• GoHome Professional
www.indomio.rs što jeftiniji porasla cena - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • www.indomio.rs što jeftiniji porasla cena - GoHome pretraga internetske ponude nekretnina
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs što jeftiniji porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs što jeftiniji porasla cena" pronađeno 1 369 nekretnina - prosečna cena 1.915 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • duplex
    • novogradnja
    • parket
    • renovirano
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 136.500 € na 139.500 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 139.500 €, 63,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 136.500 €
27.03.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan troiposoban stan, koji se nalazi u neposrednoj blizini Najlon pijace. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade koja se sastoji od ukupno 10 stambenih jedinica. Raspored u stanu je odličan i dobro uklopljen, a sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 126.500 € na 139.500 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.500 €, 54,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 126.500 €
17.04.2026 - 139.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126876, I/IV, lift, terasa. POVOLJNO!!!NOVOGRADNJA!!!Na , prodaju nov trosoban stan na Telepu u veoma kvalitetnoj zgradi. Stan se nalazi na prvom spratu sa liftom. Useljiv . Cena je sa PDV-OM .Mogućnost povrata PDV-a. U neposrednoj blizini su škola, obdanište, marketi,....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 126.350 € na 139.650 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 139.650 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 119.700 €
19.04.2026 - 126.350 €
20.05.2026 - 139.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

a prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 66,5m2,na prizemlju. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.250 € na 139.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 133.250 €
10.04.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 65m u izgradnji Telep Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 65m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 1. sprat Dodatne informacije Terasa Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.250 € na 139.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 139.900 €, 65,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 133.250 €
10.04.2026 - 139.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan 65m Telep u izgradnji Lokacija: Telep (Srbija, Novi Sad, Novi Sad) Ulica i broj: Telep Sobnost: Trosoban Kvadratura: 65m2 Stanje objekta: U izgradnji Grejanje: Gas Nivo u zgradi: 2. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 0643187924 Oglašavamo prodaju trosobnog....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.000 € na 140.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 126.000 €
01.02.2026 - 133.000 €
04.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
 
+27%

Promena cene sa 110.000 € na 140.000 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KRAGUJEVAC, 140.000 €, 210,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 110.000 €
01.04.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 131.000 € na 140.160 € dana 12.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 140.160 €, 48,00 m2 cca 2920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 131.000 €
12.04.2026 - 140.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Podbara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja jednoiposoban stan na prodaju na Podbari, Novi Sad, udaljen svega 5 minuta hoda od pešačke zone. Stan se nalazi na veoma aktraktivnoj lokaciji za život, ali i odličan je i kao investicija za izdavanje. Sastoji....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 132.800 € na 140.900 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 140.900 €, 48,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 138.400 €
06.03.2026 - 132.800 €
15.05.2026 - 140.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan, jednoiposoban stan 48m2 u centru grada, blizu Riblje pijace i Dunavske ulice. Nalazi se na 3. spratu bez lifta, nije poslednji sprat. Kvalitetna zgrada od fasadne cigle. Ima dve odvojene sobe, odvojenu kuhinju , veliku terasu. Centralno grejanje, uknjižen. Odličan....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 126.800 € na 140.900 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 140.900 €, 71,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.05.2025 - 119.800 €
11.06.2025 - 126.800 €
16.03.2026 - 140.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 71m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 135.000 € na 141.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 141.000 €, 95,00 m2 cca 1480 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 135.000 €
29.04.2026 - 141.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131304, VI/VI, dupleks, lift, terasa. HITNO!!! HITNO!!! SAMO U BEOCITY! LUX NOVA DETELINARA - HITNA PRODAJA! EXTRA DUPLEX. LIFT Nov! Neuseljivan! Donji deo: veliko predsoblje, dnevna soba sa izlaskom na terasu. Kuhinja i trpezarija odvojene gipsanim zidom, tako da mogu....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 124.000 € na 142.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 142.000 €, 74,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 139.000 €
14.11.2025 - 129.000 €
19.11.2025 - 124.000 €
22.03.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Stan u blizini Košutnjaka, u mirnom delu ulice. Trosoban, održavan. Poseduje deo dvorišta, garažu. Uknjižen..... Oznaka na mapi pokazuje deo grada, ne i tačan položaj zgrade. Posrednička naknada 2% .

