• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 160000 eura (malo jeftiniji)
    • 170000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 149.350 € na 141.300 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 141.300 €, 56,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 149.350 €
06.05.2026 - 141.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², smešten u blizini Železničke stanice u Novom Sadu, u mirnom kraju okruženom zelenilom i u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje ga izuzetno dobar raspored koji pruža mogućnost....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 142.000 € na 139.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 139.000 €, 56,00 m2 cca 2480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 150.000 €
23.02.2026 - 145.000 €
03.04.2026 - 142.000 €
06.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se 2.5 stan u centru Železnika na svega par koraka od okretnice autobusa 88 i 58. Stan ima odličan raspored i vrlo lako se može adaptirati još jedna spavaća soba. Stan se nalazi na 2 spratu od 6 u zgradi sa liftom.Stan poseduje i pripadajući podrum. Ispred zgrade se nalazi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 142.000 € na 139.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 139.000 €, 59,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 142.000 €
06.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan površine 59 m², sa mogućnošću adaptacije u dvoiposoban. Stan je uknjižen i nalazi se na drugom spratu uredne stambene zgrade sa ukupno šest spratova i liftom. Sastoji se od: dve komforne sobe hodnika kuhinje sa trpezarijom zatvorene terase....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 180.919 € na 171.227 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 171.227 €, 59,00 m2 cca 2900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 180.919 €
13.03.2026 - 171.227 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

U Vršačkoj ulici, na Severnom Telepu – jednom od traženijih i urbanijih delova Novog Sada – u ponudi je pažljivo projektovan dvoiposoban stan površine 58.74m². Planirani rok završetka radova i useljenja je mart 2027. godine. Identičan stan iste strukture, dostupan je i na drugom spratu,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 154.500 € na 144.200 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 144.200 €, 56,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 154.500 €
15.03.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lep i funkcionalan dvosoban stan površine 56 m², koji se nalazi u mirnom delu Rotkvarije, jedne od najtraženijih lokacija za porodično stanovanje u Novom Sadu. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade stare, kvalitetne gradnje sa liftom i video nadzorom. Stan je dvostrano....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 118.450 €
10.04.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks na Novoj Detelinari, 57m2 - odlicna lokacija Stan se nalazi na drugom spratu, dvoiposoban, gradsko grejanje. Izuzetno dobra ponuda! Stan se prodaje nenamesten. Telefon: 0601351784 Šifra ponude: 1031547 (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 174) A duplex apartment....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 900 € na 750 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.000 €
03.04.2026 - 900 €
08.04.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar, Kneza Mihaila, 58 m2, sve u ceniIzdaje se elegantan, salonski stan površine 58 m2, smešten na drugom spratu stambene zgrade sa liftom, u samom centru Beograda, u pešačkoj zoni ulice Kneza Mihaila, na teritoriji opštine Stari grad. Zgrada ima ukupno šest spratova, a stan nije....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 790 € na 700 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 790 €
24.04.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Strogi Centar Beograda, dvosoban stan 60m2, sa parkiranjem u dvorištu, lociran u strogom centru kod hotela Moskva, 50m udaljen od Terazijske Česme. Stan je potpuno opremljen i namešten, sveže renoviran, nalazi se na drugom spratu, svetao, dvostrano orijentisan, sa visokim plafonima.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 750 € na 690 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 690 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 690 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban penthouse u mirnom delu Filmskog Grada, na opštini Čukarica.Stan ima 60 m2 stambenog prostora i dodatne dve terase, ukupne površine oko 80 m2. Nalazi se na 2. spratu manje zgrade sa svega četiri stana, što pruža dodatnu privatnost....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 170000 eura pala cena (22)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>