• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji renovirano - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • www.indomio.rs što manji renovirano - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs što manji renovirano" pronađeno 4 662 nekretnina - prosečna cena 1.793 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • centralno grejanje
    • podrum
    • lođa
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 520 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i namešten stan u prizemlju kuće sa uređenim zajedničkim dvorištem, u mirnom delu iznad OFK stadiona, na Bogosloviji. Stan je površine 40 m² i funkcionalne strukture 1.5. Kupatilo i kuhinja su potpuno renovirani, a stan je odmah useljiv. U cenu zakupa su uračunati....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111260, III/V, klima, lift, terasa, renoviran, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je stan u održavanoj zgradi sa liftom mirnom delu Vračara, u blizini škole Kralj Petar II i Čuburskog parka. Na pešačkoj udaljenosti nalaze se i brojni supermarketi, restorani, čuveno....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
11.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje – kompletno renoviran, u mirnom i uređenom kraju, sa prelepim pogledom na park. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, dobro povezanoj sa ostatkom grada i u blizini svih neophodnih sadržaja (prodavnice, prevoz, kafići). Idealan je za jednu osobu ili par koji traže....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 40,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban, uknjižen stan bez tereta i zabeležbe. Aluminijska stolarija, komarnici, roletne, nova unutrašnja stolarija, renovirano kupatilo. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 77.250 €, 40,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam prelep uknjižen dvosoban stan. Kompletno je renoviran pre dve godine, ne zahteva ulaganja. Dvorišno orijentisan, mirna lokacija, puno zeleznila. Sve preporuke. Za više informacija pozovite naše agente. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121704, III/VI, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, podrum, stambena zgrada. Odličan 1.5 stan na III od VI spratova u starijoj, dobro očuvanoj, urednoj zgradi, sa liftom.Raspored prostorija vrlo funkcionalan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 119.500 €, 40,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja renoviranog dvosobnog stana – Socijalno, širi centar Novog Sada | 40 m² | Bez ulaganja Na prodaju je kompletno renoviran dvosoban stan površine 40 m², smešten u prizemlju kvalitetne stambene zgrade na izuzetno traženoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja idealnu priliku kako....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 40,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.12.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran stan na Zelenom vencu, sa nameštenim novim kupatilom i čajnom kuhinjom. Poseduje veću sobu u kojoj je čajna kuhinja, jednu odvojenu sobu, kupatilo i posebno ostavu. Stan se izdaje bez nameštaja isključvo za poslovni prostor za mirnu delatnost, kancelarija,kozmetički....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.0, eg, renoviran, 2/2, terasa, potkrovlje. Stan se nalazi Rakovici u stambenoj zgradi sa 3 stana. Uknjižen je na 40m2, ali iznad stana je uređeno potkrovlje, koje pripada stanu i koje se lako može uknjižiti. Stan ima kosine koje daju poseban šarm ovom potpuno renoviranom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 129.000 €, 40,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran jednoiposoban stan, ukupne uknjižene površine 40 m2, u prizemlju. Odlična lokacija, preko puta zelene pijace u Zemunu, ulica Zmaj Jovina. Stan se prodaje namešten, nova inverter Hisence klima.Dobar i kao investicija, stan na dan ili za izdavanje zbog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux stan, u blizini Kliničkog centra i Ruske ambasade. Dvosoban salonac u staroj, dobro očuvanoj zgradi na 4 spratu sa liftom. Veliki dnevni boravak sa trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i ostava. Centralno grejanje, kablovska i optički internet. Potpuno renoviran i luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN, DVOSOBAN STAN NA GRBAVICI--- Agencijska šifra: 9106250.  