• GoHome Professional
www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs 50 m2 što veći - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 50 m2 što veći

  • Za upit "www.indomio.rs 50 m2 što veći" pronađeno 4 852 nekretnina - prosečna cena 1.557 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • lift
    • 2.sprat
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 54,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Pogodan i kao poslovni prostor. Izuzetno lepa zgrada i ulaz, salonac, kompletno renoviran (stolarija, struja, vodovodne i kanalizacione cevi...), bez ulaganja, ne gleda na Južni bulevar, tih i miran, visina plafona 3,3m, visina prvog sprata. .

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 72.100 €, 54,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Srpski: Trosobna kuća ''nabijača'' na velikom placu u Žablju. Kuća se nalazi na placu od skoro 19 ari, od kojih 7 ari čini kuća sa okućnicom, dok je ostalih 12 ari uknjiženo kao vinograd 1. klase. Plac ima kolski ulaz, predivno uređeno dvorište bogato cvetnom i....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 94.560 €, 54,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Fenomenalan dupleks u zgradi novijeg datuma sa odlično iksorištenim prostorom u mirnom delu Petrovaradina. Prodaje se kompletno namešten i ne zahteva ulaganja, nema tereta i zabeležbi. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 90.640 €, 54,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan na mirnoj lokaciji punoj zelenila. Stan bez ikakvih ulaganja idealan za porodičan život. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 139.050 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jedinstvena nekretnina na tržištu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Blizina svih neophodnih sadržaja za život, škola, vrtić, marketi Stan je u zgradi od žute fasadne cigle sa fenomenalnim rasporedom prostora. Stan je veoma svetao i komforan, nalazi se na najbljoj poziciji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno funkcionalan trosoban stan površine 54 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u Mičurinovoj ulici, preko puta Sajma. Stan je kompletno renoviran, rađen kvalitetnim materijalima i po savremenim standardima, bez dodatnih ulaganja. Stan poseduje idealan raspored i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Podbara, 550 €, 54,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Na svega nekoliko minuta hoda od pešačke zone i centra grada, izdaje se dvoiposoban prazan stan površine 60 m². Pogodan je za razne vrste delatnosti.Nalazi se u prizemlju stambene zgrade sto ga čini veoma pristupačnim. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom, dve odvojene sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 65.000 €, 54,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran lokal površine 54m2, smešten kod pijace, i na samo 50m od centra Banje. Ova lokal nudi ne samo izvanrednu vidljivost i pristupnost, već i potencijal za različite poslovne delatnosti. Svojom blizinom centru i pijaci, možete očekivati konstantan protok ljudi. Početna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 153.180 €, 54,00 m2 cca 2840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANAProdajemo Lep Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na drugom spratu,ulično je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe,ističe se kvalitetna ugradnja,hrastovi parketi,Italijanske pločice,sigurnosna vrata,Terasa,Pvc....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.780 €, 54,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo novogradnju u Železniku u Ulici Ilije Čalića. Zgrada je na legalizaciji ,ali može da se overi ugovor kod javnog beležnika. Od prostorija: predsoblje,kuhinja,trpezarija sa dnevnim boravkom,spavaće sobe i terasa. Agencijska provizija 2% Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 54m2 na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila, ostave i terase. Grejanje je centralno. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 320 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoan stan u Durlanu u Knjaževačkoj ulici. Stan se nalazi na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 54m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, odvojene trpezarije i kuhinje spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje u stanu je na struju, putem TA....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Namešten dvosoban stan izmedju ulice Krunska i bulevara kralja Aleksandra. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 54,00 m2 cca 5560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2019.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 46424, II/V, klima, telefon, terasa, uknjižen, podrum, stambena zgrada. Stan se nalazi u zgradi pod zaštitom države. Gradnja je kvalitetna, zidovi su debeli 50 cm, plafon visine 3 metra. Na pod je stavljen izravnavajući betonski sloj, podloga je čvrsta i ravna. