• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura lift - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura lift

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura lift" pronađeno 84 nekretnina - prosečna cena 351 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u objektu spratnosti Po+P+2, na drugom spratu bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, poluizdvojene kuhinje, dve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 101.000 €, 58,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula - Prodaje se odličan 2.0 stan, 58m2, na 2. spratu od 3, na 600m od crkve Sv. Nikola. Sastoji se iz prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Iz dnevne sobe se izlazi na terasu. Zgrada ne poseduje lift. Stan je kompletno renoviran. Razvedeno je podno grejanje,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 112.680 €, 63,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u blizini niške pivare, projektovane površine 62,60m2 . Stan je po strukturi dvoiposoban i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka, odvojene trpezarije sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, toaleta i terase. Stanu pripada i podrumska prostorija.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 do 110000 eura lift'
104.000 €
88.200 €
84.000 €
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 118.450 € na 113.300 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 57,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 118.450 €
01.05.2026 - 113.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban dupleks stan ukupne površine 57 m², smešten na 2. spratu stambene zgrade u atraktivnom delu Nove Detelinare, u neposrednoj blizini pijace, marketa i svih neophodnih sadržaja za svakodnevni život. Stan se nalazi u potkrovlju, funkcionalnog rasporeda na dva nivoa.....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 80.000 €, 56,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 56m² sa dodatnom terasom, smešten na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i interfonom, u samom centru grada. Odlična lokacija u neposrednoj blizini škole, crkve, marketa i svih važnih sadržaja za svakodnevni život. Stan poseduje: -podno grejanje na struju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 115.000 €, 58,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na drugom spratu sa dva lifta u renoviranoj zgradi.Sastoji se od velike dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, spavaće sobe i terase. U sve prostorije se ulazi iz prostranog hodnika. Istočno orijentisan sa pogledom na park. U izvornom stanju, parking ispred zgrade. Uknjižen....

 
 
 
  Stan, NOVI BEČEJ, 76.220 €, 56,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Bečej – predstavljamo moderan dvosoban stan u izgradnji, smešten na atraktivnoj lokaciji u Novom Bečeju, u neposrednoj blizini reke Tise. Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kako za život, tako i za investiciju. Stan je površine 56m2 (55,3m2), nalazi se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 72.100 €, 57,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dupleks stan na dva nivoa na drugom spratu, bez lifta, na donjoj etaži je dnevni boravak sa kuhinjom, hodnik i kupatilo, na gornjoj su dve sobe, hodnik i kupatilo. Adaptacija urađena 2000. godine. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052757 .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 68.000 €, 58,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lep i održavan stan nedaleko od centra grada.Poseduje jednu sobu,kuhinju sa trpezarijom i kupatilo.Nalazi se na drugom spratu u zgradi bez lifta.Podovi su laminat ,stolarija drvena sa šalukatrama,grejanje na gasne peći.Postoji mogućnost zamene za manji stan. .

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, 5 min od samog centra grada. -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda i poseduje hodnik, kupatilo, dve sobe, kuhinju, trpezariju, kao i terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 67.000 €, 58,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Centar III, prodaje se jednosoban stan površine 58kvm koji se nalazi na drugom spratu u zgradi bez lifta. Zgrada je građena od cigle. Stan u svom sastavu poseduje: spavaću sobu, kuhinju sa trpezarijom, hodnik i kupatilo. Vrata i prozori su drveni, na podovima su laminati....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 55.000 €, 58,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Iskoristite specijalnu ponudu i postanite vlasnik luksuznog stana u prestižnom kompleksu Despot Lux, u samom centru Despotovca! *Lokacija: Despot Lux se nalazi na idealnoj lokaciji – u zgradi u kojoj je otvoren Univerexport, a pored je zelena pijaca. *U blizini: manastir Manasija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan orjentisan ka Kalemegdanu. Nalazi se na 2 spratu stambene zgrade bez lifta. Mogućnost zakupa garažnog mesta u neposrednoj blizini. ID: C36022 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.100 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo moderan, namesten, komforan, kompletno renoviran dvosoban stan na Vračaru u Braničevskoj ulici u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, svetlog i prostranog dnevnog boravka sa pogledom na mirno dvoriste, velike spavaće sobe koja je opremljena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.000 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Centar, Novi Sad Kvadratura: 62 m² Sprat: 2. sprat (zgrada sa liftom) Grejanje: Gradsko Opremljenost: Kompletno namešten Opis nekretnine: Izdaje se moderan i funkcionalan dvoiposoban stan u samom srcu Novog Sada, u pešačkoj zoni. Stan je potpuno opremljen novim, kvalitetnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.000 €, 58,00 m2