Izdaje se kompletno renoviran dvosoban stan na drugom spratu na Grbavici. Stan se sastoji od dnevnog boravka,spavaće sobe, fizički odvojene kuhinje, kupatila i terase. U spavaćoj sobi postoji plakar za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno renoviran i nekorišćen stan na atraktivnoj lokaciji u Skenderbegovoj ulici, opština Stari grad. Stan ima 40m², funkcionalno je organizovan u 2 sobe, i nalazi se na 1. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa obezbeđenjem 24/7. Kompletno je renoviran – ishoblovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i kompletno namešten dvosoban salonski stan u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Knez Mihailove ulice i hotela Palas, Opština Stari grad. Stan je površine 40 m2, nalazi se na četvrtom spratu od ukupno sedam spratova i odmah je useljiv.Stan odlikuju visoki....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Namešten, renoviran apartman u Makedonskoj ulici, 1.5, mereno 45m2, na VPr. Stan poseduje dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, spavaću sobu sa galerijom, kupatilo i toalet. Od opreme na raspolaganju je veliki bračni ležaj, internet, TV, klima, veš mašina, frižider i zamrzivač.Visina....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 32476, PR/, video nadzor, izlog, klima, uknjižen, luks renoviran, stara gradnja, fasada dobra, lokal. Lokal sa izlogom na odličnoj lokaciji, orjentisan ka ulici i ulaz u isti je takođe sa ulice. Potpuno I kvalitetno renoviran, Fid sklopka, vrhunske instalacije, trofazna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi stan na odličnoj lokaciji u srcu grada na Topličinom vencu, udaljen nekoliko minuta od Knez Mihajlove, saborne Crkve, Kalemegdana.Stan je kompletno renoviran i opremljen. Ima odvojenu sp.sobu, dnevnu sobu, kuhinju, kupatilo, predsoblje.Plaćanje mesečno +depozit.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 84.500 €, 40,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelep stan kompletno renoviran. Uknjizen 1/1 na vlasnika pa se može kupiti i putem kredita. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. U blizini autobusko stajalište, osnovna škola, marketi. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se namesten, renoviran, jednoiposoban stan u Bulevaru Mihaila Pupina, blizu raskrsnice sa ulicom Džona Kenedija. Stan je zapadno orijentisan, prepun svetla, sa predivnim pogledom na Zemun. Zgrada je u mirnom kraju, bez buke i sa mnogo zelenila, izmedju Zemunskog Parka i Starog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica - Mile Dimić 2.0, 40m2 (terasa 2m2), 2/2, EG, klima. Odličan stan ukupne kvadrature 63m2, u blizini prodavnica, pošte, gradskog prevoza. Stan je opremljen kvalitetnim nameštajem, belom tehnikom. Potpuno renoviran, zamenom vodovodne instalacije i ugradnjom aluminijumske stolarije.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 450 €, 40,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostor se nalazi u samom centru grada na par koraka od Saborne crkve u Obrenovićevoj ulici, površine 40m2 na visokom prizemlju zgrade. Sastoji se od ulaznog dela koji vodi u mokri čvor, jedne manje prostorije iz koje se ulazi u veću u čijem je sastavu još jedna manja prostorija sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prijatan i funkcionalan jednosoban stan površine 40 m², smešten na drugom spratu zgrade u mirnom i porodičnom delu Klise. Okruženje odiše komforom i tišinom, a istovremeno nudi odličnu povezanost sa ključnim gradskim pravcima, uključujući brz izlaz na autoput i jednostavan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131009, I/IV, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Botaničke bašte i Bulavara Despota Stefana, na 1. spratu, istočno orijentisan, moderno opremljen. Stan je namešten, renoviran, po strukturi dvosoban i sastoji se iz dnevno-kuhinjsko-trpezarijskog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderno opremljen stan u širem centru Novog Sada, idealan za one koji žele udobnost, kvalitet i mir, a da su na korak od svih gradskih dešavanja. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim nameštajem i savremenom belom tehnikom, pažljivo biranom kako bi pružila maksimalnu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 480 € na 450 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 480 €
