• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji luksuzan - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs što manji luksuzan - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs što manji luksuzan" pronađeno 3 870 nekretnina - prosečna cena 1.872 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov luksuzan stan na veoma lepoj lokaciji kod Čaira. Površina stana je 50m2, nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Stan je jednoiposobne strukture: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo i terasa. Stan je lepo osvetljen i opremljen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo odlican, kompletno i luksuzno renoviran trosoban stan. Ulaz u zgradu je sredjen, zamenjena su ulazna vrata, odlicna je izolacija. Nepokretnost je idealna za poslovni prostor i kao takva se i sad koristi, sa dve velike prostorije, kao salon lepote. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Crveni Krst - Dvoiposoban lep Stan sa bastom. Lokacija: Beograd, Opština Zvezdara, Crveni Krst Površina: 50 m2 Struktura: Dvoiposoban stan Sprat: Prizemlje (od ukupno 2 sprata) Stanje: Renoviran, potpuno namešten Mesečne režije: Oko 150 evra Opis nekretnine: Odmah useljiv, luksuzno....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 650 €
24.04.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi izuzetan stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari, Đeram pijaca! Stan se nalazi u novoj, moderno građenoj zgradi, potpuno je opremljen i odmah useljiv. U pitanju je luksuzno namešten dvosoban stan, koji odiše komforom, funkcionalnošću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Mirijevo - Oaza, luksuzan nov dvosoban stan, 50m2, parking Izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan u Mirijevu, u kompleksu Oaza, na odličnoj i mirnoj lokaciji. Stan ima 47 m2 i nalazi se u visokom prizemlju moderne novogradnje sa liftom (ukupno 5 spratova). Funkcionalnog....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 880 € na 790 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 790 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 880 €
15.05.2026 - 790 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Gospodar Jovanova, pr/4, eg, uknjižen-Stvarna površina-50m2 , ugovorna površina-44.00m2, Izdaje se luksuzno opremljen stan u najstrožem centru grada, svega nekoliko minuta hoda od Kalemegdana, kompletno opremljen i spreman da postane dom u kojem ćete uživati. Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se elegantan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m², smešten na 3. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je luksuzno uređen, sa pažljivo biranim nameštajem i funkcionalnim rasporedom koji pruža maksimalan komfor. Prostor čine svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 43 m2, koji se nalazi na 6. spratu novije zgrade sa liftom, između Njegoševe ulice i Slavije. Stan je opremljen novim stvarima i odmah spreman za korišćenje. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 300.000 €, 50,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo dvosoban stan u prizemlju kvalitetne zgrade iz perioda pre Drugog svetskog rata. Stan je pre nekoliko godina kompletno i luksuzno renoviran, trenutno se koristi kao poslovni prostor, ali se lako može prenameniti u stambeni. Idealan je za salone, ordinacije i slične....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 227.000 €, 50,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Ono što izdvaja kompleks Newport u odnosu na domaće tržište, je to što donosi najkvalitetnije svetske trendove najviših standarda sigurnosti. Neki od njih su: integrisani bežični smart home sistem, koji budućim stanarima omogućava upravljanje ključnim funkcijama u stanu uz jedinstveni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - luksuzan penthouse Izdaje se potpuno nov, luksuzan dvosoban stan na Vračaru, u kvalitetnoj novogradnji. Stan ima 50 m2 i nalazi se na 5. spratu (ujedno i poslednjem), što mu daje karakter penthouse-a i dodatnu privatnost. Po strukturi je dvosoban i sastoji se od dnevnog boravka....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 950 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Beograd na vodiIzdaje se potpuno nov, polunamešten dvosoban stan površine 50 m2, smešten na drugom spratu zgrade Metropolitan, sa delimičnim pogledom na centar grada i reku. Zgrada se nalazi u atraktivnoj oblasti Beograda na vodi, u blizini promenade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ratnih vojnih invalida, 1/1, podno-Stvarna površina-51m2 , ugovorna površina-51.00m2, Lux dizajnerski opremljen stan, izuzetno svetao i komforan, sa velikom prostranom terasom sa otvorenim pogledom. Stan je neuseljavan, sve je novo i u garanciji. Grejanje centralno, podno koje ulazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 163.000 €, 51,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar. RETKA PRILIKA - POTPUNO RENOVIRAN DVOSOBAN STAN NA LUX LOKACIJI! Stan se nalazi u neposrednoj blizini Dunavskog parka, u strogom centru grada. U pitanju je zgrada starije gradnje sa liftom, ulaz u zgradu je takođe u procesu renoviranja. Stan je pozicioniran na 5/6....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.892 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.86m2 u izgradnji, dostupan na trećem i četvrtom.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.800 €, 51,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma kvalitetna novogradnja, lux stan na Detelinari, po specijalnoj ceni! Objekat je u završnoj fazi radova, uskoro useljivo. Tražena lokacija! Zgradu odlikuje visok kvalitet izvođenja, dizajna i estetike. Zida se najmodernijim materijalima i opremom vrhunskog kvaliteta.