• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura pala c - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 126.000 € na 117.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 117.000 €, 47,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.12.2025 - 120.000 €
30.01.2026 - 129.600 €
27.03.2026 - 117.000 €
29.03.2026 - 126.000 €
03.04.2026 - 117.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan, Novi Sad, Detelinara Agencija Gold nekretnine Vam predstavlja, dvosoban stan- Novi Sad, Detelinara Prodajemo uknjižen funkcionalan dvosoban stan površine 47 m², na drugom spratu. Zgrada se nalazi u mirnom delu, okruženom zelenilom, idealno za porodični život. Stan....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 900 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 950 €
13.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforno namešten i useljiv, izdaje se dvosoban stan na drugom spratu u kondominijumu Novi Dorćol. Unutar kompleksa na raspolaganju su brojni sadržaji poput bazena sa SPA centrom, restorani, vrtići, igraonice i mnoge druge uslužne i prodajne delatnosti. Stan ima površinu od 49m2,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 54 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Stan je namešten, poseduje terasu, klimu, interfon, internet, centralno grejanje i sve....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palilula, 650 €, 53,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Karaburma, Mirijevski bulevar, 53m2 . 53m2, 3.0, 2/4, klima, terasa, lođa, interfon, telefon, parking, renoviran. Izdaje se svetao, kompletno renoviran stan, na drugom....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 440 € na 420 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, VELIKI MOKRI LUG, 420 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 450 €
17.04.2026 - 440 €
08.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prijatan dvosoban stan sa terasom u mirnom delu Medakovića 3, na samo 5 minuta hoda od okretnica linija 18, 29, 20 i drugih, što obezbeđuje odličnu saobraćajnu povezanost sa gradom. Nalazi se na 2/2 spratu održavane zgrade iz 2000. godine sa interfonom i video nadzorom. Raspored:....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Dvosoban namešten stan sa parking mestom u novom stambenom kompleksu na Avijaciji, II sprat, dvorišno orjentisan,bez kućnih ljubimaca.Mesečna zakupnina stana bez parking mesta 400 eura,depozit 400 eura,agencijska provizija jednokratno 200 eura. .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 500 €
22.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN - CENTAR---Agencijska šifra: 9112273Izdaje se lepo namešten dvosoban stan na drugom spratu zgrade od tri sprata  u Temerinskoj ulici. Stan je dvorišno orjentisan.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Odmah useljiv. Agencijska provizija....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 20.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 450 €
20.02.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 00857 NS – 2 sob, 50 m2, ul. Devet Jugovića, 2.sprat. Personalizovan enterijer, visokokvalitetan inventar. Dopuna i prilagođavanje inventara u skladu sa potrebama zakupca. 400 e mesečno + depozit. Parking mesto u dvorištu - slobodna zona. BEZ kućnih ljubimaca Prednost zaposleni.....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 450 €
03.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov neuseljavan stan na Margeru u blizini Donine česme, u ulici Marije Bursać, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 48m2 sa centralnim grejanjem (postoje kalorimetri te kontrolišete svoju potrošnju) i inverter klima uređaj- u svakoj sobi....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 500 €
30.03.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 110200, II/, klima, terasa. Blizina CENTRA, noviji, ul Djurdja Brankovića, prelep stan, ODMAH USELJIV. Stan je 2 sprat, bez lifta. Pogodan za strance, ali bez kućnih ljubimaca. Depozit obavezan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50%....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura pala cena (20)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>