700 €, 50,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Prometna ulica , sa velikim brojem radnji u nizu. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupac plaća proviziju u iznosu u visini od dva posto cene. 069 BEOKROV .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban, svetao stan u glavnoj ulici Mladenovac (Kralja Petra ) od 50m2. Stan je odlično saobraćajno povezan, kako sa Beogradom tako i u lokalu. Brzo useljiv. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br. 2 Radmila .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, SUBOTICA, 180 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u potkrovlju porodične stambene zgrade u centru 3. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, jedne zasebne spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka. Potpuno je namešten i opremljen belom tehnikom. Grejanje je na struju. Stan ima zaseban ulaz iz dvorišta. .

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 380 € na 350 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.02.2026 - 380 €
26.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

- Izdaje se namešten 2.0 stan koji se nalazi u mirnoj ulici Đorđa Servickog na Grbavici u neposrednoj blizini bulevara cara Lazara. - Stan se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase - Nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.08.2023.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan adaptiran u dvoiposoban kod Kalenić Pijace. Stan je odmah useljiv i bez ulaganja. Ima dve zasebne spavaće sobe, dok su dnevna, trpezarija i kuhinja u sklopu jedne prostorije. Stan može da se kupi i putem kredita. AGENCIJA "TERAZIJE" 2% REALIZACIJA 0641260999 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2024.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Opština - Omladinskih brigada 2.5, 50m2 (lođa 7m2), CG, lift, 3/7, telefon, interfon, parking U ponudi funkcionalan, kompletno opremljen luksuzan stan. Komforan, sa dve spavaće sobe. Prilikom opremanja ugrađeni su kvalitetni, savremeni materijali. Takođe, urađena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 225.000 €, 50,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123525, III/VII, lift, terasa(2), nov, novogradnja, fasada nova, parking. Novogradnja , mogućnost kupovine parking mesta po ceni 35,000. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 206.000 €, 50,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izuzetan stan u novijoj gradnji. U stanu sve sija tako da nema ulaganja. Blizina centra, Promenade. Dvorišna orijentacia, nema buke te je pogodan za miran život. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Excellent, cosy flat is set just a short stroll from the very center! The flat is fully furnished, and completly up to date! .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BELI POTOK, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

#50241, Izdavanje, Lokal, Beograd, VOŽDOVAC, 50 m. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvosoban stan u Drinčićevoj ulici na Dorćolu, u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajlonijeve pijace. Nalazi se na prvom spratu tihe četvorospratnice, nedavno je kompletno renoviran i opremljen. Obezbeđen je sigurnosnim ulaznim vratima; ima predsoblje, dnevnu sobu,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 93.000 € na 89.750 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Satelit, 89.750 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 93.000 €
30.03.2026 - 89.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Satelitu. Klasičan raspored za satelitske stanove. Lako se može prepraviti u 3,0 soban. Uknjižen 1/1. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 163.900 €, 50,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen lokal 50 m² Lekino brdo, odlična investicija. Uknjižen lokal, 50m2, pr/XI, CG, kuhinja, toalet, veliki izlog. Na prodaju uknjižen lokal od 50 m², na izuzetnoj lokaciji na Lekinom brdu, ugao Gospodara Vučića i Bačvanske ulice. Smešten u prizemlju solitera, sa velikim izlogom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MLADENOVAC, Centar, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2023.,

