• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji renovirano - GoHome traženje oglasa na webu
  • www.indomio.rs što manji renovirano - GoHome traženje oglasa na webu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs što manji renovirano" pronađeno 4 700 nekretnina - prosečna cena 1.798 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • pogodan
    • za studente
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i moderno opremljen stan površine 41 m2 u atraktivnom naselju Belville, u ulici Jurija Gagarina, na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 9. spratu uredno održavane novogradnje sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, obiljem prirodne svetlosti i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 160.150 €, 41,00 m2 cca 3910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno kvalitetan, kompletno renoviran i moderno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Sajmište. Stan se nalazi u drugom redu zgrada, što pruža idealan balans između centralne lokacije i mira, bez gradske buke. Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 164.000 € na 156.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 156.000 €, 41,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 185.000 €
11.05.2026 - 164.000 €
17.05.2026 - 156.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na poslednjem spratu zgrade nedaleko od Gradske bolnice prodaje se stan sa pogledom na grad. Kompletno renoviran, uknjižene površine 34m2 (mereno 41m2) sa izlaskom na terasu površine preko 100m2. Nalazi se u održavanoj zgradi sa dva lifta, neparni vozi do XV sparat. Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, KNEŽEVAC, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 41m2 uknjiženo (mereno 48m2), 1/7, CG, dva lifta, klima, interfon, internet, ktv, podrum Naselje Vidikovac pripada opštini Rakovica, i potpuno je nezaavisno u smislu svih sadržaja za udoban život. Ulica Vidikovački venac ide u krug oko celog naselja obuhvata deo od pijace pa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 129.000 €, 41,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.11.2025.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan i kompletno renoviran jednosoban stan (uspešno adaptiran u j jednoiposoban) na trećem spratu kvalitetne i dobro održavane desetospratne zgrade sa 3 lifta, CG, interfonom Nalazi se u odličnom delu Mirijeva, u blizini veliki park, škole, vrtići, marketi, glavna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno renoviran stan u održavanoj zgradi, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišno orijentisan, lepa lokacija. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 164.800 €, 41,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, preko puta Futoške pijace, nalazi se ovaj izuzetno funkcionalan i kvalitetno renoviran dvosoban stan površine 41 m². Smešten je na petom spratu od ukupno šest u zgradi novije gradnje iz 2009. godine, što garantuje savremen standard....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 140.000 €, 41,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se brzo useljiv uknjižen stan u naselju Sava Kovačević, na uvek popularnoj lokaciji! Par minuta peške do centra Zemuna i Gardoša Uredna dokumentacija, može na kredit Površine 38m2 + 3m2 lođa Stan je kompletno renoviran pre nekoliko godina Zapadno orijentisan, dosta prirodnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 185.000 €, 41,00 m2 cca 4510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan izvorno jednoiposoban stan, kompletno renoviran, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Hale sportova, Studenskog grada i Fontane. Blizina obdaništa, škole, prodavnica i prevoza. Stan jugoistočno orijentisan, sunčan i svetao. Prostorije: predsoblje, kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je kompletno renovirana garsonjera površine 41m2 na odličnoj lokaciji na Grbavici. Stan je renoviran od poda do plafona i nalazi se na četvrtom spratu u zgradi sa liftom, što pruža dodatni komfor i funkcionalnost. Garsonjera poseduje dve terase....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 262.000 €, 41,00 m2 cca 6390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Skadarska, 3/3, eg,-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-35.00m2, Predstavljamo vam izuzetnu priliku za kupovinu potpuno renoviranog i nameštenog stana u jednoj od najtraženijih ulica Beograda - kultnoj Skadarskoj ulici. Nalazi se u samom srcu Starog grada, na adresi koja spaja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman IV, 320 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130766, II/, lift, terasa, renoviran. Izdaje se odmah useljiv, namešten stan. