• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs što manji 100 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji 100 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji 100 m2" pronađeno 3 318 nekretnina - prosečna cena 1.769 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • useljiv
    • 2.sprat
    • podno grejanje
    • novogradnja
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, LESKOVAC, 29.000 €, 100,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.07.2019.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU PORODIČNA KUĆA U NASELJU SLAVKO ZLATANOVIĆ, POVRŠINA KUĆE JE OKO 100M2, PLAC JE POVRŠINE 5 ARI, KOMUNALNO OPREMLJENA. STRUKTURA KUĆE: HODNIK, KUPATILO, VELIKI DNEVNI BORAVAK SA KUHINJOM, DVE SPAVAĆE SOBE, PODRUMSKI PROSTOR. VREDI POGLEDATI. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 180.000 €, 91,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan grejne uknjižene površine 78m2 plus 2 terase, koji se nalazi u centru grada, u starijoj kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je na 6 spratu ima trostranu orjentaciju. Sastoji se od slededećih prostorija: Na samom ulazu je hodnik i prva prostorija desno je velika kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.300 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2023.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan za izdavanje na Dedinju. Minimum zakupa 12 meseci. Ag provizija 50% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs što manji 100 m2'
500 €
500 €
1.500 €
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 154.500 €, 91,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalan trosoban duplex na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu - Socijalno! Na trećem spratu u novogradnji nalazi se komforan stan u dve etaže. Bez ikakvih ulaganja, PVC stolarija, keramika, parket, nova kuhinja sa belom tehnikom koja ostaje u ceni, kao....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 170.000 €, 91,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

prodaja stana Beograd, ZVEZDARA, MIRIJEVO, Rableova, UKNJIŽEN, useljiv odmah trosoban stan sa dve terase i dva mokra čvora, stambena zgrada, godina gradnje: 1983, sprat: PR/3, cg, u izvornom stanju, ostava, poseduje pripadajući podrum. U izvornom stanju Ovaj stan se može kupiti iz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 199.000 €, 91,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2025.,

www.indomio.rs

Rakovica, Miljakovac II, Vukasovićeva, 91m2 91m2, 4.5, 5/6, CG, klima, lift, lođa, podrum, parking, interfon, renoviran. Duplex u dobro održavanoj zgradi u blizini stare okretnice....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 187.460 €, 91,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.07.2022.,

www.indomio.rs

Trosoban uknjižen stan odličnog rasporeda na veoma traženoj lokaciji. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 91,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, Troiposoban stan, lep raspored, dvostrano orijentisan, uknjižen, bez većih ulaganja. U ceni ostaje kuhinja i deo nameštaja. U dvorištu parking mesto., (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1048703 .

 
 
 
  Kuća, JAGODINA, 40.000 €, 91,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na parceli se nalazi kuća i tri pomoćna objekta, kuća je površine 91m2. Pomoćni objekti 42m2,26m2 i 23m2 izgrađeni pre donošenja propisa o izgradnji. Tavan - spoljne stepenice .

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 119.000 €, 91,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.01.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuću koja se nalazi na izuzetnoj lokaciji, svega 1,3km udaljena od Vrnjačkih Termi. Ova nekretnina prostire se na površini od 91m2, smeštena na prostranom placu od 7,41 ari. Kuća je potpuno opremljena i spremna za useljenje, ne zahteva dodatna ulaganja. Uz sve pogodnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 116.720 €, 91,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Urbana vila sa svega 3 stana u zgradi. Skeletni sistem gradnje sa zidovima od termoizolacionih blokova, fasada će biti tipa "demit". Oprema stana je visokog kvaliteta. Grejanje je po utrošku i plaća se samo u grejnoj sezoni i naravno uz stan je obezbeđeno parking mesto. Za kupce prve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 197.200 €, 91,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju troiposoban stan u useljivom, novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu Po+P+6, u blizini Apelacionog suda, projektovane površine 91 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, ostave, toaleta i spavaćeg degažmana koji čine dve....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 140.630 €, 91,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izgradnja sa rokom useljenja maj 2023. godine. Odličan investitor sa dugogodišnjim iskustvom. Za kupce prve nekretnine, postoji mogućnost refundacije PDV-a! Ekstra raspored gde se u sve prostorije ulazi iz hodnika. Oprema stana je uvozna i grejanje je centralno na gas, tako da će....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 283.250 €, 91,00 m2 cca 3110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju petosobnog duplex stana u ulici Pavla Papa. U donjem delu se nalaze : dnevna sa trpezarijom, kuhinja , dve spavaće, kupatilo, toalet i terasa . Na gornjem delu se nalaze dve spavaće sobe. Stan se prodaje namešten, kao na slikama. Postoji mogućnost kupovine garaže....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 203.940 €, 91,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2022.,

www.indomio.rs

Sjajan stan u dva nivoa na početku Grbavice! Stan je odlično pozicioniran, opremljen odličnim materijalima, bez ikakvog ulaganja. Stan je vredan svake pažnje. Sobe su prostrane, postoje garderoberi u spavaćim sobama, stepenište je betonsko i bezbedno. Terasa je takođe prostrana. Za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 377.000 €, 91,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

