• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji luksuzan - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • www.indomio.rs što manji luksuzan - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs što manji luksuzan" pronađeno 3 890 nekretnina - prosečna cena 1.874 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Klisa, 82.400 €, 44,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzno opremljen stan u novogradnji. Zgrada je završena 2021. godine. U cenu spada komplet nameštaj, kuhinja, tehnika i parking mesto u dvorištu zgrade. Pozovite za više informacija. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 165.000 €, 44,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux 2.0 stan u mirnom delu Zemuna na atraktivnoj lokaciji U sklopu cene je stan od 40m2, plus ostava 4m2 i parking mesto obezbedjeno rampom i video nadzorom Stan je odmah useljiv nemoze na kredit samo kes GREJANJE - CG, sprat 3/3, LIFT, TERASA ID oglasa: 42942. .

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.000 €, 44,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, u neposrednoj blizini centra, prodaje se luksuzni stan koji se izdvaja prelepim pogledom na borovu šumu i prostranom terasom, koja je idealna za uživanje tokom celog dana. Stan se sastoji od: Dnevni boravak – Funkcionalan , sa modernim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM U RADNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9112596. Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na 2. spratu nove zgrade sa liftom, u radničkoj ulici. U cenu zakupa uračunato garažno mesto u suterenu zgrade.Stan je useljiv odmah.Potreban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 145.431 €, 44,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u novogradnji u Cara Dusana Zemun. Trenutno samo za keš kupce ili kreditne koji imaju veće učešće. 2.0, 44.07 m2, terasa, EG, podno grejanje, lift, telefon, interfon. Građevinska dozvola. ️ Karakteristike stana * Dvosoban stan sa 1 spavaćom sobom, kupatilom, dnevnom....

 
 
 
 
-32%

Promena cene sa 192.000 € na 129.746 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 129.746 €, 44,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 192.000 €
04.03.2026 - 129.746 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117015, II/VI, klima, lift, terasa, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 44,74 m2, 2- soban stan u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje gradsko.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.000 €, 44,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.08.2023.,

www.indomio.rs

Čajetina, Zlatibor - Bele vode 2.0, 44m2 (terasa 3.87m2), EG, PR/5, lift, parking Luksuzno opremljen dvosoban stan u okviru apartmanskog naselja "Zlatiborski konaci". Udaljen 1.3km od centra Zlatibora. Prodaje se kompletno namešten nameštajem vrhunskog kvaliteta. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude LUX stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru – u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti opremljen nameštajem i savremenom belom tehnikom i poseduje sve što je potrebno za udoban i kvalitetan život. Prostran je i veoma....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 185.000 €, 44,00 m2 cca 4210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 44 m2, PR/4, CG, podeljen na dva apartmana, klima, internet, sauna, đakuzi, bazen, akvarijum, KTV Stan se nalazi u najlepšem, mirnom delu ulice Svetozara Markovića, između Njegoševe i Krunske. Ova epicentralna lokacija je infrastrukturno kompletno razvijena, pa se sve što je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 279.000 €, 44,00 m2 cca 6340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

1,5 Vracar , neposredna blizina Kalenica , Cuburskog parka , 42m2 ( terasa 2m2 ) , 40m2 uknjizena kvadratura , 1 / 7 , lift , eg ( klima Midea ) / cg , luksuzan stan u perfektnoj zgradi , gradnja 2023. godine , orijentisan juzno , izrazito suncan i svetao sa direktnim , otvorenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131686, II/, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, parking. Lux stan u pored SPENS-a, na 2 spratu sa fizičkim obezbeđenjem 24 h i garažnim mestom koje je obezbeđeno video nadzorom 24 h iz garaže se ide direktno na sprat gde se nalazi stan.Stan je kompletno opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 650 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje luksuznog jednoiposobnog stana novogradnja neuseljavan Lekino BrdoIzdaje se luksuzan jednoiposoban stan u novogradnji na Lekinom Brdu u odlicnoj i mirnoj gradskoj zoni. Stan je potpuno nov i neuseljavan, sto znaci da ce buduci zakupci biti prvi stanari.Stan ima povrsinu....

