• GoHome Professional
www.indomio.rs što manji lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs što manji lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što manji lift

  • Za upit "www.indomio.rs što manji lift" pronađeno 7 378 nekretnina - prosečna cena 1.754 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-1%

Promena cene sa 70.000 € na 69.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 69.000 €, 29,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 71.000 €
30.03.2026 - 70.000 €
17.05.2026 - 69.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep stan u zgradi na drugom spratu bez lifta. Grejanje je na struju. Cena je 69000 € za kupovinu u kešu, ili 71000 € za kupovinu na kredit. Stan je odmah useljiv. Na dogovorenu cenu se dodaje agencijska provizija 3%. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 400 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * Izdajemo - PALATA PUPINOVA 29 m2 CENTAR – LUX nameštena garsonjera, 6 sprat od 11, cg, lift, klima, terasa, S PRELEPIM POGLEDOM NA NOVI SAD - USELJIV CENA mesečno 400 Evra + 400 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, CENTAR - PUPINOVA PALATA 29....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 74.000 € na 71.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 71.000 €, 29,00 m2 cca 2450 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 74.000 €
13.05.2026 - 71.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Studio - garsonjera na prodaju, ublizini Metroa na Petlovom brdu, suprotno orijentisan i zaklonjen od Ibarskog puta. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta, svetao i južno orijentisan. Stan čini ga jedna velika prostorija i odvojeno kupatilo. Stan je u dobrom stanju,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129525, V/, klima, lift, luks renoviran, stambena zgrada. LUX kompletno renoviran stan, funkcionalan, veoma udoban i svetao. Potpuno namešten i opremljen novim i modernim stvarima, i tehnikom. Stan je klimatizovan, ima centralno grejanje. Stan se nalazi na super lokaciji,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 85.000 €, 29,00 m2 cca 2930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju opremljena garsonjera u blizini centra, osnovne škole, i svih ostalih sadržaja. Odlična lokacija za izdavanje, dobra investicija. Nalazi se na drugom spratu od tri, ima lift. 0628966003 Veljko .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nameštena garsonjera površine 29m², na odličnoj lokaciji – Bulevar, u neposrednoj blizini parka. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Garsonjera je funkcionalna i svetla, idealna za jednu osobu ili par. Grejanje je centralno, a stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 550 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera od 29 m² u jednoj od najlepših ulica u Beogradu, u strogom centru, pored Muzeja Nikole Tesle, u Krunskoj ulici, Vračar. Stan se nalazi na 4. spratu u zgradi bez lifta. Garsonjera je opremljena svim neophodnim za udoban život. Ugovor o zakupu se zaključuje na minimum....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan stan u blizini Pravnog fakulteta. Nalazi se na visokom prizemlju manje stambene zgrade, novije gradnje, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima. Površina stana je 30 m2. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 29 m2 Bulevar Oslobođenja – kod Dnevnika, nameštena garsonjera, cg, lift, KLIMA, TV, MAŠINA Z APRANJE I SUŠENJE VEŠA - ODMAH USELJIV CENA mesečno 300 Evra + 300 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037 Bulevar Oslobođenja – kod Dnevnika....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 240 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na atraktivnoj lokaciji, kod Gradske bolnice. Nalazi se na dvanaestom spratu, u stambenoj zgradi, sa dva lifta, od kojih teretni ide do jedanaestog sprata, a mali do devetog sprata . Stan je sređen i opremljen svim potrebnim nameštajem i električnim uređajima.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130959, I/, klima, lift, terasa. Izdaje se kompletno nameštena garsonjera sa belom tehnikom i ostalom opremom, slobodna za useljenje. Depozit u visini 300 evra koji se može platiti u naredna 3 meseca uz kiriju po 100 evra. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 170 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Bubnju ul.Prvog maja, 30 kvm, na petom spratu, sa centralnim grejanjem, nema lifta u zgradi.Sastoji se od predsoblja, sobe,čajne kuhinjice i kupatila. Obavezna kirija kao depozit, kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Useljiv od 05.05.2026 cena: 170 eura+ komunalije .

