• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat parket barem 60 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs 3.sprat parket barem 60 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat parket barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat parket barem 60 m2" pronađeno 119 nekretnina - prosečna cena 2.335 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 100.790 €, 54,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan stan u mirnom porodičnom kraju. U krugu stana se nalaze autobuska stanica, apoteka, kao i brojne trgovinske radnje. Sam stan se nalazi u zgradi od bele fasadne cigle, prepoznatljivog kvaliteta. Zgrada je odlično održavana, ima interfon i lift. Stan se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 455.000 €, 96,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan, moderno sređen salonski stan sa dva ulaza, sam na trećem spratu sa liftom, u predratnoj četvorospratnoj zgradi sa ukrasnim kamenorezom na fasadi, u Molerovoj ulici. Odlično pozicioniran i tih, blizina Krunske i Kalenić pijace, a sto metara od Bulevara Kralja Aleksandra.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 124.000 €, 54,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo vrlo lep dvoiposoban stan na odličnoj lokaciji u maloj, mirnoj ulici u centralnom delu Mirijeva, stan je u završnoj fazi gradnje na trećem spratu zgrade čije se useljenje očekuje za oko mesec dana, sa svim potrebnim dozvolama i kompletnom dokumentacijom, zgrada se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 129.048 €, 54,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2025.,

www.indomio.rs

Savremena zgrada sa liftom | Završetak radova DVOIPOSOBAN STAN 54 m2, PETROVARADIN (U IZGRADNJI) - leto 2026. godineProdaje se dvoiposoban stan od 54 m2 na trećem spratu nove stambene zgrade sa liftom i ukupno 20 stanova. Nalazi se u mirnom i uređenom delu Petrovaradina, savršenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 205.200 €, 54,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Voždovac, Autokomanda - Ustanička 2.0, 54m2 (terasa 3m2), 3/8, CG, lift, telefon, interfon, garaža U ponudi stanovi u luksuznom stambeno-poslovnom kompleksu, u Ustaničkoj ulici na 5 minuta vožnje od Hrama Svetog Save. Navedeni stan se nalazi na trećem spratu i severoistočno je orijentisan.....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodajemo dvosoban, funkcionalan stan, površine 54 m2, na 3.spratu stambene zgrade, u strogom centru grada. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Strukturu stana čine hodnik, kupatilo, kuhinja sa trpezarijom, ostava, dve spavaće sobe i terasa. Uz stan se, na korišćenje dobija i pripadajući....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Ledena Stena, 144.690 €, 97,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se troiposoban stan u izgradnji na Ledenoj Steni. Stan se nalazi na trećem spratu stambeno-poslovne zgrade sa liftom. Projektovane površine je 96,46 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,degažmana, kupatila, toaleta i terase.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 324.450 €, 100,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.09.2022.,

