• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 uknjižen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 uknjižen pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 uknjižen pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 uknjižen pala cena" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 3.066 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128016, II/II, terasa, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja. Ekskluzivan trosoban stan u predratnoj vili – Topolska, Vračar. Veoma lep stan od 82 m² u jednoj od najprestižnijih i najmirnijih ulica na Vračaru. Stan se nalazi na drugom spratu porodične vile, sa svega....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 820 € na 790 € dana 01.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 790 €, 82,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.10.2025 - 950 €
17.12.2025 - 890 €
21.01.2026 - 850 €
22.02.2026 - 820 €
01.03.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Vukov spomenik, Držićeva, trosoban, 82m2, 2/3, terasa, EG. Stan je salonskog tipa, na drugom spratu odlične zgrade sa mermernim ulazom i interfonom. Uknjižen je na 77m2 korisne tj. grejne površine, a sa lođom ima ukupno 82m2. Orijentisan je dvostrano sa velikim staklenim površinama,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.000 € na 320.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 350.000 €
01.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan u najlepšem delu Vračara! Na prodaju je ekskluzivan trosoban stan površine 76 m² + 6 m² terasa (ukupno 82 m²), smešten na drugom spratu (2/2) u manjoj zgradi sa svega četiri stana. Zgrada ne poseduje lift. Stan je trostrano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 80 m2 uknjižen pala cena'
245.000 €
315.000 €
138.000 €
 
-3%

Promena cene sa 329.000 € na 319.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 319.000 €, 79,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 355.000 €
15.02.2026 - 345.000 €
20.02.2026 - 329.000 €
11.03.2026 - 319.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo kvalitetan i funkcionalan trosoban stan smešten u ulici Antifašističke borbe na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Beogradske Arene. Stan se nalazi na drugom spratu uredne i održavane stambene zgrade iz 2000. godine, sa liftom. Stan je svetao i prijatan, jugoistočno orijentisan,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 340.000 € na 320.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 320.000 €, 82,00 m2 cca 3900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 340.000 €
03.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Kalenić pijaca - Topolska 3.0, 82m2 (lođa 6m2), 2/2, EG, interfon U ponudi za prodaju je trosoban stan u jednoj od najlepših ulica na Vračaru, u Topolskoj ulici koju krase drvoredi i mahom privatne ograđene kuće, okružene zelenilom. U predratnoj vili, na drugom spratu zgrade....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 245.000 €, 77,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 249.000 €
28.01.2026 - 261.000 €
04.02.2026 - 261.800 €
22.03.2026 - 250.000 €
01.05.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen trosoban stan na drugom spratu kvalitetne četvorospratne zgrade (2006god.) sa urednim ulazom, a smeštena u blizini svih objekata infrastrukture poput: gradskog prevoza, prodavnica, škole, vrtića i sl. Odlična lokacija u mirnoj ulici blizu Autokomande. Luksuzno sređen sa odvojemim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 335.000 € na 325.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 325.000 €, 84,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 335.000 €
10.05.2026 - 325.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo predivan porodičan stan u Mileševskoj ulici nadomak SC Vračar. Lokacija je fenomenalna, u blizini se nalazi mnoštvo kafića, restorana, prodavnica, autobuskih stajališta i svih neophodnih infrastrukturnih sadržaja. Stan je idealnog rasporeda, sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 215.000 € na 210.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 210.000 €, 75,00 m2 cca 2800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 220.000 €
19.04.2026 - 215.000 €
26.04.2026 - 210.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika komforan trosoban stan u srcu Zemuna (Karlovačka ulica) Na prodaju je izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran trosoban stan površine 75 m , sa dodatnom lođom od 6 m , u urednoj i održavanoj zgradi iz 1986. godine, na 2. spratu od 7 , sa čak dva lifta (putnički....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 439.000 € na 409.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 409.000 €, 85,00 m2 cca 4810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 439.000 €
03.04.2026 - 409.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na prodaju u Bloku 29 kod Beogradske AreneNa prodaju je svetao i prostran trosoban stan površine 85.18 m2, smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda, u Bloku 29, u blizini Beogradske Arene. Stan se nalazi na 2. spratu uredno održavane stambene zgrade iz....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 143.000 €
17.05.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici Lipar, u naselju Cerak, prodaje se uknjižen trosoban stan 85m² koji pruža osećaj privatnosti kao u kući. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 2, u maloj i mirnoj zgradi sa svega tri stana, što budućim vlasnicima obezbeđuje mir, malo komšija i prijatno okruženje za....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 170.000 € na 165.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 165.000 €, 75,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 170.000 €
08.05.2026 - 165.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep dvoiposoban stan kod Doma Zdravlja i TC Delta Planet. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Površina stana je 75m2 sa terasama, dok je uknjižene površine 67m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje sa lođom,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 11)

<< <1> >>