17.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i svetao stan od 40m² na Karaburmi, u Vlašićkoj ulici, na 3. spratu. Stan je kompletno renoviran i potpuno opremljen, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura: dnevna soba sa kuhinjom spavaća soba hodnik kupatilo ostava Stan je odlično izolovan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan u novijoj gradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, funkionalan, spavaća soba biće opremljena po dogovoru. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 390 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje jednoiposobnog stana površine 40m2 u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja u neposrednoj blizini Novosadskog sajma. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku u okviru izdavanja stanova Novi Sad, posebno za one koji traže potpuno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2023.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran dvosoban stan, u najlepšem delu Grbavice, okružen zelenilom. Stan se nalazi na 2 minuta hoda od Limanske pijace. Nedaleko od stana se nalaze autobuska i taksi stajališta, kao i veliki broj prodavnica. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 40m2 (lođa), 4/4, CG, ktv, klima, internet, interfon, renoviran Na atraktivnoj lokaciji opštine Vračar, u blizini raskrsnice Južni bulevar i Grčića Milenka, nalazi se nepokretnost koju nudimo. U neposrednoj blizini su Neimarski i Čuburski park, Šumice, prodavnice, tržni centri,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 300 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposobanstan na Bulevaru Nemanjića, cg, NišStan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase.Ukupna površina stana je 40m2 i nalazi se navisokom prizemlju u zgradi sa liftom.Stan je renoviran opremljennovim nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje jednosobnog stana na Novom Beogradu. Stan se nalazi u Radoja Dakica ulici, na odlicnoj lokaciji, dobro povezanoj sa ostalim delovima grada, na I spratu. Kompletno je renoviran. Odmah useljiv. Agent Ivana: 5454 Broj u registru posrednika: 1768 Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, MAJUR, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelep jednosoban stan na jednoj od najlepših lokacija u Petrovaradinu. Kompletno renoviran. Dvorišno orjentisan. Za više informacija pozovite agenta prodaje. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Sa uređenim potkrovljem stan ima 63m2. Nalazi se u mirnom okruženju, sa odličnom infrastrukturom. U neposrednoj blizini se nalaze svi potrebni sadržaji za kvalitetan život, OŠ „Nikola Tesla“, vrtići, dva doma zdravlja, pijaca, TC, gradski prevoz u svim pravcima. Trostrano orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep, namešten stan u odličnom stanju u neposrednoj blizini Vukovog spomenika. Stan je kompletno renoviran i moderno opremljen, uspešno iz izvorno jednosobnog adaptiran u jednoiposoban, uknjižen na 38 kvm korisne, sa terasom ima 40 kvm. Sastoji se od predsoblja koje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao i tih dvosoban stan u Dubrovačkoj ulici, u samom srcu Donjeg Dorćola, između Knez Mihailove i Dunavskog keja (10 min peške). Stan se nalazi u kvalitetnoj staroj zgradi iz 1939. godine sa liftom, orijentisan ka dvorištu – bez buke. Raspored: hodnik, prostrana spavaća....

 
 
 
 
-18%

Promena cene sa 550 € na 450 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 550 €
17.04.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan, potpuno renoviran, na TOP lokaciji, Grbavica, ulica Kolo srpskih sestara, površine 40m2. Sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Izdaje se potpuno namešten i opremljen belom tehnikom i klimom. U stanu je sve novo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 460 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi ima funkcionalan i renoviran jednoiposoban stan površine 40 m² na traženoj lokaciji na Bulevaru Evrope. Dnevna i spavaća soba su delimično odvojene, što omogućava dobru organizaciju prostora i prijatan boravak. Stan je namešten i odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, jednoiposoban stan od 40m2 na prvom spratu salonske zgrade u Esad-pašinoj ulici. Stan je renoviran i opremljen svim neophodnim aparatima bele tehnike, a sastoji se od spavaće sobe, dnevne sobe, male izdvojene čajne kuhinje, kupatila i predsoblja. Zgrada se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 380 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na mirnoj lokaciji, na samo 5 minuta od centra. Potpuno je renoviran i sav nameštaj i uređaji su novi i nekorišćeni. Izdaje se na duži rok, a pogodan je za jednu ili dve osobe (ukoliko je potrebno, moguće je dodati još jedan ležaj). Stan je ulično orijentisan, a ima....