• GoHome Professional
www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji Zadnjih 7 dan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji Zadnjih 7 dan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs 3.sprat što jeftiniji zadnjih 7 dana" pronađeno 109 nekretnina - prosečna cena 1.260 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 44000 eura
    • do 55000 eura (prosečna cena)
    • do 67000 eura
    • do 559 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novoj zgradi, u potpunosti prazan, pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Poseduje dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZA KANCELARIJE! Izdaje se noviji, prazan dvoiposoban stan sa opremljenom kuhinjom na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Spens-a, Bulevara, centra. Treći sprat sa liftom, idealan i za kancelarijsku delatnost. Mesečno plaćanje, obavezan depozit. Br. u Reg.posredn.2107. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, neuseljavan trosoban stan površine 55 m², u Dobanovačkoj ulici u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu nove i moderno građene zgrade sa ukupno 4 sprata. Po strukturi stan poseduje dnevni boravak, kuhinju, dve spavaće sobe, hodnik, dva kupatila i terasu. Zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, slobodan parking. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/4,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, komforan stan u kvalitetnoj novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, francuski balkon, video nadzor. U cenu stana su uracunati svi troskovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan površine 80m², smešten na odličnoj lokaciji u srcu Vračara, u mirnoj i prestižnoj ulici – Jadranska. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i idealan je za porodice, parove ili poslovne ljude koji žele udobnost i vrhunsku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u novogradnji, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, južno orijentisan, bez buke. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 3/5, LIFT,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 800 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom u ulici Pavla Ivića. Stan će biti useljiv od sredine maja i izdaje se na duži vremenski period. Stan je veoma svetao i prijatan za život zahvaljujući trostranoj orijentaciji koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen 3.0 stan | 61m² - parking- Vračar - Južni Bulevar Na odličnoj lokaciji na Vračaru, u mirnom delu Južnog bulevara, izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen trosoban stan površine 61m². Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa ukupno 4 sprata. Odlikuje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 800 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na Limanu 1 iznajmljujemo kompletno renoviran trosoban stan površine 100 m², na 3. spratu. Posebnu vrednost predstavlja kompletno nameštena moderna kuhinja koja je fizički odvojena, kao i dva sanitarna čvora. U sobama su postavljeni novi američki plakari, što dodatno doprinosi praktičnosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude odličan stan na sjajnoj lokaciji – Slavija. Stan je u potpunosti renoviran i opremljen nameštajem i savremenom belom tehnikom i poseduje sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Prostran je i svetao tokom celog dana. Nalazi se na trećem spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao 2.0-soban stan na Vračaru, u ulici Prote Mateje, u neposrednoj blizini Pravnog fakulteta i svih važnih gradskih sadržaja. Stan ima 65m² i nalazi se na 3. spratu održavane starogradnje sa liftom. Po strukturi je dvosoban, veoma funkcionalnog rasporeda i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 800 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan u ulici Vladimira Popovića, u atraktivnom delu Novog Beograda - Blok 19a. Stan se nalazi na trećem spratu uredno održavane zgrade sa ukupno šest spratova.Stan površine 73 m2 odlikuje odličan raspored prostorija i obilje prirodne svetlosti.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan stan na Vračaru, u delu Čubura, predstavlja sjajnu priliku za udoban gradski život. Stan je renoviran i nalazi se u novogradnji, na trećem spratu zgrade od ukupno pet spratova. Po strukturi je dvosoban, sa jednom spavaćom sobom i dnevnim boravkom, što ga čini funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 870 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, renoviran stan, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje na struju. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Etažno, sprat 3/, LIFT, TERASA, INTERFON, VIDEO....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 900 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvoiposoban stan u ulici Maksima Gorkog. Površine 57m2. -ulazni hodnik -dnevna soba -kuhinja -dve spavaće sobe -kupatilo -terasa Na trećem spratu zgrade sa liftom. Grejanje se plaća po utrošku, niski mesečni troškovi. Moderno opremljen stan nalazi se na idealnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.100 €, 84,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan 3.0 namešten stan na trećem spratu, dobro osvetljen, dvorišno orjentisan, izolovan od buke, u zgradi sa malo stanova. Izuzetno funkcionalan. Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art nekretnine" d.o.o.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Voždovac | Četvorosoban LUX stan, 95 m2, garaža U ponudi je prostran i kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica na Voždovcu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i prostire se na 95 m2. Funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.700 €, 125,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i modernom naselju West 65, nalazi se trosoban stan na trećem spratu.Stan je dvostrano orijentisan, svetao i moderno opremljen. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog dnevnog boravka sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinje, dve spavaće sobe sa izlazom na terasu, dva kupatila....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 61.900 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

