• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji Zadnjih 7 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji zadnjih 7 dana" pronađeno 68 nekretnina - prosečna cena 1.243 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1600 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • podno grejanje
    • uknjižen
    • 1.sprat
    • polunamešten
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na jednoj od najtraženijih lokacija u blizini Lutkarskog pozorišta i stadiona Čair u Dušanovoj ulici, u zgradi novije gradnje sa liftom na trećem spratu, površine 25m2 sa grejanjem na struju (donosite svoje sopstveno grejno telo). Stan se sastoji iz mini hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 200 €, 19,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renovirana, mala garsonjera 19m2 na Novoj Detelinari, Kopernikova ulica, 3. sprat, nema lift, potkrovlje. Stan ima klimu, tv, nema terasa. Grejanje na gas. Izdaje se na duže vreme. Cena 200eu+depozit. Agencijska provizija 50% od cene. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 200 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - IZDAJEMO 32 m2 NOVO NASELJE 2 ul Simeona Piščevića, nameštena garsonjera, 3 sprat od 4, cg, terasa, vm, USELJIV ! CENA 200 Evra + 200 Evra 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 Novo Naselje Simeuna Piščevića 32 m2 – 200 Evra IZ 7968 Agencija VENIS Registar....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji zadnjih 7 dana'
500 €
300 €
300 €
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 280 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten jednoiposoban stan na Crvenom Pevcu, u blizini Doma Zdravlja i Filozofskog fakulteta. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade sa liftom. Površine je 46m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan u Naselju Čalije. Nalazi se na trećem spratu u manjoj stambenoj zgradi novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 64 m2 i odlične je strukture. Sastoji se od ulaznog hodnika,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 24,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČNA GARSONJERA SA TERASOM - NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9112662.Izdaje se odlična, nameštena garsonjera sa terasom, koja se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari, odmah do Bulevara Evrope.Stan je odmah useljiv. Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVA, NIKAD USELJAVANA LEPA GARSONJERA NA TELEPU---Agencijska šifra: 9112677.Izdaje se potpuno nova i nikad useljavana lepo nameštena garsonjera od 31m2, koja se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom na Telepu.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lepo uređen i potpuno opremljen jednoiposoban stan površine 41m², smešten na trećem spratu novije zgrade u ulici Narodnog fronta. Stan je veoma funkcionalan, svetao i prijatan za boravak, opremljen novim nameštajem i svim neophodnim sadržajima za udoban svakodnevni život.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, odvojena spava��a soba, grejanje pomo��u norve��kih radijatora, slobodan parking oko zgrade. Agencijska provizija za zakupca se pla��a u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomese��ne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN POSLOVNI PROSTOR, LIMAN 3---Agencijska šifra: 9111684.Izdaje se namešten poslovni prostor (41 m2) na 3. spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 3. Pogodaan za tihe delatnosti. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 400 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lepo namešten stan na trećem spratu u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od: dnevni boravak, trpezarija i kuhinja, spavaća soba, dečja soba, hodnik, kupatilo, toalet, terasa. Centralno grejanje je isključeno pa su troškovi mali. Stan se nalazi na ekstra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje jednoiposoban stan 41m2 na trećem spratu u novijoj zgradi sa liftom u ulici Narodnog fronta, Liman 3. Strukturu stana čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Dvorišno je orijentisan. Opremljen je za stanovanje ali se može koristiti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, LIMAN 3---Agencijska šifra: 9111683.Izdaje se namešten dvosoban stan (41 m2) na 3. spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 3. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula, Apelovac – izdaje se prelep 2.5 stan od 70m² u novogradnji odmah iznad pivare. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 7, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora. Iz dnevne sobe izlazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 450 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV Stan za izdavanje na Panteleju u Niša sa parkingom u podzemnoj garazi. Po strukturi stan je jednoiposoban, povrsine 45m2, na 3. spratu zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevni boravak sa trpezarijom, terasom i kuhinjom, kupatilo i odvojena spavaca soba. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 480 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo sređen i renoviran dvosoban stan u kvalitetno održavanoj zgradi na odličnoj lokaciji u Novom Sadu. Stan je funkcionalan, kompletno namešten i pogodan za radnike, porodice i studente. Stan površine 47m2 nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i dvorišno je orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 480 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i svetao stan od 40m² na Karaburmi, u Vlašićkoj ulici, na 3. spratu. Stan je kompletno renoviran i potpuno opremljen, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom spavaća soba hodnik kupatilo ostava Stan je odlično izolovan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten trosoban stan površine 66m2 na Novoj Detelinari. Sastoji se od dnevne sobe, kuhinje, dva spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Odmah useljivo! Potreban depozit i agencijska provizija u iznosu od 50%. Za više informacija pozovite....