www.indomio.rs

Šifra: RPP67 Izdaje se kompletno opremljena ordinacija površine 50 m2 koja se nalazi na prvom spratu zgrade u strogom centru grada. Oprema: stolica marke sirona (Simens) sa nasadnikom, kolenjakom, turbinom i ultrazvukom, sterilizator, rendgen, sauger… Stan ima 2 prostorije, 2 mokra....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 95.000 € na 88.500 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 88.500 €, 50,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 100.000 €
25.03.2026 - 95.000 €
15.04.2026 - 88.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m2 u zgradi izgrađenoj 2024. godine u širem centru grada, u blizini škole, marketa, pijace, apoteke, vrtića,na par minuta od samog centra grada. Stan je na petom spratu u zgradi sa liftom i interfonom. Stan ima ulaz, izdvojenu kuhinju, dnevnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 120.507 €, 50,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je dvoiposoban stan površine 50 m², smešten na prvom spratu stambene zgrade na mirnoj i porodičnoj lokaciji na Klisi. Stan se nalazi u novijoj zgradi i odlikuje se funkcionalnim rasporedom prostorija, što ga čini idealnim kako za porodično stanovanje, tako i za izdavanje.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

KOMFORAN, NAMEŠTEN  DVOSOBAN STAN, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9111365.Izdaje se namešten  dvosoban stan (50 m2) na Grbavici. Nalazi se na trećem spratu i dvorišno je orjentisan. Sastoji se od hodnika, prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i izdvojenom trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 49.000 €, 50,00 m2 cca 980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan površine 50m², smešten u visokom prizemlju manje stambene zgrade sa svega 4 stana, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan je funkcionalnog rasporeda i idealan kako za porodičan život, tako i za izdavanje. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 50,00 m2 cca 4700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kneginje Zorke, 4/5, nr, ta-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-48.00m2, Prodaje se uknjižen 2.0 stan u mirnom i najlepšem delu Vračara, sa odličnom strukturom jer se iz hodnika ulazi u sve prostorije. Veoma je svetao, dvostrano orijentisan. U stanu je grejanje na norveške radijatore,....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

