• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 do 180000 eura - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • www.indomio.rs 50 m2 do 180000 eura - GoHome tražilica - ponuda nekretnina u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 do 180000 eura

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 do 180000 eura" pronađeno 4 592 nekretnina - prosečna cena 1.375 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 170000 eura (malo jeftiniji)
    • 180000 eura (malo skuplji)
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.816 €, 48,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan 48m Detelinara u izgradnji Lokacija: Detelinara (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Detelinara Sobnost: Dvosoban Kvadratura: 48m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 5. sprat Dodatne informacije Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 134.930 € na 129.780 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.780 €, 46,00 m2 cca 2820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.03.2026 - 134.930 €
27.04.2026 - 129.780 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan dvosoban stan u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija – Nova Detelinara, u Cankarevoj ulici. Stan se nalazi u mirnoj, dobro građenoj i uredno održavanoj zgradi, poznatoj po dobroj izolaciji i prijatnom životnom okruženju. Stan je dvorišno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.780 €, 47,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju 2,5 stan na Telepu u urbanoj vili sa parking mestom.Stan se nalazi na drugom spratu bez lifta.Stan se prodaje namešten,sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom,dve odvojene spavaće sobe,kupatila,terase sa ostavom i već pomenutog pripadajućeg parking mesta.Troškovi stanovanja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 129.625 €, 48,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.400 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja u samom centru garda, u mirnoj ulici u neposrednoj blizini suda. Stanovi kvadratura od 36m2, do 104m2. Zgrada kvalitetne izrade, kako stanova, tako i celokupnog objekta, zgrada sa dva lifta. Projektovani Stanovi odlicnog rasporeda sa jednom, dve ili tri spavace sobe.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.350 €, 53,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran dvosoban stan od 52.26 m², na 4. spratu, u mirnom i razvijenom delu grada. Stan čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, 1 spavaće sobe, kupatilo, terasa, . Idealan izbor za kupce kojima je potreban komfor svakodnevnog života. Objekat sa svega....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 129.350 €, 52,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji spratnosti Po+P+4 na jednoj od traženijih lokacija na Bulevaru Nemanjića. Površine je 52,26m2, nalazi se na IV spratu zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored, prilagođen savremenom načinu života porodice. Sastoji se....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 118.865 € na 129.170 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 129.170 €, 48,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 123.500 €
20.02.2026 - 118.865 €
01.05.2026 - 129.170 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je svetao i funkcionalan dvosoban stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Grbavici. Smešten je u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, što ga čini pogodnim kako za porodičan život, tako i kao dobru investiciju za izdavanje. Stan ima ukupno 48....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.135 €, 53,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.indomio.rs

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.048 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Savremena zgrada sa liftom | Završetak radova DVOIPOSOBAN STAN 54 m2, PETROVARADIN (U IZGRADNJI) - leto 2026. godineProdaje se dvoiposoban stan od 54 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade sa liftom i ukupno 20 stanova. Nalazi se u mirnom i uređenom delu Petrovaradina, savršenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 129.020 €, 46,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119692, I/VIII, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Nova gradnja stan 49.6 m2 u kompleksu turističkog objekta FOREST PRESTIGE Brestova b.b. KO Čajetina, naselje 25. Maj, dvosoban drugi sprat sređen po standardima i kategorizovan kao objekat sa 4 kreveta 3 zvezdice. Opremljen svaka soba televizor, ugradni plakari u svakoj sobi i hodniku,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 129.000 €, 49,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju poslovni prostor u suterenu stambene zgrade, ulaz zaseban. Poslovni prostor ima 49m2+20m2 bašta. Idealno za kafić ili manji restoran. GREJANJE - TA, sprat SU/5 ID oglasa: 65932. Agencijska provizija 2% od kupoprodajne cene. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 129.000 €, 48,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban izuzetan stan u mirnom delu Voždovca od 48m2 . Stan je veoma topao i okrenut ka sunčanoj strani. Prozori gledaju ka zelenilu,što je posebno lepo tokom proleća . Oko zgrade ima dosta parking mesta. Odlično je i kao investiciona prilika. Odmah....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 140.000 € na 129.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 129.000 €, 47,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 140.000 €
22.04.2026 - 129.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 47m2, CG, lift, VPR/IV, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 47m2. Uknjižen stan u zgradi novije gradnje na početku Zemun Polja. Po strukturi jednoiposoban, na visokom prizemlju (preko 2m do donje ivice prozora), funkcionalnog rasporeda prostorija. Oko zgrade se nalazi dosta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 129.000 €, 51,00 m2 cca 2530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.5 soban, 3/3 sprat, nema lift. Uknjižen na 51m2. Grejanje - električni kotao (struja). Žuta fasadna cigla. Trostrano orijentisan. Kad se uđe u stan, pravo je kupatilo a stepenicama se ide u gornji nivo gde se nalaze sve prostorije. Nalazi se u neposrednoj blizini OŠ Pavle....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 129.000 €, 50,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.indomio.rs

41811, 061 234 30 11 Stefanela, Odličan stan, odlična zgrada, bez ulaganja, lift, terasa, podno grejanje na toplotne pumpe, centralna klima. Ostaje kuhinja sa tehnikom i plakar u hodniku, ulična strana .

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 799-815 (od ukupno 815)

<< <11 12 13 14 15 16 17 18 19 20> >>