• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji luksuzan - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • www.indomio.rs što manji luksuzan - GoHome - svi mali oglasi za nekretnine preko GoHome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs što manji luksuzan" pronađeno 3 870 nekretnina - prosečna cena 1.872 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • novogradnja
    • uknjižen
    • lift
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi u novoizgrađenom kompleksu na Bulevaru Evrope. Ova lokacija omogućava neposrednu blizinu svega što je potrebno za život. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje koja ima prirodnu ventilaciju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Novom Sadu, u naselju Telep, nadomak Limana 4. Stan ima 40m² i nalazi se na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Izdaje se kompletno luksuzno namešten, sa orijentacijom ka dvorištu, što obezbeđuje mir i privatnost. Struktura stana obuhvata dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno renoviran i nekorišćen stan na atraktivnoj lokaciji u Skenderbegovoj ulici, opština Stari grad. Stan ima 40m², funkcionalno je organizovan u 2 sobe, i nalazi se na 1. spratu od ukupno 5 spratova u zgradi sa obezbeđenjem 24/7. Kompletno je renoviran – ishoblovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u modernoj novogradnji u ulici Kneza Stracimira, u mirnom delu Vračara, u neposrednoj blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi u prizemlju uredne i reprezentativne zgrade sa liftom, koja se izdvaja kvalitetom gradnje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Betanija, 480 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS NEKRETNINE * - Izdajemo Bulevar oslobođenja 40 m2 dvosoban namešten stan, 6 sprat od 11, lift, klima, vm, LUX CENA mesečno 480 Evra+ 480 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, BULEVAR OSLOBOĐENJA 40 m2 - 480 Evra LUX USELJIV IZ 48319 Agencija je upisana u registar....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 278.100 €, 40,00 m2 cca 6950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U jednoj od najlepših i najtraženijih lokacija u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Spensa, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan jednoiposoban stan koji pruža savršen spoj komfora, elegancije i vrhunske pozicije. Stan površine 40m² smešten je na 10. spratu moderne novogradnje sa liftom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 700 €, 40,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan salonski kancelarijski prostor u zgradi kulturnog nasleđa – 40 m² U jednoj od najreprezentativnijih zgrada u samom srcu Beograda, koja uživa status kulturnog nasleđa, izdaje se vrhunski opremljen kancelarijski prostor površine 40 m². Prostor se nalazi na trećem spratu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux, nov, tek opremljen stan u novoj zgradi u Kosančić Ivana. Kompletno opremljen, grejanje po potrošnji na kalorimetre. Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana 063....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan za izdavanje - Blok 24, Arena, Španskih boracaIzdaje se luksuzan i kompletno namesten dvosoban stan u Bloku 24, u ulici Španskih boraca, opstina Novi Beograd. Stan se nalazi u neposrednoj blizini Arene i poslovne zone, kao i marketa, kafica, restorana i stanica gradskog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 89.000 €, 40,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen namešten , potpuno opremljen, 1.5 stan, 40 m2, lux,novogradnja, terasa, lift, parking mesto, Zlatibor, 3 min hoda Prodajemo izuzetan stan , potpuno namešten i opremljen stan na odličnoj poziciji na Zlatiboru. 3 minuta hoda od jezera. Stan je lux kategorije, potpuno brendiran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 2.0 stan za izdavanje na Vračaru . Otkrivamo vam ekstra luksuzan, kompletno opremljen stan u modernoj novogradnji . Stan je opremljen centralnim i podnim grejanjem, inverter klima uređajem i video-interfonom, pružajući savršen spoj udobnosti i elegancije. Ključne karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