U mirnoj i tihoj ulici starog gradskog jezgra nudimo Vam na prodaju raskošan četvorosoban salonac. Uknjižen na 91m2, u prizemlju manje stambene zgrade iz 1930. godine. Sastoji se od četiri prostrane sobe, hodnika, kupatila, toaleta, ostave i kuhinje. Visina plafona 3.40m. Stan ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 500.000 €, 91,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

Odlican lux stan 91,85m2 od toga 7,71m2 terasa na 5 spratu od 19. Dvostrano orijentisan , veoma svetao i odmah useljiv. Sastoji se: hodnik, dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom otvorenog koncepta, dve spavace sobe, od toga jedna master, vesernica i terasa sa pogledom na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.140 €, 91,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan porodičan stan u prelepom kraju za život. Okružen zelenilom, parkovima , dečijim igralištem. Dovoljno mesta za parking. Blizina Lidla, autobuskih stanica, vrtića, škole. Stan odlično održvan, kupatilo renovirano pre par godina. Unjižen na vlasnika 1/1. VREDI VIDETI. .

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2022.,

www.indomio.rs

41600, 063 547 298 Branka, U mirnoj ulici sa prelepim drvoredom koji stvara potpunu privatnost na terasi, nalazi se predivan trosoban stan.U donjem nivou se nalazi prostrana dnevna soba, sa kuhinjom, trpezarijskim delom, wc i prelepa terasa. Gornji nivo ima dve prostrane, odvojene,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 236.900 €, 91,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2022.,

www.indomio.rs

Površina stana je 91 kvadrat. Stan se nalazi na drugom spratu. Stan ima veliki dnevi boravak, kuhinju, spavaću sobu, dečiju sobu, radnu sobu ili garderober, kupatilo, ostavu, dva vratima odvojena hodnika i terasu. Sve je lepo raspoređeno i osmišljeno. Grejanje je na gas i plaća se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.490 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan duplex, sa 3 odvojene spavace sobe, luksuzno opremljen sa kompletnim kuhinjskim aparatima, peskirima i posteljinom. Nalazi se u neposrednoj blizini trznog centra Zira, u centru grada. .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 95.000 €, 91,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična stambena kuća na sprat, nalazi se u Banoštoru na glavnom putu, sa pogledom na Dunav. Dvorište je dekorativno uređeno višegodišnjim zimzelenim biljkama, drvećem kao i zasadima voćki i vinove loze. Svi pomoćni objekti, garaža i šupa su upisani i ozakonjeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.800 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte svoj idealni dom u srcu Beograda sa ovim luksuznim dvosobnim stanom, odmah useljivim i novim na tržištu. Sa površinom od 91 m, ovaj stan nudi savremeni stil života u Strogi centar na adresi Hercegovačka, BW. Ovaj prelep stan smešten je na 9. spratu zgrade sa liftom, pružajući....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 185.400 €, 91,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

41616, 061 234 30 11 Stefanela, Na Bulevaru Oslobodjenja u blizini betanije prodajemo troiposoban stan 91m2 na 3 spratu.stan se nalazi u odlicnoj vojnoj zgradi uvucenoj od bulevara tako da je stan oruzen zelenilom i u mirnom okruzenju.U neposrednoj blizini je obdaniste i skola tako....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 463.500 €, 91,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam Vilu Santorini. Kompletno renoviranu kuću rađenu po ugledu na omiljenu mediteransku destinaciju. Kuća poseduje sve što je potrebno za odmor i uživanje. Vila je locirana u Rakovcu, na najboljem položaju, sa pogledom na Dunav i Novi Sad. Pruža maksimalnu privatnost,....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 180.760 €, 91,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