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, ukupne površine 54 m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je kompletno opremljen modernim nameštajem i najsavremenijim tehničkim uređajima. Grejanje u stanu je centralno sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelepo opremljen stan na Panteleju.Prodaja stana je sa nameštajem.Stan je na četvrtom spratu i nije poslednji.Zgrada ima upotrebnu dozvoli tako da je omogućena kupovina putem kredita. Sve ostale informacije možete dobiti putem broja tel.0692277382 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Bulevaru Zorana Đinđića. Površine je 54m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja, spavaća soba, kupatilo i terasa. Grejanje je centralno. Stan je opremljen nameštajemi potrebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 77.250 €, 54,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda, top lokacija. Uknjizen. Pozovite za sve informacije. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 54,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan na lepoj lokaciji, kako za stanovanje, tako i za izdavanje. Stan se nalazi u blizini Mašinske škole, Apelacionog suda, Železničke stanice. Stan je po strukturi trosoban, površine 54 m2. Sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, Dnevne sobe, dve odvojene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 140.000 €, 54,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Novoj Detelinari Stan se nalazi na 3. spratu u zgradi sa liftom. Odličnog je rasporeda i sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.07.2024.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje na odličnoj lokaciji na Zvezdari. Stan se nalazi u blizini Vukovog spomenika, na nekoliko minuta hoda od parkova Ćirila i Metodija i Tašmajdan. U okolini zgrade nalaze se brojni lokali, uključujući prodavnice, kafiće i apoteke. Takođe, u neposrednoj blizini su vrtići....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji kao poslovni prostor, u centru Niša kod Imidža. Nalazi se na prvom spratu u stambenoj zgradi, sa dva lifta. Izdaje se nenamešten i do sada neuseljavan. Biće opremljen kuhinjom i plakarima. Površina stana je 54 m2. Sastoji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 54,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Izuzetno lepa zgrada i ulaz, salonac, kompletno renoviran (stolarija, struja, vodovodne i kanalizacione cevi...), bez ulaganja, ne gleda na Južni bulevar, tih i miran, visina plafona 3,3m. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 151.200 €, 54,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117856, PR/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni. Prodaje se stan 54,77 m2, na Novoj Detelinari. Povrat PDV. Odlican stan na prizemlju, moderne zgrade. Dnevna soba 20,81 m2, 2 spavace sobe (8,92 m2 i 9,23 m2). Kupatilo 5,25 m2. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 80.630 €, 54,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstvaljvamo Vam izuzetno retku nekretninu! Spratna vikend kuća u najlepšem delu Čortanovaca. Sama kuća se sastoji od kuhinje, dnevnog boravka i kupatila u prizemlju dok se na spratu nalazi ogromna soba sa izlazom na balkon. Idealno okruženje za odmaranje, prepuno zelenila, mirna....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 690 € na 650 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 650 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 690 €
08.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U senovitom i tihom delu Vračara (ulica Kneza Stracimira, bivša Vojvoda Hrvoja), izdaje se kompletno redizajniran trosoban stan koji nudi potpunu autonomiju i bezbednost. Ulaz i logistika: Stan je autonomni apartman koji ima zaseban ulaz direktno sa privatnog parking mesta, obezbeđenog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 550 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan dvosoban stan površine 54m2 u ulici Jovana Cvijića. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika, ostave i terase Nalazi se na trećem spratu zgrade sa liftom. Dvorišno orijentisan Garaža površine 20m2 i uračunata je u....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 158.892 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan koji vam predstavljamo se nalazi na visokom prizemlju u novom ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu. Stan se sastoji iz hodnika, kupatila, kuhinje, trpezarije, dnevne sobe, spavaće sobe i terase . Ukupna površina je 53.68m2. Stanovi se grade od kvalitetnih materijala:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

#14049, Izdavanje, Stan, Beograd, DORĆOL, 54 m. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 154.500 €, 54,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan dvosoban stan, smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan ima 54 m² i odlično je organizovan. Sastoji se od odvojene kuhinje sa prirodnom ventilacijom, prostrane dnevne sobe, komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Posebna prednost je izlaz....