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 137.480 €, 51,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.01.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.Karakteristike....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 152.865 €, 51,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Popovica, u ekskluzivnom zatvorenom luksuznom kompleksu koji se gradi u mirnom vikend naselju Popovica, svega četiri kilometra od centra Novog Sada. Ovaj jedinstveni projekat prostire se na više od 9.000 m² stambenog prostora, sa lokalima, podzemnim garažama....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 107.436 €, 51,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja u novom naselju koja se gradi u Borči. Cena je sa pdv-om i u cenu je uračunato pripadajuće parking mesto. Zgrade su izuzetnog kvaliteta, energetski visokoefikasne. Stan je dvostrano orijentisan, opremljen višeslojnim parketom, PVC stolarijom, vrhunskom granitnom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 183.000 €, 51,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Iz ponude izdvajamo odličnu nekretninu – Lux dvosoban stan na Voždovcu ( Trošarini) Na trećem spratu uredne zgrade u Pazinskoj ulici, u mirnom delu urbanog dela grada, nalazi se ovaj svetao i trostrano orijentisan stan koji odiše toplinom i komforom. Ukupna površina je 51 m2, dok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 950 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Potpuno nov i luksuzno opremljen stan u zgradi sa dvoristem u mirnom delu Dušanovca. Pogodno za porodice. Odlična povezanost sa gradom. Depozit obavezan. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 700 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se 2.0. stan, centar, Gavrila Principa, 50kv, lux, prvi sprat. Sastoji se od: hodnika, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, kupatila i male terase. Na odličnoj lokaciji, dvostrano orjentisan, kompletno namešten, salonac sa visokim plafonima, nov, neuseljavan, sa novom tehnikim....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Višnjička banja, Mirka Milojkovića, 51m2 51m2, 2.0, 1/5, CG, lift, terasa, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: nov, lux. Potpuno namešten i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se polunamešten dvosoban stan površine 51 m² na III spratu zgrade sa liftom Struktura stana: dve sobe (prazne, obložene pločicama), odvojena kuhinja (indukciona ploča, ugradni frižider, veš mašina), kupatilo (hidromasažna kada, dekorativna veštačka trava), hodnik sa senzorskom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 127.000 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju dvosobnog stana u mirnom delu Detelinare sa puno zelenila. Ovaj deo grada je pravi raj za one koji žele da uživaju u mirnom okruženju, dok istovremeno imaju sve pogodnosti modernog života na dohvat ruke. Projekat je osmišljena sa ciljem da vam pruži maksimalan kvalitet,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 51,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 82.000 €, 51,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lux stanove u izgradnji u stambenom kompleksu u Bečmenu, u ulici Đure Jakšića. Stanovi su sa pravosnažnom građevinskom dozvolom. Stan se satoji od hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Mogućnost povraćaja pdv-a za kupce....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 199.900 €, 51,00 m2 cca 3920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Palilula, Sunnyville - Mirka Milojkovića 2.0, uknjižen na 51m2 (terasa), 1/6, CG, lift, telefon, interfon, klima, KATV, internet, parking Odlično pozicioniran, luksuzan, dvosoban stan u prestižnom kompleksu "Sunnyville" u novogradnji. Dvostrano je orijentisan i prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 126.970 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 204.300 € na 206.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.000 €, 51,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 204.300 €
17.05.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126163, IV/V, luks renoviran, parking, tavan, stambena zgrada. Prodaje se lux sredjen stan na Vidikovcu! Kablovska TV, klima, interfon, internet, parking. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, dve spavace sobe, hodnika, toaleta i tavana na koji se penje spustajucim stepenicama.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.496 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.68m2 u izgradnji, na 1.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 130.900 €, 51,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je veoma kvalitetna novogradnja, lux stan na Detelinari, po specijalnoj ceni! Objekat je u završnoj fazi radova, uskoro useljivo. Tražena lokacija! Terasa sa tri strane. Zgradu odlikuje visok kvalitet izvođenja, dizajna i estetike. Zida se najmodernijim materijalima i opremom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 600 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno namešten stan, 50 m² u ulici Živka Davidovića. Cena je 600e. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 124.950 € na 127.100 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.100 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 124.558 €
25.03.2026 - 124.950 €
17.05.2026 - 127.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavaće sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 757-795 (od ukupno 796)

<< <10 11 12 13 14 15 16 17 18 19> >>