ID 973 Na prodaju stan – novogradnja, bez agencijske provizije! Direktno od investitora Cena je sa uračunatim PDV-om. Stan se sastoji od: • Prostrane i svetle dnevne sobe sa izlazom na terasu • Kuhinje sa trpezarijom • Tri spavaće sobe • Moderno opremljenog kupatila • Dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 164.030 €, 91,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Komforan porodični stan, dvostrano orijentisan. Dnevna soba sa terasom ima pogled na dvorište. Lep raspored prostorija. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom, tri spavaće sobe u koje se ulazi iz hodnika, odvojena kuhinja i terasa. Pored standardnog kupatila ima i manji wc. Sigurnosna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 91,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u kući u naselju Ljubine livade, površine 91 kvm, na zajedničkom placu od 2,95 ara, grejanje na gas. Sastoji se od predsoblja, kupatila, dve sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i terase koja je polu zatvorena. Stan je knjižen kao posebna celina, sa posebnim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 159.650 €, 91,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetan trosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan je useljiv odmah po isplati. Osnovna škola, vrtić, pijaca, prodavnice, Promenada, autobus i sve ostalo što je potrebno za život nalazi se u krugu od 100 metara. Postoji mogućnost kupovine garaže od 24 m2 koja se nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 185.400 €, 91,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan na Detelinari u Novom Sadu, koji je na visokom prizemlju, ima 91 m2. Stan je namešten i može se koristiti i kao poslovni prostor. Sastoji se od dve spavaće sobe, prostoriju za dnevni boravak, kuhinju, kupatilo i, terasa Parking mesto je u ceni stana .Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 149.968 €, 91,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2025.,

www.indomio.rs

Lep duplex, nalazi se na uglu Bulevara Jaše Tomića i Rumenačke. U osnovi se nalaze spavaća soba, manja soba od 8m²,dnevna sa trpezarijom, odvojena kuhinja, kupatilo i hodnik sa dve terase.Na gornjoj etaži stan poseduje veću sobusa terasom i kupatilo.Zgrada poseduje lift. Parking je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 39.000 € na 35.000 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PARAĆIN, 35.000 €, 91,00 m2 cca 390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 39.000 €
06.03.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stariju kuću sa ekonomskim delom dvorišta. Kuća ima upotrebnu dozvolu. Trofazna struja,gradska voda,kanalizacija! Nije fiksna cena. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 99.000 €, 91,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan poslovni prostor .Nalazi se u suterenu zgrade novije gradnje. Grejanje je podno.Sastoji se od 4 prostorije,2 kupatila,jedne vešernice,ostave i lođe. Nov je ,neuseljavan,za svaku preporuku. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontak telefon....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 72.000 €, 91,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Veliki troiposoban stan u strogom Centru. Moguće ga je podeliti na dve stambene jedinice. U dosta solidnom stanju. TP 1 /13 . 010 .

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 463.500 €, 91,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlična kuća u Centru Sremske Kamenice. Kuća je uknjižena na 91m2, ali realno ima 200m2(ostalo je predato i podneto sve za legalizaciju), plac je 651m2, na početku širi i sužava se pri dnu. Kuća je kao prazno platno, i čeka da je naslikate, pošto se na spratu kuće nije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 206.000 €, 91,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.indomio.rs

Odličan, trosoban stan u blizini Bulevara. Poseduje veliku ograđenu terasu. Uknjižen. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003039 .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 103.000 €, 91,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Odlična kuća novogradnje na mirnoj lokaciji, izolovana od buke i vreve. Poseduje dve spavaće sobe, kao i nusprostorije, garažu, ostavu.. Poseduje gradsku vodu, kao i centralno grejanje na gas. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 475.000 €, 91,00 m2 cca 5220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan sa panoramskim pogledom Beograd na vodi U ponudi je izuzetan trosoban stan smešten u zgradi visokog standarda, u prestižnom novoizgrađenom kompleksu Beograd na vodi, koji pruža savremeni koncept stanovanja uz potpun komfor i sigurnost. Kompleks poseduje 24/7....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 1.200 €, 91,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi četvoroiposoban stan pogodan za kancelarije u Starom Gradu u blizini Radničke ulice, centra grada i svih bitnih instituija. Nalazi se na prvom spratu, ima pet komfornih prostorija, odvojenu čajnu kuhinju, kupatilo, toalet i terasu. Ceo prostor je kompletno renoviran, zamenjeni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 222.950 €, 91,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Četvorosoban luksuzan stan nalazi se na prvom spratu nove zgrade sa liftom.U skladu sa najsavremenijim trendovima, uređenje je u potpunosti podređeno potrebama savremene porodice. Otvoren prostor, izdvojena zona za odmor, veliki prozori svaki detalj je dobro osmišljen. Aluminijumski....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 257.500 €, 91,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelep porodičan stan u samom centru grada. Dvorstano orijentisan gde dnevni boravak gleda ka ulici a spavaće sobe ka dvorištu. Svaka prostorija u stanu ima prirodnu ventilaciju. Zgrada je na svega par koraka do strogo centra grada odnosno pešačke zone. Stan je uknjižen na vlasnike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 247.200 €, 91,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2025.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban porodičan stan na Grtbavici. Stan je veoma dobro ocuvan bez ulaganja, samo higijensko krečenje. Stan je veoma lepo koncipiran sa odvojenom trpezarijom i kuhinjom sa prirodnom ventilacijom, Odvojen spvaci deo, i konforan veliki dnevni boravak sa lepom terasom. Stan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 763)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>