- Nov, lux stan, kompletno namešten.Jednosoban stan od 40m2 (kuhinja, trpezarija, dnevna soba, spavaći deo na galeriji, kupatilo) Smešten je u visokom prizemlju zgrade . Udaljen od Knez Mihajlove 500 m, a od Skadarlije 200 m . U blizini se nalazi centar grada, fakulteti, kafići, restorani,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje LUX stana 40m², terasa, parking, CG – Pavilljoni, Radoja Dakića Izdaje se kompletno namešten i moderno renoviran jednosoban LUX stan od 40m² sa terasom, na odličnoj lokaciji u Radoja Dakića, Pavilljoni, Novi Beograd, na prvom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. Stan....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2025 - 600 €
22.04.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2022.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za zakup stana na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje, buduci zakupac prvi ulazi u stan. Velik broj stanova posedujemo u Avenija kompleksu različitih kvadratura i opremljenosti, svi stanovi su Lux namešteni i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno apartmanski opremljen stan (posuđe, mali aparati, posteljina, peškiri...) Stan je luksuzan a zgrada je urađena po modernim standardima visokog kvaliteta sa održavanjem i portirom 24/7 Dodatni troškovi: 200 eur računi Zakup garaže + 100 eur Ag. provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan, lux namesten 1.5 stan od 49 m2 na dobro lokaciji (Julino Brdo) u Zmajevackoj, mirnoj ulici. Nalazi se u mirnom delu grada, prava oaza mira. Stan se nalazi u prizemlju kvalitetne manje novoizgradjene porodicne zgrade. Sastoji se od: hodnika, spavace i dnevne sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 97.000 €, 40,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan površine 40 m sa pripadajućom terasom od 20 m nalazi se u prestižnom kompleksu Vip Casa, unutar objekta poznatog kao Vila Vina, smeštenog u ulici Jovanke Jeftanović, naselje Đurkovac na Zlatiboru. Ovaj kompleks je poznat po kvalitetnoj gradnji niske spratnosti i blizini....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 40,00 m2 cca 5750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Strahinjića Bana, 6/8, cg, uknjižen-Stvarna površina-40m2 , ugovorna površina-37.00m2, U prodaji je svetao, lux sređen stan u odličnoj zgradi sa liftom, iz devedesetih godina u ulici Strahinjića Bana. Sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojenom kuhinjom sa prirodnom ventilacijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stan 40 m² kod Vukovog spomenika – useljiv odmah. Izdaje se nov, moderno i kvalitetno opremljen stan sa odvojenom spavaćom sobom. Nalazi se u novoj, bezbednoj i urednoj zgradi (2023), na visokom prizemlju u visini prvog sprata. Balkon je orijentisan ka mirnom dvorištu, što....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 650 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 720 €
08.04.2026 - 700 €
10.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Lux stan na Vračaru, sa pogledom na Hram Svetog Save. Novogradnja, potpuno opremljen, 40 kvm. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 180.000 €, 40,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja dvosobnog stana u blizini Čuburskog parka u novoj zgradi, u završnoj fazi izgradnje(P+4+PS+PTV). Stan se nalazi u potkrovlju zgrade, sa blagim kosinama. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba i kupatilo. U stanovima su primenjene pažljivo odabrane....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 114.330 €, 41,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov, nikada useljavan jednoiposoban stan površine 41m², na Podbari. Stan se nalazi na 6. spratu zgrade sa liftom, i odlikuje ga moderan dizajn, visok kvalitet završne obrade i odlična lokacija u blizini centra grada. Prostor je funkcionalno raspoređen i obuhvata dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lepo uređen i moderno opremljen jednoiposoban stan na Grbavici,. Stan je površine 42m² i nalazi se u kvalitetnoj zgradi sa liftom. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostrane dnevne sobe, veće spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je namešten....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Ovaj moderan stan - apartman smešten u prestižnom kompleksu Zlatiborski Konaci, savršena je prilika za sve koji traže udoban, luksuzan i miran prostor za život ili investiciju na Zlatiboru. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, potpuno opremljene....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.160 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar, prodaje se jednoiposoban stan,na trećem spratu, 2 ostave u suterenu zgrade. Stan se prodaje kompletno namešten kao na slikama. Lepog rasporeda, Dvostrano orijentisan, kompletno renoviran. LUX opremljen.(Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052215 .

 
 
 
  Stan, IRIG, 79.724 €, 41,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni apartmani u Vrdniku – spoj prirodnog mira i vrhunskog komfora *direktno od investitora - bez provizije* U srcu Fruške gore, u poznatom banjskom mestu Vrdnik, gradi se jedinstveni kompleks luksuznih apartmana koji nudi savršenu kombinaciju odmora, zdravlja i sigurne investicije.....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 205.000 €, 41,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2025.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA, Lux stan na Banovom brdu u Karpoševoj ulici. Vlasnici su stan sređivali za sebe i urađen je po najvišim standardima. Prodaje se kompletno namešten. Vaše je samo da unesete ličnu garderobu i uselite se u ovaj prelep prostor. Zgrada je u postupku useljenja. U blizini se....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, jednoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na 2.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 92.700 €, 41,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2022.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan na lokaciji Bulevar Evrope, zgrada uvučena u odnosu na Bulevar, stan je dvorišno orjentisan. LUX-uzna zgrada, vrhunski kvalitet gradnje i prelep izgled samog objekta. Prostran dnevni boravak, vrlo svetao stan orjentisan prema jugoistoku. Kompletan namešten. Za više informacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran stan, lux, II sprat, kod Fontane u ulici Narodnih heroja. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 153.780 €, 41,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

LUKSUZNI STANOVI U CENTRU NOVOG SADA - NE PROPUSTITE PRILIKU! Ekskluzivna novogradnja u samom srcu grada! U ponudi su dvosobni stanovi različitih kvadratura, osmišljeni da zadovolje najviše estetske i funkcionalne standarde savremenog stanovanja.Lokacija: Centar Novog Sada - elitna....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno, lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, poseduje odvojenu spavaću sobu, dvorišnu terasu bez buke, cg je po utrošku, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 205.000 €, 41,00 m2 cca 5000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan 1.5 soban stan – 41 m², I sprat, terasa, lift Na idealnoj lokaciji nudimo vam luksuzno uređen stan od 41 m² na prvom spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan: svetao dnevni boravak sa trpezarijom i modernom kuhinjom, udobna spavaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Extra lux stan u Remenačkoj ulici nedaleko od Sajma. Stan se nalazi na 5 spratu u novoj zgradi. Stan je opremljen extra lux, i veoma moderno. Sva potrebna tehnika i nameštaj je vrhunskog kvaliteta i sve je I klase. Stan poseduje i prelepu terasu. Bez kućnih ljubimaca. Pogdedajte na:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 163.000 €, 41,00 m2 cca 3980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE Vam predstavlja izuzetan stan / poslovni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija – Vračar, u blizini Hrama Svetog Save U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran prostor, smešten u ravni ulice (pravo prizemlje, nije ukopan), u kvalitetnoj zgradi starije....

 
 
 
  Stan, SENTA, 84.460 €, 41,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.950 €, 41,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi u kompleksu Titova Vila Apartments & SPA na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje u prirodi.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i luksuzno opremljen stan od 41 m² na izuzetnoj lokaciji na Vračaru, u Njegoševoj ulici. Stan se nalazi na 4. spratu, od ukupno 7, u zgradi sa liftom. Stan je kompletno renoviran i opremljen novim, kvalitetnim nameštajem i uređajima. Dvostrano je orijentisan, veoma....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 94.116 €, 41,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 40.92m2 u izgradnji, na drugom, trećem i četvrtom spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 107.200 €, 41,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrasto parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - rok završetka februar 2027.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 379-420 (od ukupno 796)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>