 
 
 
  Stan, IRIG, 135.960 €, 44,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka*-Prodajemo Luksuzno Namešten Dvosoban stan površine 44 m² u samom centru Vrdnika na Top-Top Lokaciji. Stan se nalazi na 4. spratu i obuhvata prostranu dnevnu sobu sa Trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu,kupatilo i Lepu Terasu sa koje se pruža Pogled na Kompleks Hotela....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 800 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNO OPREMLJEN DVOSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM - RADNIČKA ULICA---Agencijska šifra: 9112597. Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan na 3. spratu nove zgrade sa liftom, u Radničkoj ulici. Garažno mesto u suterenu zgrade uračunato u cenu zakupa.Uslejiv odmah.Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Spens, 850 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzno opremljen dvosoban stan na vrhunskoj lokaciji, dizajniran za maksimalnu udobnost i moderan stil života. Nekretninu odlikuju prostranost i vrhunski kvalitet materijala, a dodatnu sigurnost i privatnost zakupcima pruža dvadesetčetvoročasovno fizičko obezbeđenje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.000 €, 44,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan sa terasom u lux novogradnji, ulica Cara Dušana, Zemun. Cena 3000eur+PDV. Kvalitetna stambeno poslovna zgrada. Stanovi su u izgradnji, rok završetka jul 2026. Visok kvalitet materijala i izvodjenja radova. Podno grejanje, video nadzor u zgradi. Mogućnost kupovine....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 148.706 € na 163.580 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 163.580 €, 44,00 m2 cca 3720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.11.2025 - 146.500 €
22.04.2026 - 148.706 €
17.05.2026 - 163.580 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi za prodaju – Spoj elegancije i udobnosti Uživajte u prefinjenom dizajnu i vrhunskom kvalitetu stanova, koji pružaju savršen balans stila i funkcionalnosti. Bezbednost je zagarantovana uz 24/7 video nadzor, kontrolisan pristup i privatni parking, dok dva nivoa podzemnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo odličan luksuzan stan na Vračaru, u Šumatovačkoj ulici, u blizini Južnog Bulevara.Stan se nalazi na četvrtom spratu potpuno nove moderne zgrade sa liftom. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je potpuno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2024.,

www.indomio.rs

Odličan dvoiposoban u kompleksu apartmana u centru u blizini Beograda na vodi.Opremljen i sredjen po najvišim standardima. Kablovska i internet uračunati u cenu zakupa. Odlično koncipiran stan , u lux zgradi, koja poseduje više nepokretnosti za izdavanje. Cena mesečne zakupnine promenljiva,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Bogoslovija, Lux , namešten , odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 290 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Izuzetan jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji, u samoj blizini parka Čair. Opremljen je potpuno, modernim nameštajem i svim neophodnim tehničkim uređajima i aparatima. Po strukturi je jednoiposoban, a sastoji se iz dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, izdvojene spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan, prvi put, u novoizgrađenom i modernom kondominijumu Voždove Kapije koji je izgradio Shikun & Binui Europe. Stan se nalazi na 9. spratu sa bočnim pogledom prema unutrašnjem dvorištu, na dobroj udaljenosti od ulice i samim tim tih i izolovan od spoljne buke. Ukupna....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 145.990 € na 149.900 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 149.900 €, 45,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 145.990 €
13.03.2026 - 149.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, opremljen LUX 1.5 stan površine 45 m², sa kompletnim nameštajem. Karakteristike stana: -Centralno grejanje po utrošku -Inverter klima -Lepa terasa -Ograđen deo naselja sa kontrolisanim pristupom -Parking mesta rezervisana isključivo za stanare, sa rampom i kartičnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 830 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jedinstveno uređen dvosoban stan od 45 m2 u potkrovlju, na odličnoj lokaciji u srcu Dorćola, opština Stari grad. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom i odmah je useljiv.Stan je luksuzno opremljen i potpuno namešten, sa posebnim karakterom koji ga izdvaja od svih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novopazarska ulica, stan za izdavanje, Lux, Cena sa uključenim grejanjem. Ag provizija 50% .

