• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji uknjižen - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs što manji uknjižen - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji uknjižen

  • Za upit "www.indomio.rs što manji uknjižen" pronađeno 9 447 nekretnina - prosečna cena 2.085 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • namešten
    • novogradnja
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 114.000 €, 37,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Đeram pijaca - Đakovačka 2.0, 37m2, 1/1, TA Prodaje se svetao, dvosoban stan na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Nalazi se na odličnoj lokaciji, blizina Đeram pijace, stajališta gradskog prevoza, fakulteta....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 160.000 € na 155.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 37,00 m2 cca 4190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 160.000 €
15.05.2026 - 155.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

1.0, 37m2, lođa, lift, CG, telefon, interfon. Uknjižen U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan u naselju Zemunske kapije koje spadaju u jednu od najtraženijih lokacija u ovom delu grada. Stan je jako malo korišćen i sve u stanu je novo. Po strukturi je jednosoban sa dograđenom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 125.000 €, 37,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130882, VPR/, klima, lift, terasa, uknjižen, garaza, parking. NOVO NASELJE 37 m2, odlican jednoiposoban stan, na visokom prizemlju. Lift u zgradi. Stan je noviji (2 god). Parking je javni. Grejanje je centralno. Uknjizen. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 132.000 €, 37,00 m2 cca 3570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvosoban stan sa pripadajućim podrumom, preko puta Doma zdravlja "Dr Milutin Ivković". U blizini hotela Zira i raskrsnice Ruzveltove i Cvijićeve ulice, u mirnoj ulici, izolovan od buke. Stan ima 48m2, uknjižen na 37m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 250 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban namešten stan u Triglavskoj ulici u blizini naselja Crvena Zvezda, u zgradi starije gradnje bez lifta na prvom spratu, uknjižene površine 37m2 sa grejanjem na struju (LD radijatori). Stan se sastoji iz hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, ostave,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 123.500 €, 37,00 m2 cca 3340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan na dobroj i mirnoj lokaciji. Stan je kompletno opremljen, poseduje sve od bele tehnike, tv, ves masina, klima, grejanje je centralno na kalorimetre sto racune cini znatno nizim i ekonomicnim. Postoji opcija da kupac preuzme trenutnog zakupca. Stan se....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Centar Zlatibora..Ul.  Miladina Pećinara, Lux nov uknjižen apartman 37 m2 kompletno namešten U ponudi izuzetno lep, komforan apartman sa terasom, potpuno nov, stilski i enterijerski prelepo osmišljen.. Apartman je odlična investicija obzirom na enterijer,strukturu i lokaciju....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 78.000 €, 37,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan na Maloj vagi u ul: Starine Novaka, površine 37 kvm, na drugom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem ,nema lifta u zgradi. Sastoji se od: predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Uknjižen ( zemljišne knjige ) cena: 78.000....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Maksima Gorkog, 2/2, nr, uknjižen-Stvarna površina-37m2 , ugovorna površina-17.00m2, Na prodaju jednoiposoban, sređen stan na drugom spratu u ulici Maksima Gorkog na Vračaru. Stan je uknjižen na 17m2 zbog postojećih kosina, a stvarna kvadratura je 37m2. Prostor je iskorišćen maksimalno,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 159.000 €, 37,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan, dvosoban stan, odličnog rasporeda, na odličnoj lokaciji, u ulici Džordža Vašingtona, u blizini Kopitareve gradine. Uknjižen na 37m2, uredna dokumentacija, te je stan moguće kupiti i na keš i na kredit. Stan je potpuno renoviran. Primarno grejanje se odnosi....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 159.000 € na 158.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 158.000 €, 37,00 m2 cca 4270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 159.000 €
08.05.2026 - 158.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Mirijevo - Mirijevski bulevar 1.5, 37m2, 2/3, EG, telefon, interfon, parking Na prodaju jednoiposoban stan u Mirijevu, površine 37m². Stan je dobro pozicioniran, u mirnom delu naselja, u neposrednoj blizini škole i vrtića, što ga čini idealnim za porodice, ali i kao investiciju....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-767 (od ukupno 768)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>