• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 podno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 podno grejanje" pronađeno 18 nekretnina - prosečna cena 518 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 95000 eura (malo jeftiniji)
    • 100000 eura (malo skuplji)
    • do 15 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI BEČEJ, 76.220 €, 56,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Bečej – predstavljamo moderan dvosoban stan u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Novom Bečeju, u neposrednoj blizini reke Tise. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je površine 56m2 (55,3m2), nalazi se....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 97.000 €, 57,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov dvosoban stan površine 57 m², smešten na drugom spratu nove, moderno građene zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji na Bagljašu. Stan je potpuno nov, neuseljavan, svetao, funkcionalnog rasporeda, sa pogledom na park i dečije igralište, što ga čini idealnim za porodično....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat do 100000 eura barem 50 m2 podno grejanje'
55.000 €
108.000 €
699 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u A bloku - 55 m2Cena: 850 eura mesečno Lokacija: Novi Beograd - A blok, Jurija Gagarina Površina: 55 m2 Struktura: Dnevni boravak, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, terasa Sprat: 2/11 Grejanje: Centralno - po potrošnji (podno grejanje u kupatilu) Stanje objekta:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 950 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan 2.5 stan u srcu Vračara - novogradnjaIzdaje se ekskluzivan i funkcionalan stan površine 55 m2 u mirnoj ulici na Vračar, u neposrednoj blizini Krunska ulica i Bulevar kralja Aleksandra.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se pažljivo osmišljenim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 86.900 €, 79,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan smešten u moderno projektovanoj stambenoj zgradi sa ukupno tri stana, koja se nalazi u mirnom delu šireg centra Ćuprije. Ova lokacija pruža mir i privatnost, uz istovremenu odličnu povezanost sa svim važnim gradskim sadržajima. Stan se nalazi na drugom spratu i osmišljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni plakari. Postoji mogućnost opremanja dodatnim nameštajem visokog kvaliteta, uz korekciju cene. Stan poseduje open space sa izlazom na....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.300 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan vrhunskog kvaliteta i stila. Nalazi se u samom centru grada, udaljen minut od Kalče. Nalazi se na drugom spratu novije zgrade koja poseduje lift i koja nije priključena na centalno grejanje. Površina stan je 85m2 i predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Moderan, komforan i potpuno namešten trosoban stan na drugom spratu kvalitetne zgrade sa urednim ulazom i interfonom. Zgrada je okružena sopstvenom baštom punom zelenila , što obezbeđuje mir i prijatnu privatnost. Struktura: Ulazni hodnik Prostrana dnevna soba sa otvorenom kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117799, II/III, klima, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. **EKSKLUZIVAN 3.0 SALONAC, TRG SLAVIJA** Ekskluzivan 3.0 salonac od 110m2, kompletno opremljen za život u centru grada, nedaleko od Trga Slavija. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 2.500 €, 110,00 m2 cca 23 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U potpunosti renoviran poslovno-kancelarijski prostor u samom Centru grada, povrsine 110m2 na drugom spratu poslovno-stambene zgrade u Balkanskoj ulici. Ovaj moderan, luksuzni prostor ispunjava najvise zahteve i ocekivanja buduceg korisnika. Dvostrano orijentisan, izuzetno svetao....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 3.500 €, 350,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, poslovno-stambeni objekat ukupne površine 350 m², smešten u mirnom i atraktivnom delu Petrovaradina – Stari Majur, u neposrednoj blizini Preradovićeve ulice i Petrovaradinske tvrđave. Objekat se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1,5 km od centra Novog Sada,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 2.100 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 280m2 sa dvorištem od oko 3 ara. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži je podrum od oko 100m2, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalaze se dnevni boravak, kupatilo, kuhinja i trpezarija sa dva izlaza u dvorište....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 4.100 €, 500,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

KUĆA - POSLOVNI PROSTOR - U CENI ZAKUPA I GREJANJE * ČETIRI ETAŽE, optički kabl, interfon, video nadzor, klimatizivano. Na ulazu je podno grejanje za otapanje snega i leda. * PRIZEMLJE - prostor od 120 m2 bez pregrada, kupatilo, ostava * VISOKO PRIZEMLJE - 130 m2 prostor bez pregrada,....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Golf Naselje, 6.900 €, 510,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Vila sa bazenom je sagrađena na zasebnom placu u elitnom delu Košutnjaka na Banovom Brdu i okružena je kućama sličnog kvaliteta. Ukupna kvadratura je 510 kvadratnih metara i 4 sprata. Sadrži 6 spavaćih soba od kojih svaka ima zasebno kupatilo. U prizemlju vas čeka prostrani dnevni....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.000 € na 1.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 1.700 €, 150,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

ID 1199 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0643255742 Izdaje se poslovni prostor ukupne površine 150 m² sa odličnim tehničkim karakteristikama i mogućnošću fleksibilnog prilagođavanja rasporeda prostorija. Pogodan je za kancelarije,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-17 (od ukupno 16)

<< <1> >>