stan po strukturi 1.5 Površine 33.25m2 + 16.31 m2 galerija. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dugoročno (minimum 6 meseci) kompletno nov i neuseljavan stan površine 50 m², smešten na 1. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je useljiv od 11.01.2026. godine. Struktura stana: prostrana spavaća soba dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom hodnik kupatilo zastakljena....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 650 € na 700 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131550, VPR/VI, klima. Izdaje se nov, moderno uređen dvosoban stan u mirnoj ulici u blizini Đeram pijace.Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, odvojene spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim, funkcionalnim nameštajem rađenim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 156.560 €, 50,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam Izuzetan dvosoban stan na Novoj Detelinari! Stan se nalazi u zgradi koja je useljena 2022 godine, Izuzetnog kvaliteta, jedna od najboljih zgrada u Novom Sadu! Nalazi se u urbanom delu Nove Detelinare, blizina svih bitnih mesta za obavljanje svakodnevih obaveza. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposobanstan na Paliluli, iznad NKC-a, u Železničkoj koloniji. Stan se nalazi u zgradi na II-spratu bez lifta, povrsine od50m2.Grejanje je na TA pec Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom, dve spavace sobe, kupatila, terase,ostave i hodnika. Stan je u staroj gradnji, solidno očuvan,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 66.950 €, 50,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan nov stan na mirnoj lokaciji. U neposrednoj blizini je osnovna škola i vrtić, gradski prevoz i marketi. Nisu potrebna nikakva ulaganja. Izuzetno je osvetljen. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 230.000 €, 50,00 m2 cca 4600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Odičan dvosoban stan čija adresa je Maksima Gorkog ali je ceo stan okrenut suprotno od ulice, ka mirnim dvorištima i sa lepim pogledom. Zgrada poseduje lift i priključena je na gradsko centralno grejanje, kao i dvorište za parkiranje stanara. Stan je pravi dvosoban, trostran, sa ulaskom....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, JAGODINA, 180 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prizemna kuća površine 50m², smeštena u širem centru grada, na mirnoj i lako dostupnoj lokaciji. Kuća je funkcionalna, idealna za samce, parove ili manju porodicu. Struktura: – Prizemna kuća – Dnevni boravak, kuhinja i kupatilo – Dvorište Prednosti: – Blizina svih važnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 125435, II/XI, lift. Izdajem dvoippsoban stan u ulici Braće Jovandić,na 2.spratu.Potpuno> opremljen i renoviran.Za manju porodicu ili zaposleni par,stan je> useljiv od 01.12.2025. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 135.000 € na 130.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 130.000 €, 50,00 m2 cca 2600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 135.000 €
17.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan u samom Centru Novog Sada. U pitanju je dupleks koji se nalazi na drugom spratu. U prvoj etaži se nalazi kuhinja sa trpezarijom i dnevnom sobom, kupatilo i jedna spavaća soba. Na drugoj etaži je druga spavaća soba. Prodaje se sa svim nameštajem sa fotografija. Odlična....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.610 €, 50,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan u blizini Detelinarske pijace, dvostrano ulično orjentisan, izuzetno svijetao sa divnom terasom, biciklana, parking za stanare zgrade... Za više informacija pozovite naše agente! Prilika! .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvosoban, lux opremljen stan u novogradnjiI, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, svetao sunčan stan. Mogućnost iznajmljivanja garažnog mesta Zakup je na minimum godinu dana. Mesečno plaćanje + depozit Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 48.000 €, 50,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvosoban stan na drugom spratu četvorospratne zgrade u naselju Jabučki rit blizu Padinske skele. U izvornom stanju, održavan. U blizini gradski prevoz. Grejanje TA/klima. Agencijska provizija 1000 € uknjizen Ratko 064/192-9897 2/4 Jabučki rit -imamo slicne NEKRETNINE BEOGRAD....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 95370, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, ulaz mermerni, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan na odličnoj lokaciji,2min.od Hrama Svetog Save!Lepo opremljen,prostran i prijatan za stanovanje. Soba odvojena hodnikom od trpezarije i kuhinje.Terasa gleda na dvorište.Kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 280 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u blizini Palilulske pijace. Površine je 50m2, nalazi se na međuspratu (između I i II sprata) stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i čine ga: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezrijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 600 €
03.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Hadžipopovac-Zira Izdaje se potpuno namešten stan u zgradi opremljen sa svim neophodnim elektičnim aparatima (mašine za pranje veša i suđa, televizor, frižider, šporet, klima, uljani radijator .). Stan se sastoji od: spavaće sobe, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom, kupatila,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 600 €, 50,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo poslovni prostor od 50m2 na prvom spratu u prometnom delu Vidikovačke pijace. Opremljen klimom, video nadzorom , toplotnom pumpom za grejanje i mini terasom za odmor. Božanstvena lokacija pogodna za sve vrste delatnosti. Odmah useljiv, depozit. Prostorije: dve otvorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Cvijićeva | Lux 2-soban stan ili poslovni prostor, 50 m2 Izdaje se potpuno nov, luksuzno namešten 2-soban stan površine 50 m2, smešten na atraktivnoj lokaciji u Cvijićevoj ulici. Stan se sastoji od: Svetlog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom Spavaće sobe Kupatila Terase Stan....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i svetao stan površine 50 m², idealan za život u samom srcu grada. Udaljen je svega 2 minuta pešice od centra, što ga čini savršenim izborom za sve koji žele komfor i maksimalnu praktičnost. Raspored prostorija: Dnevni boravak Trpezarija sa kuhinjom Spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 550 €, 50,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan lokal - poslovni prostor u srcu Novog Beograda. Velika kancelarija, kuhinjski prostor, kupatilo. Prostor je sređen i ne zahteva veća ulaganja, kompletno opremljen. Pogodan je za različite delatnosti - stomatološke ordinacije, advokatske kancelarije, knjigovodstvene firme,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.0-soban, eg, 1/3 sprat. Uknjižen na 50 m2. Stan je kompletno renoviran. Uz stan ide i garaža koja nije uknjižena. Nalazi su u blizini Bel Medic bolnice. Grejanje - električni kotao. Prostorije: ulazni hodnik, kuhinja sa trpezarijom, ostava, lođa, dnevna soba, kupatilo,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 773)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>