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 68.747 €, 30,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

LUKS NOVOGRADNJA – RISTIN POTOK Rok završetka: mart 2027. U ponudi je više stanova u moderno projektovanoj stambenoj zgradi koja se gradi u mirnom i uređenom delu Ristinog potoka. Objekat je projektovan po visokim standardima savremene gradnje, sa posebnim fokusom na kvalitet materijala,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan površine 30m2 na trećem spratu zgrade bez lifta u centru grada. Sastoji se od ulaznog hodnika, jedne višenamenske prostorije sa kuhinjom i kupatila. Grejanje je etažno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom. Lepo je osvetljen i orijentisan.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran jednosoban stan. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kupatila, trpezarije i kuhinje koje su odvojene. Odlična lokacija, u blizini je Gradska bolnica, studentski dom, Bulevar Kralja Aleksandra, Cvetkova pijaca i autobuska stanica 28/40/77. Stan je na prvom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Mite Ružica u mirnom kraju sa mali troškovima, namešten i useljiva od 01.09. Depozit u visini jedne kirije GREJANJE - CG, sprat 1/3, LIFT, TERASA ID oglasa: 42980. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov stan na Bulevaru Nemanjića, pored Delte u novom luksuznom kompleksu. Nalazi se na sedmom spratu, u novoj stambenoj zgradi, sa tri lifta. Stan je kompletno sređen i opremljen svim novim nameštajem i novim električnim uređajima i do sada neuseljavan. Površina stana je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.900 €, 30,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.12.2024.,