 
 
 
  Stan, RUMA, 103.000 €, 54,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.indomio.rs

Odličan stan u samom centru Rume, odmah pored gradske kuće, u blizini Fruške gore, Novog Sada i Beograda. Odličan uknjižen porodičan stan, renoviran i redovno održavan površine 54m2. Kupovinom ovog stana, kupujete sebi vreme za život - blizina vrtića, škole, veliki broj prodavnica,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 108.460 €, 54,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Uknjižena nekretnina na odličnoj lokaciji, u blizini železničke stanice i Bulevara Oslobođenja, na desetak minuta peške od centra grada. Zgrada je okružena parkingom i zelenilom. Stan je u izvornom stanju, zahteva određena ulaganja i vrlo lako može da se preuredi u 2.5 stan. Pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130414, V/VI, klima, lift, telefon, terasa, podrum, stambena zgrada. Luksuzno sređen stan 54m² – Centar Mirijeva, najbolja lokacijaIzdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan od 54m² u samom centru Mirijeva. Stan je veoma svetao, funkcionalan i uređen sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 101.850 €, 54,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

--- SAMO KOD NAS --- Fantastičan dvosoban stan na najtraženijoj lokaciji u Novom Sadu. Zgrada rađena fasadnom ciglom, nakon toga je obložena dodatnom izolacijom preko koje je urađena demit fasada. Liman 4 je lokacija koja pruža pravi užitak, dosta zelenila, parking mesta, supermarkete....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 195.000 €, 54,00 m2 cca 3610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji, na Medakoviću 1, u blizini TC Stadion. Prostor ima sjajan raspored, sastoji se iz velikog predsoblja, tri spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom i kupatila. Dve spavaće sobe i dnevna soba imaju izlaz na zasebne terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 71.928 €, 54,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Tatarsko Brdo, odlična lokacija. EKSKLUZIVNA PRODAJA !!!! Urbana vila spratnosti Su P II, sa ukupno 16 stambenih jedinica.. U ponudi stanovi raznih struktura od 40m2 - 67m2 Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 169.500 €, 54,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji u centru grada. Stan je po strukturi dvosoban, sa dve terase, jedna može zatvoriti i ista ne ulazi u kvadraturu a ima 30 m2. Uz stan u dvorištu zgrade postoji sopstveno Parking mesto. Stan je u izvornom stanju i potrebno je istog renovirati. Prednost za mlade....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 80.900 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Preradovićeva 66 - Petrovaradin, Novi Sad! Prodaje se 1.5 stan u izgradnji - 53.92m2! Direktno od investitora! Može kupovina na kredit! Useljenje uskoro! Oprema: * PVC petokomorna stolarija, * Sigurnosna ulazna vrata, * Medijapan unutrašnja stolarija, * Italijanska keramika, * Tarket.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 510 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Velika terasa (zastakljena) sa divnim pogledom Potpuno opremljen stan Blindirana vrata Internet OPTICKI, kablovska televizija, CENTRALNO grejanje, klima, minimalni racuni Mesecno placanje Depozit obavezan u visini kirije Nisu dozovljeni kucni ljubimci Ne izdajem strancima MOUCNOST....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Veoma povoljni troskovi - informatika je oko 60 eura. Besplatan parking oko zgrade.Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. Depozit u....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 88.572 € na 94.476 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, STARA PAZOVA, 94.476 €, 54,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 82.667 €
11.02.2026 - 88.572 €
06.05.2026 - 94.476 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Novim Banovcima, u izgradnji, stan je severoistočno i severozapadno orijentisan, TIPSKI, nalazi se u prizemlju, na I i na II spratu. Zgrada P+2+Pe, u mirnoj ulici, na samo 600 m od uključenja na autoput BG – NS, 1 km od osnovne škole, 2,5km od vrtića, 1,3km od doma zdravlja,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.indomio.rs

2.0, 54m2, CG, PR/III, telefon, interfon, podrum, parking. Uknjiženo 46m2 Stan za renoviranje od 54m2. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka+lođa, izdvojene kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Stanu pripada i podrum od 9m2 u nivou parkinga. Kontakt 069/394-5605 Broj....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-126 (od ukupno 772)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>