• GoHome Professional
www.codex.co.rs - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.codex.co.rs - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.codex.co.rs

  • Za upit "www.codex.co.rs" pronađeno 417 nekretnina - prosečna cena 567 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 240 m2
    • 280 m2
  •  Po ceni
    • do 856 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • podrum
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • namešten
    • lođa
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.490 €, 91,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se moderan duplex, sa 3 odvojene spavace sobe, luksuzno opremljen sa kompletnim kuhinjskim aparatima, peskirima i posteljinom. Nalazi se u neposrednoj blizini trznog centra Zira, u centru grada. Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 725.760 €, 168,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2025.,

www.codex.co.rs

Predstavljamo vam prestižni LUX apartman tipa A na 2. spratu Nobel House Residences - savršen spoj elegancije, komfora i premium lokacije. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 1.250 €, 740,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se zidani objekat 740m2 uknjizen, prizemlje i potkrovlje. Nalazi se u centru Zeleznika kod pijace. Visina plafona 4m. Ima vodu, struju, kanalizaciju, kamionski prilaz i parking. Prostor je koriscen za proizvodnju i skladistenje robe. Deo prostora je u plocicama do plafona.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, LEŠTANE, 10.000 €, 2500,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se potpuno nov objekat sa upotrebnom dozvolom u industrijskoj zoni. 2000m2 za proizvodnju ili magacin i 500m2 kancelarija ili izložbenog prostora. Novogradnja Telefon.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 1.300 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 5. 0 stan, polunamesten, opremljena kuhinja, 4 sobe spavaće, WC, kupatilo sa hidromasažnom kadom, terasa od 16m2, garazno mesto. Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 2.500 €, 185,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 5. 0 stan od 185m2, salonski stan sa 2 ulaza u visokom prizemlju stambene zgrade. Veliki ulazni antre i 5 kancelarija, kuhinja, kupatilo, 2 toaleta, terasa. Cg (infostan cca 200 EUR), centralna klima, internet -SBB, alarm, kartični ulaz. Stan je potpuno renoviran- nove instalacije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 1.500 €, 180,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux 4. 0 stan, dnevna soba sa kaminom i terasom, prostrana kuhinja sa lođom, 3 spavace sobe sa terasom, 3 toaleta, master bedroom sa kupatilom i garderoberom, alarm, video interfon. Garaža je za dva automobila, klima, lift, telefon, ktv, parking, terasa, internet. Novogradnja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.500 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se stambeno-poslovni prostor, zaseban ulaz, 3 velike prostorije, 2 mokra cvora, francuski blakon, opremljen, luksuzan. Kablovska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 82,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 4. 0 stan u mirnom delu Slavije, na prvom od pet spratova moderne zgrade sa liftom izrađene 2005 godine. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Telefon Interfon.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 3.000 €, 300,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.01.2024.,

www.codex.co.rs

U ponudi je poslovni prostor u savremenom i kompletno opremljenom višenamenskom coworking prostoru na preko 300m2 u Požeškoj ulici na Banovom brdu. Coworking prostor idealan za pojedince ili timove različitih veličina, mala ili srednja preduzeća, startap kompanije, preduzetnike i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 145,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se petosobni penthouse, novogradnja, polunamešten, velika terasa duž celog stana od 15m2, pogled na Kalemegdan i Dunav, 2 kupatila, sam na spratu, garaza. Klima, lift, podrum, telefon, ktv, garaža, terasa, interfon, internet. Novogradnja Internet Kablovska Lift Podrum Uknjiženo....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 600 €, 60,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lokal 60m2 u Zemunu, mala pijaca u naselju Save Kovacevic . Lokal se nalazi u novoj tek sazidanoj zgradi u prizemlju, Novogradnja.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.980.000 €, 2570,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Prodaje se uknjizen poslovno-magacinski objekat P+1 od 2570m2 na 13. 52 ari placa, od toga 2300m2 magacinskog prostora i 270m2 prodajno kancelarijskog prostora. Objekat se nalazi na izuzetnoj lokaciji, blizu Auto puta, glavnih saobracajnica, novoizgrađenog mosta ( Pupinov most) i....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Banovo Brdo, 800 €, 60,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor površine 60 m², smešten na visokom prizemlju poslovne zgrade na Banovom Brdu. Prostor je potpuno renoviran, prazan i odmah useljiv, sa svim potrebnim uslovima za kvalitetno poslovanje. Internet.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 20.000 €, 1600,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2023.,

www.codex.co.rs

Poslovna zgrada 1603 m2 nalazi se u elitnom delu Bezanijske kose, sastoji se od podrumskih prostorija, prizemlja, sprata, potkrovlja i krovne terase. Svaki nivo poseduje moderno renovirane kancelarije sa mokrim cvorovima. Poslovna zgrada poseduje sopstveni parking prostor za 36 automobila.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 146.400 €, 122,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 0 polunamesten stan u blizini Slavije za poslovni prostor. Stan je kompletno sređen i odmah useljiv. Stan ima dva mokra čvora, opremljena kuhinja, visoki plafoni, veliki saloni, sigurnosna vrata, PC network, gradsko grejanje, parking mesto u dvorištu Internet Klima Telefon.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Zemun, 4.000 €, 1360,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacinsko-poslovni prostor u Zemunu, 1360m2, na placu ukupne povrsine 4800m2.. Prostor u prizemlju ima dve kancelarije, kuhinju, dve garderobe, dva toaleta, dve prostorije od 40m2 i 60m2 i prostor od 460m2 koji ima veliki ulaz pogodan za kamione, i visine od 6, 5m. Na spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 540.000 €, 200,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2023.,

www.codex.co.rs

Luksuzan i moderan stan smešten na Senjaku. Sastoji se od dnevne sobe sa kaminom, trpezarije, odvojene kuhinje, radne sobe, toaleta i balkona na prvom nivou. Na drugom nivou su 4 spavaće sobe, 3 kupatila, veliki garderober (može biti i dodatna soba) i balkon. Uz stan idu i 2 garažna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Save Kovačevića, 1.200 €, 140,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.codex.co.rs