www.indomio.rs

JEDINSTVENA PONUDA!!! Nudimo Vam na prodaju izuzetan stan u pešackoj zoni, u strogom centru grada sa prelepim pogledom na Trg Slobode. Nalazi se na idealnom trećem spratu. Kompletno je renoviran (alu stolarija, hrastov parket 1klase (Spačva), Porcelanosa keramika, unutrašnja stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 240.000 €, 101,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan troiposoban stan, površine 101m2 na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Zgrada je novije gradnje, smeštena na odličnoj lokaciji, u samoj blizini parka Čair, i centra grada, na svega 5 minuta od svih bitnih dešavanja u gradu. Stan je odlična investicija kako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 324.100 €, 102,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA*Prodajemo Četvorosoban stan 102 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJIstan se nalazi na Trećem spratu zgrade, ulično je orijentisan,ističe se kvalitetna ugradnja modernih Inovacija,uvozna Keramika,Troslojni Hrastov Parket,Aluminijumska Stolarija i zvučna IzolacijaGrejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 389.000 €, 103,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se komforan četvorosoban stan površine 103m2, na trećem spratu novog stambeno-poslovnog kompleksa Lux 51 na Bežanijskoj kosi, u ulici Partizanske avijacije. Lokacija omogućava laku povezanost sa ostatkom grada, a neposredna blizina marketa, pijace, doma zdravlja, škole i drugih....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 150.000 €, 104,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u blizini hotela Marica. Nalazi se na dobroj i mirnoj lokaciji, odlična investicija za porodični život i izdavanje. U blizini su hoteli, ambulanta, škola, vrtić. Stan je uknjižene kvadrature 104m2, po strukturi troiposoban. Nalazi se u manjem stambenom objektu, na....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN DUPLEX NA STAROM GRADU – GUNDULIĆEV VENAC, RETKO NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 450.000 EURA Lokacija: Beograd, Stari grad, Gundulićev venac, sprat 3/4 Površina: Uknjiženo 104m2, realno 130m2 (prvi nivo: 74m2 + drugi nivo: podna površina 56m2, zbog kosina 30m2)....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 297.570 €, 107,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.02.2023.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam specifičan stan u novogradnji na Limanu 3 u blizini Limanskog parka. U pitanju je duplex stan u dve etaže, na prvoj etaži je ulaz i stepenice za drugu etažu na kojoj se nalazi ostatak stana, dnevna soba, odvojena kuhinja, dve spavaće sobe i ostava, komforno kupatilo....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 440.000 € na 465.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 108,00 m2 cca 4310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 498.900 €
10.04.2026 - 440.000 €
17.04.2026 - 465.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude, u samom srcu grada, na lokaciji koja se gotovo nikada ne pojavljuje u ponudi, izuzetno komforan i svetao porodični dupleks. Nekretnina namenjena kupcima koji traže prostor, privatnost i kvalitet bez kompromisa. Stan je koncipiran na dve etaže, sa jasno....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 280.500 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 110m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 110m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 695.000 € na 632.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 632.000 €, 110,00 m2 cca 5750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 695.000 €
10.04.2026 - 632.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Vračaru , blizina Njegoševe ulice, Hrama Svetog Save. Zgrada odlična sa liftom, kvalitetna gradnja. Stan je na drugom spratu koji ima visinu kao treći sprat. Sobna i ulazna vrata Bosal. Ulazna vrata poseduju sigurnosnu bravu sa zaključavanjem u 3 smera i šest tačaka.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 114,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajmo odličan, nenamešten, svetao i prostran dvoetažni stan od 114m² i 14m2 terase u modernoj zgradi na 3 spratu. Stan je odmah useljiv, trostrano orijentisan (sever-zapad-istok) sa pogledom na ulicu i dvorište. Struktura stana i opremljenost: Donji nivo: Predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 240.000 €, 115,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja izuzetnog dupleksa u jako kvalitetno gradjenim zgradama u elitnom delu Banovog Brda u Golf naselju nadomak Kosutnjaka. U neposrednoj blizini se nalaze svi infrastrukturni objekti naophodni za kvalitetan zivot porodica koja zeli da uziva u prijatnom okruzenju u mirnom delu,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 150.000 €, 124,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.indomio.rs

