• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 što veći" pronađeno 4 852 nekretnina - prosečna cena 1.557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, LESKOVAC, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u Radnickom naselju. Struktura stana: hodnik, kuhinja i spajz, dnevna soba, spavaca soba, kupatilo, dve terase. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 290.000 €, 54,00 m2 cca 5370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

1.5, 54m2(terasa 5,23m2), CG, V/XV, telefon, interfon, obezbeđenje 24/7h. Građevinska dozvola U ponudi imamo stan na petom spratu zgrade - BW King’s Park Residences. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa izlazom na terasu, kuhinje sa trpezarijom, spavaćom sobom, kupatilom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 108.460 €, 54,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižena nekretnina na odličnoj lokaciji, u blizini železničke stanice i Bulevara Oslobođenja, na desetak minuta peške od centra grada. Zgrada je okružena parkingom i zelenilom. Stan je u izvornom stanju, zahteva određena ulaganja i vrlo lako može da se preuredi u 2.5 stan. Pozovite....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 50 m2 što veći'
18.000 €
110.000 €
50.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, JAGODINA, 250 €, 54,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2023.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u centru grada. Dosadašnja namena je bila lekarska ordinacija. Izdaje se sa nameštajem pogodnim za tu delatnost. Grejanje je na norveškim radijatorima, prilaz lokalu je asfaltni put, tako da može i kolima do samog lokala. 2 mokra čvora, reklamni pano, izlog. Na duži....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux dvosoban stan na odlicnoj lokaciji.Kompletna infrastruktura u blizini.Mogucnost parkiranja van zone, u zoni, kao i zakup garaznog mesta. Režije 120€. Lux two-room apartment in an excellent location. Complete infrastructure nearby. Possibility of parking outside the zone, in the....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 65.000 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran lokal površine 54m2, smešten kod pijace, i na samo 50m od centra Banje. Ova lokal nudi ne samo izvanrednu vidljivost i pristupnost, već i potencijal za različite poslovne delatnosti. Svojom blizinom centru i pijaci, možete očekivati konstantan protok ljudi. Početna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 175.000 €, 54,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se fenomenalno opremljen dvoiposoban stan na Zlatiboru u naselju Palisad. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Opremljen je u minimalističkom, skandinavskom stilu sa nameštajem brendova Calligaris, Furninova,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130414, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Luksuzno sređen stan 54m² – Centar Mirijeva, najbolja lokacijaIzdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan od 54m² u samom centru Mirijeva. Stan je veoma svetao, funkcionalan i uređen sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvoiposoban renoviran stan, u blizini železničke stanice, pogodan je za život i za poslovni prostor. Depozit u visini kirije, agencijska provizija 50% pri sklapanju ugovora. Sve dodatne informacije na br. 061 61 40 565 ili 069 640 221 Aleksandar br. licence 2158 A-nekretnine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 116.140 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se nov, odmah useljiv stan u Veterniku. Moguća kupovina na kredit. Neposredna blizina svih sadržaja neophodnih za svakodnevno funkcionisanje. Za više informacija, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 113.400 €, 54,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.05.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam novu stambenu zgradu na mirnoj lokaciji u naselju Ledine, opština Surčin. Zgrada se sastoji od samo dva sprata i ukupno nekoliko stanova, što omogućava mirno i privatno stanovanje, idealno za porodice, parove i pojedince koji traže komfor i kvalitet. Funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 104.000 €, 54,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

***KOMPLETNO RENOVIRAN stan u najlepšem delu Novog Naselja*** Fantastično koncipirana nekretnina sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Dvorišno orijentisan, sa obiljem svetlosti i zelenila. Ispred zgrade uvek više nego dovoljno parking mesta. Blizina svih neophodnih sadržaja-škole,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 54,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i neuseljavan poslovni prostor na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu – u Fruškogorskoj ulici, na Kosančićevom vencu, u neposrednoj blizini parka i pešačke zone Knez Mihajlove. Zahvaljujući izuzetnoj lokaciji i odličnoj saobraćajnoj povezanosti,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 149.500 €, 54,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u centru Niša. Površina u osnovi je 54m2, plus galerija. Taj deo je polovina celokupnog objekta, sa urednim papirima o izdvajanju. Kuća je u fazi rekonstrukcije, ojačan je temelj, odrađena je hidro i termoizolacija. Započeta je galerija i otvorenog je koncepta, računajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.800 €, 54,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

