• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji 100 m2 - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs što manji 100 m2 - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji 100 m2

  • Za upit "www.indomio.rs što manji 100 m2" pronađeno 3 319 nekretnina - prosečna cena 1.769 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 170000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.000 €, 95,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo kancelarije na Dorćolu,na visokom prizemlju ,95m2 četiri kancelarije jedano kupatilo,grejenje etažno na norveške radijatore i klimu. Zaseban ulaz. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja www.agencijavila.rs .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 249.500 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.indomio.rs

Prostran i kompletno renoviran stan od 95m2 na visokom prizemlju u mirnom delu Karaburme, Kamčatska ulica. Veliki dnevni boravak, trpezarija i kuhinja,otvoren prostor (oko 40m2), 3 spavaće sobe, prostrano kupatilo i odvojen WC.Nova ulazna i sobna vrata, komarnici na svim prozorima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 235.284 €, 95,00 m2 cca 2480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan četvorosoban stan na Telepu u novogradnji, useljiv krajem 2026. godine. Nalazi se u modernoj stambenoj zgradi u mirnom i lepo povezanom delu grada, na samoj granici sa Limanom 4, a 10 minuta peške od kružnog toka koji povezuje Liman, Telep i Bulevar Evrope.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 145.000 €, 95,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan penthouse 4.0 u centru Stare Pazove. Stan se sastoji od: dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, wc , terasa, i dve ostave, i odvojenog spavaćeg bloka sa tri sobe, i dva kupatila. Nalazi se u samom centru Stare Pazove, na 200m od svih potrebnih sadržaja. Zgrada je rađena....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 280.000 € na 276.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 276.000 €, 95,00 m2 cca 2910 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 280.000 €
13.05.2026 - 276.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Šarmantan i prostran stan u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save, na Vračaru. Ul. Hadzi Melentijeva, jedna od najcenjenijih ulica u tom delu Vračara, poznata po nekretninama (stanovima za prodaju i izdavanje) i centralnoj lokaciji. U blizini Karadjordjev park, Trg Slavija, stanice....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 159.600 € na 154.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 154.500 €, 95,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 159.600 €
01.05.2026 - 154.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izuzetno kvalitetan četvorosoban stan površine 95 m², smešten na prvom spratu manje, porodične zgrade sa ukupno šest stanova. Prostor je pažljivo osmišljen za udoban i miran porodični život. Ulaskom u stan dolazi se u prostran, dugačak hodnik koji prirodno povezuje sve....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 209.000 €, 95,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u novom stambenom kompleksu SQUARE, u naselju Gornji grad u Zemunu, u Ugrinovačkoj ulici, nedaleko od raskrsnice gde se auto-put ka Novom Sadu odvaja od puta za Pupinov most. Kompleks je pozicioniran tako da se do bilo kog dela grada može stići za oko 20 minuta, dok....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.000 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.12.2025 - 1.300 €
07.12.2025 - 1.100 €
18.03.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan od 95m2 na 2. spratu od ukupno 5 u jednoj od najlepših ulica na Voždovcu. Stan je kompletno namešten i odmah je useljiv. Nalazi se blizu osnovne škole i vrtića, glavnih saobraćajnica, gradskog prevoza i supermarketa. Stan je opremljen sa 3 klime, kablovskom,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-764 (od ukupno 765)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>