• GoHome Professional
www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura centra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura centra - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura centralno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura centralno grejanje" pronađeno 12 nekretnina - prosečna cena 241 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 100000 eura (malo jeftiniji)
    • 110000 eura (malo skuplji)
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 53,00 m2 cca 1230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan kod Lepe Brene, povrsine 53m2, na 2 spratu, ima podrum, centralno grejanje, terasu celom duzinom. Sastoji se iz hodnika, kupatila, dve sobe, dnevne sobe i kuhinje sa trpezarijom. Stan ima jako lepu strukturu. Cena 65000 evra .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.000 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan - Elixir Garden, Blok 65 Izdaje se izuzetno luksuzan, potpuno namešt en dvosoban stan u prestižnom stambeno-poslovnom kompleksu Elixir Garden , na odličnoj lokaciji u Bloku 65, Bulevar heroja sa Košara. Stan se nalazi na 2 . spratu moderne novogradnje sa liftom,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 900 € na 950 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 950 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 900 €
03.04.2026 - 950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan u novogradnji - Crveni krst, VračarIzdaje se luksuzno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 54 m2 na atraktivnoj lokaciji na Crveni krst, u okviru opštine Vračar.Stan se nalazi na drugom spratu moderne zgrade sa liftom i odlikuje se svetlim i funkcionalnim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs 2.sprat 50 m2 do 110000 eura centralno grejanje'
99.000 €
800 €
800 €
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 54,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
24.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan od 54 m2 u novogradnji na odličnoj lokaciji u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Stan je namešten, poseduje terasu, klimu, interfon, internet, centralno grejanje i sve....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 700 €, 52,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovno-kancelarijski prostor u TC Stari Merkator na 2 spratu povrsine 52m2. U okviru ove prostorije uradjene su dve manje prostorije koje se mogu ukloniti i ostaviti open space prostor. Na podu su mermerne plocice, centralno grejanje. Prostor izuzetno svetao i topao. Idealan za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se dosoban stan u Gajevoj na duži vremenski period. Stan je useljiv od 15.09.2024. g. Stan se izdaje na duži vremenski period. Stan se nalazi na drugom spratu, ima centralno grejanje, klimu, kblovsku, internet i sigurnosna vrata. AGENCIJA "TERAZIJE" REALIZACIJA 50% , ZA STRANCE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 650 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran dvosoban stan u ulici Kraljice Marije, Opština Palilula, u blizini Poštanske štedionice. Stan je površine 53 m2, nalazi se na drugom spratu od ukupno sedam spratova i nije poslednji sprat. Odmah je useljiv i izdaje se na duži vremenski period.Stan je skoro renoviran....