• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat podrum pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat podrum pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat podrum pala cena Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat podrum pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 240.000 € na 234.990 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 234.990 €, 71,00 m2 cca 3310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 240.000 €
18.05.2026 - 234.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja izuzetno funkcionalnog, lepo sredjenog troiposobnog stana u najlepšem delu Banovog Brda, u parku. Verovatno da ne postoji u starogradnji bolje organizovan troiposoban stan u toj kvadraturi (71m2)u Beogradu, kakav je planski projektovan u solterima na Banovom brdu. U neposrednoj....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 179.000 €
18.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban, svetao stan na odličnoj lokaciji u naselju Braće Jerković. Stara gradnja, održavan, renoviran pre par godina. Prostorije: Dnevni boravak, spavaća, dečija soba, odvojeno kupatilo ,toalet, kuhinja, trpezarija, pomoćna ostava, pripadajući podrum. Jednostran, jugozapadno orijentisan.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 149.000 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 27,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 149.000 €
18.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodara Vučića, 2/4, cg, uknjižen-Stvarna površina-27m2 , ugovorna površina-27.00m2, Lep manji stan, odličnog rasporeda. Adaptibilan u 1.5, održavan, bez ulaganja, odlična lokacija: kod Ekonomske škole, na 5min hoda do Južnog bulevara, na 15min do Kalenić pijace. Odličan za život....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs podrum pala cena najnovije (4)
  • www.indomio.rs 3.sprat pala cena najnovije (2)
  • www.indomio.rs 3.sprat podrum pala cena (11)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>