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 124.000 € na 142.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 142.000 €, 74,00 m2 cca 1920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.12.2024 - 149.000 €
27.12.2024 - 139.000 €
14.11.2025 - 129.000 €
19.11.2025 - 124.000 €
22.03.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2024.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 133.000 € na 142.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, RUMA, 142.000 €, 86,00 m2 cca 1650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 133.000 €
24.04.2026 - 142.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stambeni prostor koji stedi vas novac i pruza maksimalnu sigurnost i udobnost. Stambeno poslovni objekti izgradeni su po najvisim evropskim standardima, poseduju energetski pasos grupe B, sto znaci da je potrosnja energije za zagrevanje i hladenje 3-4 puta manja nego u objektima standardne....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 130.000 € na 142.500 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BATAJNICA, 142.500 €, 113,00 m2 cca 1260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 130.000 €
20.03.2026 - 142.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena kuća za rušenje u Batajnici u ulici Drage Mihailovića od 113 kvm. Širina fronta 13 m, građevinski plac od 19 ari. Postoji informacija o lokaciji. Struja monofazna, voda gradska i bunarska, kanalizacija-septička jama. Mogućnost izlaska na dve ulice i formiranje većeg broja....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 139.000 € na 144.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 54,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.04.2025 - 139.000 €
27.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen dvoiposoban stan, Nova Detelinara. Treći sprat, lift, terasa. Odličan raspored, iz hodnika u sve prostorije,prelepa terasa. Brzo useljiv. Šifra stana 1000059 (Aleksandar Petrović, tel.: 021/382-68-30, 063/77-76-233, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br, posrednika: 802, web-sajt:....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 137.400 € na 144.200 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 137.400 €
18.05.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri odvojene sobe u funkciji spavaćih soba (svaka je pravilnog oblika i približne kvadrature), zastakljene lođe i renoviranog....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 135.730 € na 144.200 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 144.200 €, 83,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.10.2025 - 135.730 €
17.04.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.10.2025.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA NA ADICAMA – pouzdan investitor, povrat PDV-a---Agencijska šifra 1007447.Rok završetka: kraj 2026. godine Predstavljamo novi stambeni objekat na Adicama, idealan spoj kvaliteta gradnje, savremenog dizajna i mirnog porodičnog okruženja. Investitor sa devet godina iskustva....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 136.000 € na 144.210 € dana 16.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 144.210 €, 44,00 m2 cca 3280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 136.000 €
16.03.2026 - 144.210 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130320, III/IV, lift. GRBAVICA LUX NOVI 43,70 m2, SA PDV. Vrhunska gradnja. LIFT. Useljenje: kraj ove godine. Moderan stan, dnevni boravak 20,74 m2, spavaća soba 10,55 m2. Blizina škola, fakulteta, TC Promenada, mnoštva marketa, restorana, kafea, limanske pijace. Odlična....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 137.800 € na 144.710 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Detelinara, 144.710 €, 50,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 137.800 €
04.03.2026 - 144.710 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117007, III/VI, lift, ulaz mermerni, novogradnja. Prodaja - SAJAM LUX 49,90 m2, 2 -soban, u izgradnji. Povrat PDV. LIFT. Pogled na Frušku goru! Podovi: toplotna i zvucna i hidroizolacija. Podovi: višeslojni parket. Pregradni zidovi 30 cm, termoblok. Klima. Grejanje....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 130.000 € na 145.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 145.000 €, 33,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 140.000 €
19.04.2026 - 130.000 €
22.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

32 kv ulica : Herceg Stjepana .2 sprat Kompletno renoviran podno grejanje sunčana strana.. GREJANJE - CG, sprat 2/5 ID oglasa: 43165. .

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 140.000 € na 145.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ĆUPRIJA, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 140.000 €
17.04.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan u kompleksu Sunnyville kod Maxija, Lily parfimerije, teretane , kozmetickih studia, kafica. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavace sobe, kuhinje, kupatila i prelepe terase. Moze se kupiti u gotovini kako objekat jos uvek nema upotrebnu dozvolu.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 135.000 € na 145.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 158,00 m2 cca 920 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 145.000 €
22.08.2025 - 140.000 €
30.11.2025 - 135.000 €
15.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na Paliću u mirnoj ulici nedaleko od samog centra prodaje se novosagrađena spratna kuća površine 158m2 na placu od 798m2. Kuća se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, malom ostavom, trpezarijom sa terasom, kupatila i dve spavaće sobe identičnog raporeda na obe etaže. .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 135.000 € na 145.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 200,00 m2 cca 730 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 140.000 €
30.11.2025 - 135.000 €
20.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika samostalna uknjižena porodična kuća u mirnom delu, 1 km od centra Palića, na placu površine 798 m². Kuća je građena od blokova, izolovana stiroporom debljine 10 cm i ima 198 m² bruto površine. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju se nalazi ulazna terasa,....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 102.375 € na 146.250 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 146.250 €, 56,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 102.375 €
03.05.2026 - 146.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja na odličnoj lokaciji na Mirijevu 3 u mirnom, porodičnom kraju. U neposrednoj blizini su OŠ Pavle Savić, vrtić, Dom zdravlja, pošta, pijaca, gradski prevozi 20,27,74 79 i svi drugi sadržaji neophodni za svakodnevni život. Renomirani investitor, dugogodisnji i pouzdan saradnik....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 127.400 € na 147.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, KRNJAČA, 147.000 €, 4900,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 127.400 €
17.04.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.12.2023.,

www.indomio.rs

Palilula, Ovča - La Morminc plac, 49a. Uknjižen plac u Ovči. Mogućnost izgradnje stambenih i industrijskih objekata. Kontakt telefon: 065/32-36-409 Agencijska provizija je 2% i uključuje: - pokazivanje nekretnine i informacije vezane za mikrolokaciju - pravnu sigurnost uz tim advokata....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 715-740 (od ukupno 741)

<< <9 10 11 12 13 14 15 16 17 18> >>