20874, 061 234 30 11 Stefanela, Dvosoban prostran, održavan stan sa izuzetno funkcionalnim rasporedom, sigurnosnim vratima i termoizolovanom fasadom. Stan je na II spratu (od ukupno 7), lično vlasništvo, uknjižen (bez tereta) na 54 kvm grejne površine, bez balkona sa zimskom ostavom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 850 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se prijatan stan smešten na Vračaru, iznad Južnog bulevara. Pruža sve što je potrebno za udoban i praktičan život u jednom od najpoželjnijih delova grada. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, veće trpezarije sa opremljenom kuhinjom, prostranog kupatila i manje spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

LEP NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN, NOVO NASELJE---Agencijska šifra: 9112374.Izdaje se potpuno namešten, lep dvosoban stan sa terasom na trećem spratu zgrade sa liftom na Novom Naselju, u ulici Mileve Marić. Stan je okrenut ka istočnoj strani i dvorišno orijentisan.Odmah useljiv.Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 54,00 m2 cca 19 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski Venac (Beograd),Kancelarija,54 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Izdaje se lepo uređen i komforan dvosoban stan sa obezbeđenim parking mestom, u mirnom delu grada. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i nalazi se na visokom prizemlju. Grejanje je kombinovano (klima, struja i kaljeva peć), što omogućava niske mesečne troškove. Parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno sredjen dvosoban, stan u centru grada na Dorćolu, na 5 min hoda do Kalemegdana i knez Mihailove ulice. U blizini postoji dosta restorana, sportski centar, blizu je reka Dunav, stan je odlicno osvetljen, bez buke, prijatan i potpuno namesten novim namestajem i opremom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 89.000 €, 54,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan komforan dvosoban stan na izuzetno traženoj lokaciji. U okolini Lidl, autobusko stajalište, dovoljo mesta za parkiranje, igrališta za decu, kućne ljubimce. Stan izuzezno topao. Potrebno higijensko krečenje. Sigurnosna vrata, pvc stolarija, hrastov parket. U ceni ostaju ugradnji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra 9112101.Kompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi u Zonedovoj zgradi na 10.spratu sa liftom, na Bulevaru Evrope. Useljiv odmah. Depozit obavezan u visini prve mesečne zakupnine. Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Fantastičan trosoban stan na Adicama. Nekretnina se nalazi u neposrednoj blizini autobuske stanice, marketa, zabavišta, osnovne škole itd.. U pitanju je novija zgrada sagrađena 2020. godine kada je i uknjižena kao i stan. Sam stan se sastoji od: dnevnog boravka, dve komforne spavaće....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte eleganciju i komfor u srcu Zlatibora sa ovim prelepim stanom novim na tržištu! Ovaj stambeni dragulj potpuno je sređen i nudi savršen balans između modernog dizajna i prirodnog okruženja. Idealan za parove ili pojedince, stan se prostire na 54 kvadratna metra. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 136.000 €, 54,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma - Uralska 2.0, 54m2 (dve terase 5m2), 3/3, TA, telefon, interfon, podrum, parking U ponudi pravi porodičan stan, funkcionalnog rasporeda. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije, sobe su velike i izuzetno osvetljene, a kupatilo ima prirodnu ventilaciju. stan iziskuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.780 €, 54,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji ,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan stan od 54 m², na V spratu zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji – Bulevar Evrope. Stan je renoviran, svetao i jako lepo organizovan. Po strukturi dvosoban, sa kuhinjom spojenom sa dnevnim boravkom (ko želi, lako može da se pregradi). Ima lepu terasu sa otvorenim....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 92.500 €, 54,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi nedaleko od Japanskog vrta, na prizemlju stambene zgrade, površine 54m² . Sastoji se od hodnika, kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe , kuhinje sa trpezarijom, i terase. Postoji mogućnost dogovora za stvari. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.800 €, 54,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Nov, useljiv stan na najtraženijoj lokaciji. Za više informacija o ovoj nekretnini, kontaktirajte naše agente. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 54,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