*Na prodaju garsonjera u izgradnji u Somboru, u blizini osnovne škole "Avram Mrazović", Lidla. -Površina stana je 40 m2, stan se nalazi na 3. spratu u zgradi koja poseduje lift. -Stan obuhvata hodnik, kupatilo i jednu sobu sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 62.968 €, 38,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam dvosoban stan na trećem spratu u stambenom objektu sa 6 spratova, savremenog dizajna, koji nudi visok standard gradnje i funkcionalan raspored prostorija. Stan je izrađen od kvalitetnih materijala koji garantuju dugotrajnost i sigurnost, a njegova idealna lokacija,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 63.000 €, 30,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju lep manji stan u Mokranjčevoj ulici blizu okretnice. Pogodan je za izdavanje i porodično stanovanje. Po strukturi je dvosoban, površine 30m2. Nalazi se na trećem spratu u novijoj zgradi bez lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, kupatila, manje dnevne sobe, izdvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 37,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju je funkcionalan i potpuno opremljen stan u Vrnjačkoj Banji, u naselju Raj, na odličnoj lokaciji koja pruža mir i praktičnost za svakodnevni boravak ili izdavanje. Stan je strukture 1.5 i prostire se na 37 m². Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od ukupno tri sprata.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 86.000 €, 52,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U ponudi je prelep, moderno uređen i potpuno opremljen dvosoban stan, smešten u luksuznom zatvorenom stambenom kompleksu koji pruža visok nivo sigurnosti, privatnosti i komfora. Stan se nalazi na trećem spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se izuzetno funkcionalnim rasporedom.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.000 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan jednoiposoban stan, na top lokaciji kod parka Sveti Sava. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada. U blizini su vrtić, park Sv. sava, Tržni centar Delta, osnovna škola. Uknjižene površine 37m2, sa odličnim....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 95.000 €, 31,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan mali stan 31m2, na 3. spratu od 9. spratova u urednoj zgradi sa liftom. Centralno grejanje. Pripadajući podrum. Odlična lokacija, u neposrednoj blizini Ade Ciganlije, Ada Mola, blizina autobuskih stajališta. Uknjižen useljiv stan, moguć kredit za mlade, za svaku preporuku.....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 95.200 €, 48,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan u izgradnji u naselju Čalije. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade sa liftom. Projektovane površine je 47,60 m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, putem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 100.904 €, 39,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 39,57m2 na 3/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 101.850 €, 46,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 46,29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 102.000 €, 30,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132214, III/, klima, lift, terasa, garaza, parking, ostava. Prodaje se jednosoban stan sa novim renoviranjem u naselju Nova Detelinara. Stan je po strukturi garsonjera površine 30 m² sa funkcionalnim rasporedom i prostranom, toplom terasom (postavljen radijator), koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 109.676 €, 43,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 43,01m2 na 1/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 113.300 €, 50,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN DVOSOBAN STAN NA SATELITU---Agencijska šifra: 1007993. Prodaje se prostran dvosoban stan od 50 m2 na trećem spratu zgrade na Satelitu. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, odvojene kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Stan je dobrom stanju, stavljena je PVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 114.400 €, 45,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 45,76m2 na 2/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 115.450 €, 46,00 m2 cca 2510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvosoban stan od 46,18m2 na 1/3 spratu u zgradi sa liftom, u modernom stambenom kompleksu koji spaja kvalitet gradnje, savremenu tehnologiju i odličnu lokaciju. Projekat poseduje građevinsku dozvolu i nalazi se u neposrednoj blizini Aerodroma Nikola....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 117.800 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Durlanu. U neposrednoj blizini objekta nalaze se vrtić, škola, pijaca, trgovinske radnje i novi tržni centar. Stan je vrlo funkcionalan, dvoiposoban, površine 53,54m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 119.000 €, 108,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom kraju, ispod Vidikovca, uknjižen stambeni prostor u potkrovlju zgrade građene 2000.godine. Stan se nalazi u sivoj fazi i kupac ima mogućnost da uredi po svojoj želji. Uknjižen je na 55m2 s tim da da je ukupna površina 108m2. U neposrednoj blizini su svi potrebni sadržaji....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 120.000 €, 43,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen 1,5-soban stan na margiti na trećem spratu od 4. sprata, novogradanja, i garažno mesto u dvorištu. Stan se nalazi u širem centru u blizini hotela Tamiš. .

 
 
 
  Stan, BANJA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban duplex stan – 66 m² – Sunnyville Na prodaju moderan i funkcionalan dvosoban duplex stan površine 66 m², smešten na 3/3 spratu u kvalitetnoj, novijoj zgradi iz 2016. godine, u neposrednoj blizini naselja Sunnyville. Stan je samo za kes kupce. Stan se nalazi na odličnoj....

 
 
 
  Stan, BANJA, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan sa tri terase i pogledom na reku – idealna prilika za keš kupce! Prodaje se prostran i svetao trosoban stan na 3. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica,....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 136.000 € na 135.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 136.000 €
15.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Vjekoslava Afrića, 3/5, cg-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-33.00m2, Prodaje se jednoiposoban uknjižen stan na najekskluzivnijoj tački Mirijeva, na jednoj od najtraženijih lokacija, u mirnoj ulici Vjekoslava Afrića, kod pijace u Mirijevu, bez saobraćaja, sa dosta parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 37,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo funkcionalan jednoiposoban stan na veoma dobroj lokaciji u Mirijevu. Neposredna blizina škole, pijace, Doma zdravlja, prevoza. Nalazi na trećem spratu. Zgrada dobro održavana, sa novom fasadom i lifrom. Stan je svetao i u solidnom stanju. Uknjižen, odmah useljiv. Preporuka.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 110)

<< <1 2 3> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.