Materijal: Cigla Nus prostorija: DA Izolacija: NE Garaža: NE Parking: U ulici, prva zona (crvena) Sprat: 3 Spratnost: 4 Lift: NE Grejanje: Etažno na struju Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon: DA | CATV: DA Terasa: 2 terase Pod: Parket, Pločice Tereti:....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan u centru Zrenjanina, uknjižen na 112m2 ali u prirodi ima 125m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi bez lifta.Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, ostave, tri spavaće sobe, kupatila, malog toaleta, vešernice , hodnika i velike terase.Zgrada....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 210.000 €, 127,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se verovatno najlepši stan u celom Mladenovcu. Potpuno nov, vrhunski opremljen stan površine 127 m² na trećem spratu moderne zgrade u naselju Tozino voće, najtraženijem delu Mladenovca za porodično stanovanje. Godina gradnje: 2025. Uknjižen. Teretana u zgradi – isključivo....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 559.000 € na 552.500 € dana 23.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 552.500 €, 130,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 585.000 €
12.09.2025 - 559.000 €
23.02.2026 - 552.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen LUX četvorosoban stan od 130m2, na trećem spratu od 7 spratova, dve terase, lift, cg sa kalorimetrima, dve klime, interfon, internet, video nadzor. Raspored prostorija : ulazni hodnik, prelep kružni dnevni boravak sa trpezarijom, otvorena kuhinja, tri spavaće sobe, dva kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 432.300 €, 132,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, na Vračaru uglavnom nudi koncept zgrada modernog stanovanja, gde je u okviru zgrade, odnosno samog stana kupcu dostupan kompletan luksuz savremenog življenja. Ovo je jedna od takvih zgrada rođenih po ugleduna njujoršku „Cartier” zgradu koja je spoj tradicionalne engleske....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 850.000 €, 136,00 m2 cca 6250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Nov na tržištu, idealan stan u popularnom naselju Lekino Brdo, Beograd, spreman je za Vas! Ova novogradnja se nalazi na adresi Miklošićeva i na svom penthaus spratu pruža izuzetan prostor za život na 136 kvadratnih metara stambene površine. Stan raspolaže sa 4 prostrane spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.400 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux, izvanredan stan koji je predmet izdavanja nalazi na izuzetnoj lokaciji se u centru Beograda, u stambeno - poslovnom delu grada, na Opštini Palilula, u blizini parka Tašmajdan”, Botaničke bašte”, Takovske ulice u mirnoj ulici bez većeg prometa. U neposrednoj blizini nalazi....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 137.000 €, 137,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - CENTAR SALONSKI STAN 137 m2 + GARAŽA Prodaje se predivan, veoma komforan stan na trećem spratu.ODLIČNA LOKACIJA, CENTAR, sve je u blizini, škole, marketi, pijace, vrtići, kafići i dr.Sastoji se iz tri spavaće sobe, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, ostavom, predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 429.000 €, 138,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan i izuzetno funkcionalan četvorosoban stan od 145 m (uknjižena kvadratura 137,63m2), smešten na odličnoj lokaciji, na svega minut od Autokomande, u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi iz 2010. godine, sa sopstvenim dvorištem i garažom sa betonskim prilazom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.200 €, 141,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne Bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan duplex, 142 m2, na trećem spratu novije zgrade. Donja etaža se sastoji od hodnika, prostrane jedinstvene prostorije iz koje se izlazi na terasu i kupatila. Ispod stepeništa je smeštena velika ostava, koja je ograđena staklom. Na podu je keramika, stolarija je PVC a....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 227.200 €, 142,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan četvorosoban duplex u neposrednoj blizini Vojne bolnice. Stan se nalazi na trećem spratu manje stambene zgrade. Stan je površine 141m2 i sastoji se iz dva nivoa. Prvi nivo je površine 42m2 i sastoji se od ulaznog dela, jedne prostrane sobe koja ima izlaz na terasu....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 115.500 €, 160,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva stana u kući 180m2, u naselju Ratko Jović. Prvi stan 81m2 se nalazi na drugom a drugi 79m2 na trećem spratu, tj. potkrovlju porodične kuće, sa zajedničkim ulazom i unutrašnjim stepeništem. Stan na drugom spratu se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, trpezarije sa kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 796.500 €, 177,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo fenomenalan petosoban stan površine 177m2 u srcu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save i Slavije, na trećem spratu stambeno-poslovnog objekta. Stan je dvostrano orijentisan, većim delom suprotno od glavne ulice, prema mirnom dvorištu. Sastoji od hodnika, degažmana,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 794.700 €, 177,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran i svetao petosoban stan površine 176,60 m², na trećem spratu moderne stambene zgrade sa liftom i recepcijom sa čuvarom, na izuzetnoj lokaciji – Bulevar Oslobođenja, u neposrednoj blizini Slavije (opština Vračar). Stan se nalazi u novoj zgradi sa ukupno 26 stambenih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 580.000 €, 270,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 270m2 (tri terase od kojih je jedna krovna od 100m2), 2/2, triplex, CG/podno, interfon, internet, ktv, video nadzor, dva parking mesta. U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuznu, vanserijsku nepokretnost koncipiranu kao triplex u ulici Luke Vojvodića na obodu Košutnjaka.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-119 (od ukupno 119)

<< <1 2 3> >>