PRAVI DVOSOBAN STAN!Prodajemo pravi dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija.Stan je površine 54m2.Sastoji se od odvojene kuhinje, velike dnevne sobe, spavaće sobe, terase i kupatila.Na terasu postoji izlaz iz spavaće i dnevne sobe.Kuhinja poseduje prirodnu ventilaciju.Dvorišno....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

2.0, 54m2, CG, PR/III, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 46m2 Stan za renoviranje od 54m2. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka+lođa, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stanu pripada i podrum od 9m2 u nivou parkinga. Kontakt 069/394-5605 Broj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se opremljen 2.5 stan na prvom spratu na Voždovcu u zgradi novije gradnje. Prostorije: ulazni deo, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, terasa. Slobodan parking ispred zgrade. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Mesečno plaćanje + depozit. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 600 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i funkcionalan stan u jednoj od najlepših i najmirnijih ulica na Banovom brdu, punoj zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, hodnika i kupatila. Stan je sveže okrečen, uredan sa pvc stolarijom i odmah je useljiv. U blizini je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 109.180 €, 54,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan. Nalazi se u centralnom delu Novog Naselja. Prodaje se komplet namešten. Škola, vrtić, autobus, pijaca, megamarketi, dom zdravlja u krugu od 100 metara. Pozovite za sve dodatne informacije. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Konjarnik, 380 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Provizija: 50% od prve mesečne zakupnine , .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 115.000 €, 54,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Odlican dvosoban stan na izuzetnoj lokaciji. Dvostran i prilicno svetao sa 2 terase. Sobe su prostrane sa mogucnoscu pregradjivanja. Visina prvog sprata. Stanu pripada tavanski prostor od 30m2 /sto je i papiroloski regulisano/ kao i podrumska prostorija. Blizina skole, vrtica, Aviv....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 152.000 €, 54,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan dvoiposobne strukture, na visokom prizemlju stambene zgrade. Nalazi se u blizini Osnovne Škole Mika Antić, Dis-a i Lidla.Zgrada je nova i poseduje sopsveno dvorište. Stan se sastoji od ulaznog hodnika koji je komunikacija sa svim ostalim prostorijama,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 54,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad - Adice Na prodaju dvoiposoban stan na Adicama, nadomak Bulevara patrijarha Pavla i Futoškog puta. Stan je strukturno odličan dvosoban, koji je trenutno adaptiran u dvoiposoban ali se lako može vratiti u svoju prvobitnu funkciju. Stan se prodaje delimično opremljen, ostaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 241.888 €, 54,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

BW Diva - nova zgrada u ponudi u naselju Beograd na vodi. Nudimo vam stan na 1. spratu sa jednom spavaćom sobom koji se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, vešernice i terase. Pogodan kako za život, tako i kao investicija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, ukupne površine 54 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem i najsavremenijim tehničkim uređajima. Grejanje u stanu je centralno sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 330.000 €, 54,00 m2 cca 6110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan u novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija na Lekinom brdu. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje prostrana natkrivena terasa od 80m2, idealna za uživanje, odmor i druženje tokom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE DVOSOBAN STAN U SAMOM CENTRU GRADA, MATICE SRPSKE. ODMAH USELJIV, POTPUNO NAMEŠTEN.Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana  063 7445 379 - Šifra nekretnine: 9106648....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 771)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>