• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje Najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje Najnovij - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 1.100 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se extra namešten četvorosoban stan u diplomatskom naselju,sa dva kompletna kupatila, centralno grejanje klima, blizu škole Ruđer Bošković, Košutnjaka, Ade Ciganlije .. Treći sprat, lift besuman, video nadzor .Bezbedan i miran kraj. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 175.100 €, 70,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se polunamešten trosoban stan na Bulevaru Oslobođenja. Nalazi se na 3. spratu, veoma prostran i moderan. Dvorišno orijentisan i idealan za porodični život. Zgrada poseduje nenumerisana parking mesta. Centralno grejanje. Uknjižen. Za više informacija pozovite 0668442299 Vaš....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.200 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2025.,

www.indomio.rs

Višegradska ulica, neposredno uz naselje Beogad na vodi. Četvorosoban po strukturi, 3. sprat od ukupno 7, površina 91m2. Uredna i održavana zgrada iz 2010.godine. Opis stana: ulazni hodnik, dnevni boravak i trpezarija, odvojena kuhinju sa ostavom, 3 spavaće sobe, 2 terase, otvoren....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 44 m2 u ulici Topaloviceva, Zvezdara, Beograd. Potpuno renoviran, sa svim novim stvarima i svim malim kucnim aparatima. Interfon, Video nadzor, lift, hodnjik, ulaz ispred zgrade Sprat 3, nije potkrovlje ima lift i terasu Ima jednu zasebnu sobu sa TV i novim francuskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 155.000 €, 64,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 176.900 €, 64,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA NOVI SAD – KOMPLETNO RENOVIRAN DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI – 64m² – TERASA U ponudi je kompletno renoviran dvoiposoban stan na Grbavici u Novom Sadu, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, u blizini Braće Ribnikara. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran stan u Vrnjačkoj Banji, 66m², sa parking mestom! Pronađite svoj idealni dom u srcu Vrnjačke Banje! Na prodaju je atraktivan stan od 66m², lociran na trećem spratu stambene zgrade. Stan je potpuno opremljen i spreman za useljenje, sa centralnim grejanjem na gas....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 330 € na 300 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 330 €
12.04.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosaban stan kod šojke, cg, NišIzdaje se stan kod Šojke u blizini "OŠ"Učitelj TasaStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe sa terasom i kupatila. Ukupna površina stana je 56m2 i nalazi se na trećem spratu u novoj zgradi koja ne poseduje....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 95.140 €, 71,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2025.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU! Trosoban stan 71 m2 u Obrenovcu Stan se nalazi u ulici Kralja Petra I Dve spavaće sobe, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo Treći sprat Zajednički parking Prodaje se polunamešten Centralno grejanje - toplana Stan nije uknjižen, zgrada u procesu legalizacije....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 3.sprat centralno grejanje (77)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>