www.indomio.rs

Oglašavamo prodaju jednosobnog salonskog stana kod Izvršnog veća 30+6m2. Retko u ponudi, kvalitetna zgrada, debeli zidovi, 2. sprat, ima lift, ušuškan, zimi toplo, leti sveže. Prostrano kupatilo sa prirodnom ventilacijom, hodnik odvojen, dnevna sa kuhinjom, zastakljena terasa PVC....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Tražite stan koji kombinuje praktičnost, komfor i odličnu lokaciju u Novom Sadu? Ovaj jednosoban stan od 30 m² na Bulevar Evrope je pravi izbor za vas! Nalazi se na 4. spratu moderne novogradnje sa liftom, potpuno je namešten i odmah useljiv – spreman za život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, BRUS, 36.000 €, 30,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Apartmani u blizini vrha Treska. Kompleks od 72 luksuzna apartmana okruzen prirodnim lepotama. Odlicna lokacija kompleksa, 10 minuta voznje do centra, 7 minuta voznje do staze Suncana Dolina., na 2 minuta voznje od pocetne stanice ski lifta Treska. Ova lokacija vam pruza mir i tisinu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na odličnoj lokaciji, na par koraka od Đeram pijace, Beogradskog dramskog pozorišta i Bulevara kralja Aleksandra. Nalazi se u starijoj zgradi bez lifta. Izdaje se namešten. Od prostorija ima: veliku sobu, hodnik, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo. Pogodno za studente,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 66.000 €, 30,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju je komforna garsonjera u strogom centru Banje, na izuzetnoj lokaciji, u blizini svih ključnih sadržaja, poput šetališta, marketa i restorana. Garsonjera se nalazi na III spratu u novoj, modernoj zgradi koja poseduje lift. Površina garsonjere je 30m², sastoji se iz: dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 51.500 €, 30,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan jednosoban stan površine 30m², smešten na trećem spratu stambene zgrade bez lifta u mirnom naselju Čalije. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je na struju, što omogućava kontrolu troškova prema....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 52.190 €, 30,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji u Leštanima, u blizini hotela Radmilovac i Smederevskog puta, u prodaji je stan u modernom objektu čija je izgradnja u toku. Do Cvetkove pijace stiže se za svega 15 minuta vožnje, što lokaciju čini posebno pogodnom za svakodnevni život. Objekat će biti izgrađen....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 370 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 450 €
19.01.2026 - 400 €
20.05.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nova lux opremljena garsonjera 30m2 u samom centru grada, Pupinova palata, 7. sprat, dva lifta, terasa. Cena 370eu+depozit. Kontakt 065/385-8883 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan, površine 30m2, u naselju Beverli Hils. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa odvojenom kuhinjom I trpezarijom, kupatila I terase. U potpunosti je renoviran modernim nameštajem I opremom. Nalazi se na šestom spratu stambene zgrade koja poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 180 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforna garsonjera u Donjoj Vrežini – idealna za samce ili parove, pogodna za dugoročni najam. Stan površine 30m² nalazi se na trećem spratu zgrade bez lifta, u mirnom delu naselja. U blizini se nalaze svi važni sadržaji: Lidl i DIS marketi, crkva Svetog Vasilija Ostroškog,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Vojvode Knićanina. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini ulice Cara Dušana, srednje Medicinske škole, vrtića i Bulevara Cara Lazara. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRUŠEVAC, 300 €, 30,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran poslovni prostor u centru Kruševca. Površine je 30m2, nalazi se na II spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se iz ulaznog hodnika,jedne prostorije i kupatila. Grejanje je centralno. Pogodan je za razne delatnosti: kancelarijski prostor, frizerski, kozmetički....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan – Banatić, Novi Sad U ponudi je funkcionalan jednoiposoban stan površine 30 m², smešten na IV spratu zgrade bez lifta, u mirnom delu naselja Banatić, iza Mašinske škole. Stan je praktično organizovan i pogodan za jednu osobu ili par. Opremljen je klimom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122333, III/III, klima, terasa. Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan u Branimira Ćosića, na 10 minuta od centra grada. Moguća prijava boravka na adresu, nije pet friendly. Useljiv odmah. Treći sprat bez lifta. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 88.580 €, 30,00 m2 cca 2950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adice, ulica Desanke Maksimović. Uknjižena, kompletno nameštena garsonjera. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasa. Pozicioniran na II spratu stambene zgrade nove gradnje bez lifta. Grejanje na gas. Stan se prodaje sa nameštajem....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 200 €, 30,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor je podeljen u dve odvojene prostorije, nema kuhinju a toalet se deli sa jos dve kancelarije na spratu. Zgrada nema lift. Kontakt: 062 7445 42 (iskljucivo putem poruke poslati link ili agencijsku sifru na Viber/Whatsapp/SMS).Lav 2020 nekretnine. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 94.700 €, 30,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednosoban stan na Novoj Detelinari .Stan je uknjižen .Zgrada poseduje lift , parking u okviru dvorišta . ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine , ta niža cena važi i u našoj ponudiSTAMENKOVIĆ....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 480 €, 30,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Nadomak pešačke zone Knez Mihajilove ulice, u i dalje atraktivnom i odlično održavanom TC-u CITY PASSAGE sa fizičko/tehničkim obezbeđenjem, tik uz javnu garažu OBILIĆEV VENAC, smešten je ovaj izuzetan lokal/poslovni prostor. Pozicioniran na idealni, II nivo poslovno-tržnog centra,....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 45.000 €, 30,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam prijatan i funkcionalan stan na jednoj od najlepših balneoloških destinacija u Srbiji. Smešten u modernoj zgradi novije gradnje, ovaj stan je savršen izbor za sve koji traže nekretninu za odmor, stalni boravak ili sigurnu investiciju za izdavanje u turističkom centru Zapadne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijska oznaka 1072245. Uknjižen, jednoiposoban stan u potkrovlju , u centru. Stan se sastoji od kuhinje u sklopu dnevnog boravka, odvojene spavaće sobe, kupatila. U sobama su kosine i krovni prozori. Dvorišno orijentisan, četvrti sprat, nema lift. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 550 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Odmau seljiv. Nema lift. Kontakt 064 1132100 GREJANJE - Etažno, sprat 5/6, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43294. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 350 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera sa terasom apartmanskog tipa na prvom spratu u novijoj zgradi na odličnoj lokaciji u blizini TC Big Fashion.Ima 30 m2, odvojenu kuhinju,niske troškove,grejanje na inverter klimu,izdaje se bez veš mašine koju treba zakupac da nabavi ako mu treba. Postoji mogucnost....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 500 €, 30,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 550 €
17.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Terasa 12m2. Useljiv od 10.5. GREJANJE - CG, sprat PR/7, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43286. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera u Centru, u ulici Petra Drapšina. Drugi sprat. LIft. Terasa. Useljiva od 01.05. Nije pet friendly. Potreban depozit. Agencijska provizija 50% na cenu zakupa, prvi mesec. Za više informacija možete nas kontaktirati na 066 82 92 600, Dragana Crnjanski,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.640 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog meseca u godini! Idealna za sve koji žele sigurnu i brzu isplativu investiciju, dnevni najam sa odličnim prihodima, ili sopstveni kutak za....