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 180 €, 41,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za magacin na odličnoj lokaciji na Altini, po strukturi dvosoban, renoviran, ima parking pored zgrade. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 287.000 €, 41,00 m2 cca 7000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan stan u pešačkom delu Maršala Birjuzova – idealan za rentu U jednoj od najlepših beogradskih ulica, u mirnom pešačkom delu, nalazi se ovaj uknjižen stan od 41m². Zgrada ima reprezentativan, luksuzan ulaz koji ostavlja snažan utisak na svakog posetioca. Sam stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u centru Kragujevac, na odličnoj lokaciji u blizini svih važnih gradskih sadržaja. Stan je moderno uređen, veoma funkcionalan i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Poseduje centralno grejanje (CG), što omogućava maksimalnu udobnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 146.800 €, 41,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129696, IV/V, klima, uknjižen, renoviran, stara gradnja, parking. Svetao, komforan dvosoban stan u zgradi bez lifta, kod Dušanovačka pošte, orijentisan ka dvorištu, suprotno od ulice. Renoviran i moderno dizajniran. Lokacija pruža obilje sadržaja i kompletnu infrastrukturu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Namesten, renoviran stan. Ima 2 spavace sobe, dnevnu sobu,kuhinju ,trpezariju i kupatilo. U parkovskom okruzenju, u blizini prevoza, marketa, trznog centra. Useljiv odmah Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, potpuno renoviran dvosoban stan površine 44 m² na odličnoj lokaciji blizu centra. Stan se nalazi u drugom redu zgrada, što omogućava mir i tišinu uprkos centralnoj gradskoj poziciji. Stan je renoviran pre dve godine i tom prilikom su zamenjeni podovi i zidovi, urađeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 146.800 €, 41,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban, renoviran stan na odličnoj lokaciji, u Ustaničkoj ulici. 41 m2, nalazi se na četvrtom spratu zgrade starije gradnje bez lifta. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe i kupatila. Dvorišno orijentisan. Odmah useljiv. Uknjižen. Poseduje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 149.600 €, 41,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Uprilici smo da vam ponudimo stan odmah kod Dusanovacke poste. Okrenut ka dvoristu sa parkingom. Stan je po strukturi dvosoban. Dnevni boravak, spavaca soba, kupatilo predsoblje i kuhinja. Stan je potpuno renoviran, predivno osvetljen i moderno namesten. U neposrednoj blizini kompletna....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno svetao i funkcionalan stan na atraktivnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini Fontane i IX beogradskoj gimnaziji. Stan se nalazi na drugom spratu, od ukupno 8 u urednoj i dobro održavanoj zgradi sa liftom. Jugoistočno je orijentisan, sa prelepim pogledom na park,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan od 41 m² na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u Njegoševoj ulici. Stan se nalazi na 4. spratu, od ukupno 7, u zgradi sa liftom. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i uređajima. Dvostrano je orijentisan, veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 550 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, nov nameštaj, bela tehnika i sanitarije. Sigurnosna vrata. U prelepom ambijentu u dobroj zgradi,odlično održavanom ulazu sa dva lifta.Ispred,iza i sa strane zgrade je parking prostor.Odlična lokacija sa svim potrebnim sadržajima u neposrednoj blizini. GREJANJE....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 162.500 €, 41,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na atraktivnoj lokaciji, u blizini Hale Pionir, prodaje se dupleks stan na petom spratu (od ukupno 5). Stan je kompletno renoviran i spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura: Donji nivo: prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa. Gornji nivo:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Merkator, kod suda - Renoviran i lep 1.5 stan CG 41 m2 - Lift 8/8 -Lođa zastakljena - Svetao, sunčan, topao i sa otvorenim pogledom - Blind vrata, PVC prozori, tuš, ugradni plakari - Namešten sa stilom - Odmah useljiv Agencijska provizija za zakupca je 50% samo od prve zakupnine.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 187.000 € na 185.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Labudovo Brdo, 185.000 €, 41,00 m2 cca 4510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 187.000 €
08.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

