• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura porasl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura porasla cena" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 1.154 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 173 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 112.420 € na 117.420 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 117.420 €, 60,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2026 - 112.420 €
27.03.2026 - 117.420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Adica Lep Trosoban stan 60 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI. Stan se nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi na drugom spratu,dobre orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju,hrastovi parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,sigurnosna....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 36.000 € na 38.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 38.000 €, 58,00 m2 cca 660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 43.000 €
05.04.2026 - 39.500 €
08.05.2026 - 36.000 €
10.05.2026 - 38.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan na drugom spratu stambene zgrade u strogoj zoni centra grada, sa izuzetnim potencijalom, ali uz potrebu za renoviranjem. Stan se sastoji od: *dnevne sobe *spavaće sobe * kuhinje *hodnika *kupatila *dve terase sa prelepim pogledom na glavnu ulicu i reku *Lokacija je....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 550 € na 600 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 600 €, 62,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.10.2024 - 550 €
10.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

Stan u zakup na traženoj lokaciji. idealan je kako za porodicu tako i za mlade , poseduje dve odvojene spavaće sobe , dnevni boravak sa trpezarijom , odvojenu kuhinju , kupatilo. Stan se nalazi na drugom spratu i dvostrano je orjentisan. Za više informacija pozovite na 066844227 Slobodan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura porasla cena'
111.600 €
 
+6%

Promena cene sa 105.411 € na 111.600 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZAKLOPAČA, 111.600 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 95.829 €
27.03.2026 - 105.411 €
06.05.2026 - 111.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan trosoban stan u novogradnji, smešten u mirnoj, slepoj ulici, bez buke i saobraćaja, idealan za sve koji žele udoban i kvalitetan život. Stan se nalazi u objektu koji je u izgradnji sa važećom građevinskom dozvolom i kompletnom dokumentacijom, što garantuje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 3)

<< <1> >>