• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat parking Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat parking Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat parking Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat parking zadnjih 7 dana" pronađeno 32 nekretnina - prosečna cena 1.703 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 340 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, SOMBOR, 61.900 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju garsonjera u izgradnji u Somboru, u blizini osnovne škole "Avram Mrazović", Lidla. -Površina stana je 40 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 334.500 €, 116,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan četvorosoban stan na Grbavici, u jednom od najtraženijih delova Novog Sada. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim važnim sadržajima, što ovu nekretninu čini pogodnom kako za porodičan život, tako i za svakodnevno funkcionalno korišćenje. Stan se nalazi na trećem....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat parking zadnjih 7 dana'
117.800 €
101.850 €
168.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Jajinci, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u ulici Zorice Božović, 55m2, 3.sprat bez lifta. Kuhinja sa dnevnom sobom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Parking mesto 50 eur. Stan je kompletno namešten. Sve novo. Cena 500 eur. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132214, III/, klima, lift, terasa, garaza, parking, ostava. Prodaje se jednosoban stan sa novim renoviranjem u naselju Nova Detelinara. Stan je po strukturi garsonjera površine 30 m² sa funkcionalnim rasporedom i prostranom, toplom terasom (postavljen radijator), koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten jednoiposoban stan za izdavanje, površine 43m², na 3. spratu stambene zgrade sa liftom u ulici Kolo srpskih sestara, Grbavica. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, odvojene spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Paviljoni, 216.500 €, 106,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Stari Merkator - Palmira Toljatija poslovni prostor, 106m2, 3/3, norveški radijatori, lift, telefon, parking Poslovni prostor od 106m2 na trećem spratu, sa dva ulaza - što omogućava lakšu organizaciju rada. Sastoji se od tri zasebne prostorije, dve kuhinje i dva toaleta.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 486.000 €, 108,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Potpuno namešten stan nalazi se na trećem spratu lepo održavane zgrade u jednoj od najpoželjnijih rezidencijalnih zona Beograda na Senjaku. Stan površine 108m2 koji se sastoji od prostranog dnevnog boravka povezanog sa trpezarijom i kuhinjom, dvespavaće sobe, kupatila, dodatnog toaleta....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 320 €, 49,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep dvosoban stan u naselju Duvanika. Stan je na trećem spratu i površine je 49m2, bez površine terase. Stan ima ulaz, dve odvojene sobe, kuhinju sa trpezarijom i ostavom, kupatilo i zat orenu terasu. Stan je kompletno renoviran, sa PVC prozorima, sređenim podovima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132369, II/IV, klima, lift, parking, podrum, stambena zgrada. Kompletno renoviran stan dvosoban (54m2) na odličnoj lokaciji, u dobro održavanoj zgradi iz 2000. godine, u potpunosti namešten i opremljen, uključujući kompletno novi nameštaj i belu tehniku, novo kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa 3 | renoviran dvosoban stan | 50m² | namešten | terasa | parking Izdaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3, ulica Kolumbova. Stan je površine 50m², nalazi se na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Struktura....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.500 €, 65,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov stan u izgradnji od 65m2 na trećem spratu, lift, grejanje na gas, dva mokra čvora ( kupatilo + wc), terasa. Cena parking mesta u dvorištu je 10000€. Cena je sa pdv-om .

 
 