2.0, 41m2, CG, dva lifta, telefon, interfon, podrum. Uknjiženo 41m2 građevinske površine. Prelep, renoviran i opremljen dvosoban stan od 48m2 u Rakovici, u ulici Vidikovački venac. Stan je uknjižen na 41m2 dok je merena površina 48m2. Struktura stana je sledeća: predsoblje, dnevna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Mokroluška, pr/7, cg, uknjižen-Stvarna površina-41m2, ugovorna površina-41.00m2, Na prodaju stan u Mokroluškoj ulici, na Medakoviću 2. Nalazi se na odličnoj poziciji, na par minuta od uključenja na autoput, izmedju dva tržna centra, sa izobiljem parkinga ispred i oko zgrada. Stan....

 
 
 
  Stan, KUČEVO, 43.000 €, 41,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Trg Veljka Dugoševića, 1/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-41m2 , ugovorna površina-35m2, U ponudi je opremljen, luks stan u centru Kučeva. Na prvom spratu sa terasom, stan je renoviran, urađena je toplotna izolacija. Stan poseduje podrum. Ispred zgrade je javni parking. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 97.850 €, 42,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Top lokacija. Stan je kompletno renoviran 2018.godine. Prodaje se kompletno namešten. Uknjižen tako da se može kupiti i putem kredita..Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Moj Dom nudi za izdavanje vrhunski opremljen stan sa parking mestom u ulici Cara Dušana. Stan je u potpunosti renoviran, prostran, svetao i orijentisan ka dvorišnoj strani, što ga čini izuzetno prijatnim za boravak. Stan je odmah useljiv i predstavlja odličnu priliku za stanovanje....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 550 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 600 €
01.04.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom, parkovskom okruženju, nadomak TC Stadion, izdaje se veoma prijatan i kompletno renoviran dvosoban stan, kompletno namešten i opremljen. Nalazi se na 3.spratu u zgradi bez lifta, sa interfonom, okruženom brojnim parking mestima. Grejanje je preko inverter klime. Prostorije:....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 500 €
15.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, noviji, renoviran, dvosoban stan nedaleko od centra grada. Nalazi se na drugom spratu u manjoj zgradi. Iz predsoblja je veza za kupatilo te dnevnu sobu sa kuhinjom koja je odvojena šankom. Posebna spavaća soba. Kvalitetan parket, kupatilo renovirano-novo. Gradsko grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep dvosoban stan na AutokomandiIzdaje se lep i kompletno renoviran dvosoban stan u naselju Autokomanda u Beogradu. Stan ima površinu od 42 m2 i nalazi se na 3 spratu zgrade koja ima ukupno 7 spratova i lift.Stan je funkcionalno organizovan i pogodan za udoban život. Opremljen je....

 
 
 
  Stan, ŽITIŠTE, 40.000 €, 42,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednosoban stan u Žitištu grejne površine 42 m2. Stan se nalazi u prizemlju i sastoji se od hodnika, kuhinje sa trpezarijom, dnevne sobe, toaleta, i dve terase. Grejanje centralno na GAS, stolarija PVC. Stan renoviran, nove vodovodne i elektro instalacije. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvorišni dvosobni stan 42m2, kompletno renoviran, namešten, opremljena kuhinja, internet i televizija. Moguć dogovor za visinu kirije sa troškovima ili bez. Lokacija Vojvode Stepe. Objekat poseduje dvoriste sa rostiljem i parkom. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran jednoiposoban stan u samom centru grada kod Glavne pošte. Stan se nalazi na 2. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je površine 42m2 i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i dve terase od kojih....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 64.000 €, 42,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Ponuda za one koji žele kompletan komfor stanovanja. Stan je niže spratnosti visoko prizemlje. Na 5 minuda od samog centra grada. Prodaje se uz mogućnost i kupovine zidane garaže u dvorištu zgrade od od istog vlasnika i većim raščišćenim podrumom od 7 m2 koji se nalazi odmah na ulazu....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, PARAĆIN, 250 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 350 €
25.02.2026 - 300 €
06.03.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen renoviran stan u dobro odrzavanoj zgradi u blizini osnovne skole ,velikih marketa !Obavezan depozit u visini mesecne kirije. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 149.000 €, 42,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Marijane Gregoran, 3/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-42m2 , ugovorna površina-37.00m2, Karaburma - Marijane Gregoran uknjižen, 1.5, 37m2 (terasa 5m2), 3/5, interfon, centralno grejanje, klima, podrum u izolovanoj zgradi, nova fasada. Izuzetan renoviran jednoiposoban stan u ulici....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 190.000 €, 42,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Profesorske kolonije u mirnoj ulici u urednoj zgradi, bez lifta, okruženoj zelenilom nalazi se stan na dva nivoa. Uknjižen na vlasnika, bez tereta i zabeležbi. Stan je renoviran. Veoma svetao. Zapadno orijentisan. Prvi nivo: soba, kuhinja, kupatilo. Drugi nivo: dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 190.000 €, 42,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Kontakt: Nenad Nikolić (licenca br. 093) 064/035-4737 Agencijska provizija koju plaća KUPAC iznosi 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Odličan manji dvosoban stan, osunčan i svetao, dobrog rasporeda, renoviran pre 2 godine. Nalazi se na Centralnoj lokaciji na Dorćolu, u neposrednoj....