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 85.878 € na 96.888 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, KRAGUJEVAC, 96.888 €, 45,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 85.878 €
10.05.2026 - 96.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Novi luksuzni stambeni kompleks u izgradnji smešten u mirnoj ulici u samom centru grada. U ponudi su jednosobni i dvosobni stanovi vrhunskog kvaliteta, idealni za život ili investiciju. Kompleks se izdvaja po odličnoj lokaciji, visokom kvalitetu gradnje i izuzetnom kvalitetu unutrašnjih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 750 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan za izdavanje u srcu Novog Sada – za istinske hedoniste Izdaje se ekskluzivno opremljen stan u najlepšem delu Starog grada, idealan za one koji cene udobnost, estetiku i kvalitet života. Ovaj stan predstavlja savršen spoj sofisticiranog dizajna, visokokvalitetnih materijala....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan 45 m2, Spavaća soba, dnevni boravak, kuhinja, kupatilo. Grejanje struja, lux opremljen, Mašina za veš, za sušenje, mašina za suđe, optički kabl, brzi internet, tv, kuhinja do detalja opremljena, V sprat, lift, strogi centar, cena 1100 EUR, kvartalno plaćanje, depozit....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 900 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i pažljivo sređen, izuzetno svetao i prijatan za život, sa prelepom terasom sa koje se pruža neverovatan, otvoren pogled. Nalazi se na Crvenom krstu, na odličnoj lokaciji nadomak svih sadržaja u mirnoj i tihoj ulici koja garantuje privatnost i mir. Stan poseduje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.670 €, 45,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka, grejanje podno na gas (kalorimetri),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, kompletno namešten stan od 45m² u centru Jagodine. Stan je moderno opremljen, poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu i kupatilo. Nalazi se u mirnom delu grada, idealno za jednu osobu ili par. Grejanje, klima, internet, kablovska i svi potrebni....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 129.000 €, 45,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj savremeni stan nudi sve što vam je potrebno za udoban život ili kao investicija za iznajmljivanje. - Lokacija: Centar Zlatibora - Dve spavaće sobe - Prostrana dnevna soba - Kuhinja sa savremenim aparatima - Trpezarija - Hodnik - Kupatilo Karakteristike: - Novogradnja - Luksuzno....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 99.902 € na 108.984 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 108.984 €, 45,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 99.902 €
22.05.2026 - 108.984 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 225.000 €, 45,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Sakura Park je novo lux naselje koje se nalazi na idealnoj lokaciji na Novom Beogradu, u blizini svih važnih saobraćajnica kojima se brzo i lako povezujete sa ostalim delovima grada. Park je ispunjen drvetom japanske trešnje u okviru koga je i dečije igralište opremljeno brojnim rekvizitima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

ponuda br. 1638 – 2-soban, LUX, novogradnja, 45m2 Petrovaradin, ulica Mostarska Prizemlje Useljiv odmah PARKING MESTO BEZ KUĆNIH LJUBIMACA Mesečna cena zakupa: 400 e + depozit Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja agencije - 50 % od dogovorenog iznosa 1.mesečne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 151.670 €, 45,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Komplex sa lux vilama. Uz svaki stan ide bicikl na poklon. Svi sadržaji dečije igralište, teretana, bazeni. 24-satni nadzor, čuvar. Idealno mesto za porodični život. Za više informacija pozovite.Izgradnja se odvija u fazama sa krajnim rokom za ceo kompleks 2024.god. Ukupno 4 bloka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Ratnih vojnih invalida, 1/1, podno-Stvarna površina-45m2 , ugovorna površina-45.00m2, Lux dizajnerski opremljen stan, izuzetno svetao i komforan, sa velikom prostranom terasom sa otvorenim pogledom. Stan je neuseljavan, sve je novo i u garanciji. Grejanje centralno, podno koje ulazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 111139, I/IV, klima, lift, terasa. Izdaja se * LUX* STAN U *LUX* URBANOJ VILI nov namestaj 45 m2 na Bulevaru Patrijarha Pavla I sprat, na TELEPU. Odmah useljiv! Zgrada useljena 2024 g Lift, terasa, interfon, klima, kablovska, internet aktivan. Komplet namesten, posudje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux kompletno moderno opremljen jednoiposoban na Bulevaru Nemanjića kod Zone 3. Stan se nalazi na 1 spratu nove stambene zgrade sa dva lifta. Stan je površine 45m2 i sastoji se ulaznog dela, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Moderan....