 
  Kuća, POPOVAC, 206.000 €, 179,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u naselju Crveni Krst u Nišu(Crveni Krst)Ekskluzivna prodaja kuće u naselju Crveni Krst u Nišu na placu od 2,5ara. Sastoji se od PO+PR+1, u osnovi 80kvm.1.PODRUM-dve prostorije, u jednoj se nalazi kotao na pelet i centralni bojler koji je povezan na kotao i solarne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 190.000 €, 50,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi uknjižen, dvosoban stan na Bulbuderu od 50 m2 (mereno 54m2), na trećem spratu od 4.spratova, cg sa kaloritmetrima, inverter klima, internet (optika), interfon. Raspored prostorija: Ulazno predsoblje, dnevna soba odvojena šankom od kuhinje, spavaća soba sa velikim ugradnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 123.900 €, 39,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na trećem spratu, površine 39 m², sa lođom ukupne kvadrature 44 m², u mirnom i dobro povezanom delu Karaburme. Ovaj stan predstavlja idealnu priliku za sve koji traže udoban život u mirnom okruženju. Zgrada je u odličnom stanju, sa novim krovom i renoviranim....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.000 €, 74,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo renoviran, u modernom stilu trosoban stan u urbanoj vili u lepom delu Peterovaradina. Stan je dvostrano orijentisan i prepun svetlosti. Stan ima dnevnu sobu koja je povezana sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i iz svih soba se....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 105.000 €, 40,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u širem Centru grada u blizini Kliničkog Centra u ulici : Luja Pastera, veličine 40 kvm, na trećem spratu, grejanje na gas, ima lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, terase. Prodaje se sa stvarima,uz....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 480 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten stan u naselju Sava Kovačević, u ulici Dragana Rakića. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, kupatila, trpezarije i open space kombinovane sobe. Stan nema terasu. Nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje, infostan je 7.600 dinara. Slobodna parking....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 150.000 €, 95,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i svetao dupleks stan površine 95 m², koji se nalazi na trećem spratu stambene zgrade u mirnom i prijatnom delu Krnjače. Stan je izuzetno komforan, toplog i prijatnog ambijenta, idealan za porodičan život. Prostire se na dva nivoa – na prvoj etaži nalazi se prostrana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 63,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u Belvilu kompletno opremljen, III sprat, obezbeđen parking ispred zgrade sa rampom uz doplatu , zastakljena lođa, idealna pozicija zgrade. Cena sa garažom Plaćanje prve i poslednje zakupnine unapred+depozit, Ag.provizija 50 % ID6853 .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i potpuno opremljen stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji koja pruža mir i praktičnost za svakodnevni boravak ili izdavanje. Stan je strukture 1.5 i prostire se na 37 m². Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od ukupno tri sprata.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI SA PARKING MESTOM ---Agencijska šifra: 9112582.Izdaje se namešten jednoiposoban stan od 46m2 na 3 spratu zgrade sa liftom  na Novoj Detelinari. Mogućnost parkiranja  u dvorištu zgrade. Useljiv je od 25.5.2026. godine.Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BANJA, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep nov 2,5 stan, 65m2, 3 sprat, EG, inverter klima, licno parking mesto na pocetku Visnjicke banje 5km od Trga republike. Stan ima 2 spavace sobe, koncept dnevnog boravka sa kuhinjom, komforno kupatilo i kompletno je namesten. Slobodan. Minimalni zakup 6 meseci. Niski....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 149.350 €, 74,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan površine 74 m² na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu, idealan za kvalitetan porodični život ili kao dugoročna investicija. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade sa ukupno četiri sprata i odlikuje se odličnim rasporedom i trostranom....

 
 
 
  Stan, BANJA, 197.000 €, 51,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvosoban stan u novogradnji, u novom naselju Sunnyville, sa pogledom na reku. Nalazi se na trećem spratu. Sastoji se od otvorenog koncepta dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uz stan postoji mogućnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.250.000 €, 377,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac - FON - Konstantina Filozofa 377m2, bazen, IV nivoa (Su+P+1+Pk), CG, 4,2a plac Na atraktivnoj lokaciji, u rezidencijalnom i najlepšem Voždovca, smeštena je prostrana porodična kuća ukupne površine 377 m2, na placu od 4,2 ara. Nekretnina se nalazi u mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan površine 40m2 u novoj stambenoj zgradi u širem centru grada. Stan je na trećem spratu u zgradi sa liftom, video-interfonom, dvorištem i obeleženim parking mestom u dvorištu. Stan ima ulaz, kuhinju povezanu sa trpezarijom i dnevnom sobom sa izlazom na terasu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/4,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 110.000 €, 45,00 m2 cca 2440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na Panteleju, kod drugog kružnog toka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta. Uknjižene površine je 44m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i zastakljene terase.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 300 €, 29,00 m2