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Novom Sadu, kod Socijalnog, u neposrednoj blizini centra grada. Stan je odličan izbor za one koji žele praktičnu lokaciju i dobru povezanost sa svim važnim sadržajima. Stan je površine 52 m² i nalazi se na 3. spratu zgrade od ukupno 6 spratova. Struktura stana je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 550 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1644 – 2-soban, kompletno opremljen, 65m2 centar, Trg Ferenca Fehera, 3.sprat Odlična lokacija ! Useljiv odmah Mesečna cena zakupa: 550 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne zakupnine. Kontakt....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 68m², smešten na 3. spratu nove zgrade sa liftom, u Čairu Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, dodatni WC i terasu. U potpunosti je moderno namešten i opremljen svim potrebnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, moderno namešten dvosoban stan u Vardarskoj ulici. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, komforne spavaće sobe kupatila i terase. Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje je na gas i plaća se po utrošku, niski mesečni troškovi. Kućni ljubimci nisu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan dvosoban stan površine 42 m2 u novogradnji, u ulici Živka Petrovića, naselje Marija Bursać, Zemun.Stan se nalazi na 3. spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, puno prirodne svetlosti i visokim nivoom komfora. Potpuno je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan trosoban stan površine 55 m², u Dobanovačkoj ulici u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu nove i moderno građene zgrade sa ukupno 4 sprata. Po strukturi stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, dva kupatila i terasu. Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novoj zgradi, u potpunosti prazan, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u kvalitetnom kompleksu zatvorenog tipa, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, cg po utrošku, orijentisan ka uređenom dvorištu, video nadzor. Garažno mesto je uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZA KANCELARIJE! Izdaje se noviji, prazan dvoiposoban stan sa opremljenom kuhinjom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spens-a, Bulevara, centra. Treći sprat sa liftom, idealan i za kancelarijsku delatnost. Mesečno plaćanje, obavezan depozit. Br. u Reg.posredn.2107. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, komforan stan u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, francuski balkon, video nadzor. U cenu stana su uracunati svi troskovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan površine 80m², smešten na odličnoj lokaciji u srcu Vračara, u mirnoj i prestižnoj ulici – Jadranska. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i idealan je za porodice, parove ili poslovne ljude koji žele udobnost i vrhunsku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen 3.0 stan | 61m² - parking- Vračar - Južni Bulevar Na odličnoj lokaciji na Vračaru, u mirnom delu Južnog bulevara, izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen trosoban stan površine 61m². Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata. Odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao 2.0-soban stan na Vračaru, u ulici Prote Mateje, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta i svih važnih gradskih sadržaja. Stan ima 65m² i nalazi se na 3. spratu održavane starogradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban, veoma funkcionalnog rasporeda i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom u ulici Pavla Ivića. Stan će biti useljiv od sredine maja i izdaje se na duži vremenski period. Stan je veoma svetao i prijatan za život zahvaljujući trostranoj orijentaciji koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 870 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, renoviran stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje na struju. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 3/, LIFT, TERASA, INTERFON, VIDEO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 3.0 namešten stan na trećem spratu, dobro osvetljen, dvorišno orjentisan, izolovan od buke, u zgradi sa malo stanova. Izuzetno funkcionalan. Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art nekretnine" d.o.o.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Voždovac | Četvorosoban LUX stan, 95 m2, garaža U ponudi je prostran i kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica na Voždovcu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i prostire se na 95 m2. Funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.700 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i modernom naselju West 65, nalazi se trosoban stan na trećem spratu.Stan je dvostrano orijentisan, svetao i moderno opremljen. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinje, dve spavaće sobe sa izlazom na terasu, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 62.968 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan na trećem spratu u stambenom objektu sa 6 spratova, savremenog dizajna, koji nudi visok standard gradnje i funkcionalan raspored prostorija. Stan je izrađen od kvalitetnih materijala koji garantuju dugotrajnost i sigurnost, a njegova idealna lokacija,....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 47,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u naselju Čalije. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,60 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 98.000 €, 62,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući, površine 62m2, na trećem spratu etažirane kuće. Kuća je pozicionirana pored Durlanske pijace, Po strukturi kuća je P+2+Pk, ukupne površine 322m2. U neposrednoj blizini kuće nalazi se pijaca, osnovna škol, vrtić, razni marketi Strukturu stana čini ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.904 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 39,57m2 na 3/3 spratu u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola Tesla, budućeg kompleksa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 67)

<< <1 2> >>