• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 293 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 182.220 €, 60,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA – 2.5 SOBAN STAN, 60m² – ODLIČNA LOKACIJA! Prodaje se moderan i funkcionalan stan u novogradnji, smešten u mirnom i traženom delu grada, u neposrednoj blizini naselja Braće Jerković. Lokacija: odlična povezanost sa svim delovima grada, blizina škole, vrtića, prodavnica....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 320.000 € na 300.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 300.000 €, 60,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 320.000 €
24.04.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran, dvosoban stan na drugom spratu, u dobro održavanoj stambenoj zgradi, u mirnom delu, između Kosovske i ul. Majke Jevrosime, u ul. Kondinoj. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Merene površine....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 110.000 €, 60,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan 60m2, u novogradnji, na Paliluli, iznad crkve Sv Nikola u neposrednoj blozini Generalskih vila. Stan se nalazi u objektu spratnosti Po+P+2, na drugom spratu bez lifta. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, poluizdvojene kuhinje, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na drugom spratu stambene zgrade starogradnje na Karaburmi, nalazi se dvoiposoban stan površine 60 m, idealan za sve one koji traže udoban prostor za život u mirnom okruženju. Raspored prostorija je funkcionalan, sa dovoljno svetlosti koja ulazi kroz velike prozore, čime se stvara....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 350 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan na Paliluli, u blizini crkve Svetog Nikole, na drugom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Površina stana je 60 m2. Stan je kompletno sređen, sa svim neophodnim stvarima, kako nameštajem tako i novim električnim uređajima. Sastoji se od ulaznog hodnika, velikog....

 
 
 
  Stan, SOMBOR, 67.980 €, 60,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju dvoiposoban stan u Somboru, 5 min od samog centra grada. -Površina stana je 60 m2, stan se nalazi na 2. spratu u zgradi koja ne poseduje lift. -Stan je svetao i funkcionalnog rasporeda i poseduje hodnik, kupatilo, dve sobe, kuhinju, trpezariju, kao i terasu. -Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 113.300 €, 60,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

41766, 061 234 30 11 Stefanela, Odmah useljiv delimično renoviran dvosoban stan od 60m2, stan se nalazi na 2.spratu u zgradi sa liftom. Avijaticarsko naselje, (kod nedadasnje pruge). Parking pored zgrade. Miran kraj. U blizini 2 autobuske stanice, zabaviste, 2 osnovne skole. Stan:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 900 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u novoizgrađenom Kosa kvartu na Bežanijskoj kosi. Stan je prvi put useljiv, a sav nameještaj i bela tehnika su novi. Idealan je za pojedinca ili par. Nepušači i osobe bez kućnih ljubimaca imaju prednost. Stan karakteriše moderan koncept sa velikim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 133.900 €, 60,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji. Drugi sprat sa liftom ! Uknjižen na 60m2, a sa terasama ima ukupnu korisnu površinu od 66m2. Ima ostavu u podrumu i na spratu kao i zajedničku biciklanu. Renoviran, pvc stolarija u celom stanu. Dvostrano orijentisan, sa terase pogled na Petrovaradinsku....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 360 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9101990.Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na drugom spratu zgrade na Novoj Detelinari.Stan je useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 60 m2 (391)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.

www.svenekretnine.com