Poslovni prostor oko 140kvadrata na placu od oko 8 ari za izdavanje u Zemunu. Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 950 €, 90,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 0 stan u centru kod Londona, preko puta Beograđanke, salonski stan u pasažu, prvi sprat, dva ulaza, 3 kancelarije međusobno povezane, hodnik dugačak koji povezuje oba ulaza, odvojena kuhinja i toalet. U stanu je više telefonskih linija, 3 klima uređaja, jako tiho. Idealno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 319.385 €, 116,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.codex.co.rs

Na prodaju izuzetno komforan četvoroiposoban stan površine 116, 14 m², smešten u odličnoj novogradnji na četvrtom povučenom spratu ulice Cara Dušana – jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu. Stan se odlikuje vrhunskom funkcionalnošću, sa tri odvojene spavaće sobe, dva mokra čvora,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 145.600 €, 91,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3. 5 stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan se nalazi na 4 spratu u zgradi sa liftom, Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje, tri spavace sobe, 2 kupatila i 1 toaleta, dve terase od ukupno 12m2, jedna je okrenuta prema ulici a jedna prema dvoristu....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Beli Dvor, 4.000 €, 390,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se lux kuca od 390m2. Kuca je na tri nivoa od po 130m2 i sastoji se od pomocnih prosotrija, velikog dnevnog boravka, pet spavacih soba od kojih jedna poseduje zasebno kupatilo, veliko kupatila i dve terase. Kuca je pogodna kako za stanovanje tako i za poslovni prostor. Kablovska....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Vračar, 1.500 €, 75,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 3, 5 stan, 75 m2, prizemlje, 3 zasebne kancelarije i jedna prolazna, kuhinja i toalet, etazno grejanje. Renoviran kompletno, za poslovni prostor. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 47.600 €, 56,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2024.,

www.codex.co.rs

Stan se nalazi u zgradi sa dvorištem, interfonom i liftom koji ide do VI sprata. Trosobni stan ​od 56​ m2​ ​s​astoji se od dve spavaće sobe sa po dva kvalitetna single kreveta​ koji se mogu koristiti kao francuski ležaj​, dnevne sobe sa udobnom sofom ​za 2 osobe ​​koja se razvlači​....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Senjak, 387.500 €, 155,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.09.2024.,

www.codex.co.rs

Na Senjaku, na elitnoj lokaciji, u blizini Hajd parka, izdaje se odlican poslovni objekat. Objekat je zaseban i na dva nivoa. Trenutno je opremljen ali se moze izdati i prazan. Grejanje je etazno, (pelet - struja), ima klima uređaje. Ulica nije zonirana, slobodno parkiranje. Ovaj....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Železnik, 3.748 €, 937,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacin od 937m2, novogradnja. Sleperski prilaz, parking, privođenje nameni po potrebi zakupca. Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 1.000 €, 250,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovn - magacinski prostor, sastoji od 100m2 kancelarijskog i 150m2 magacinskog porostora. Prostor je ograđen, ima 4 tel. linije, internet, moze posebno izdavanje. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 156.450 €, 149,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2022.,

www.codex.co.rs

Prodaje se UKNJIZEN poslovni prostor koji se nalazi u suterenu nove zgrade na Zvezdari. Prostor je kompletno uređen za potrebe poliklinike . Uknjižen je i ima 149m2. Grejanje je centralno i ima odličnu ventilaciju. Vlasnik prostora je pravno lice. Mogucnost dogovora oko cene. Novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 1. 0 stan u kompleksu Beograd na vodi u zgradi Aria. Stan je luksuzno i kompletno namesten novim modernim namestajem i opremom. Stan ima terasu sa pogledom na reku. Uzstan ide i parking mesto u garazi zgrade koja je uracunato u cenu zakupa. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 216.000 €, 120,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.06.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se 4. 0 stan u novijoj zgradi koja je svetla, moderna i čista. U dvorištu se nalazi deo za sedenje sa roštiljem i igrom za decu. Redovno se održava i čisti. Stan je zbog svoje spratnosti izuzetno svetao a ono što je nesvakidašnje za centar je to što se saobraćaj i buka uopšte....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 2.600 €, 282,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se odlicna kuca u naselju Panorama (blizina Belog Dvora). Kuca ima 6 soba, 4 mokra cvora, 3 kupatila, 3 terase, pripadajuce dvoriste i 2 garazna mesta. Kuca u sklopu naselja takođe ima zatvoren sistem obezbeđenja, sa video nadzorom i fizickim obezbeđenjem. Novogradnja Internet....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 3.500 €, 600,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.04.2025.,

www.codex.co.rs

Ako trazite magacin, ovo je prava prilika za Vas. Izdaje se magacin-hala od 600 m2 na Zvezdari u Malom Mokrom Lugu. U pitanju je potpuno nov magacin sa visinom od 6 m, termoizolovan, 2 rolo vrata na objektu, pod od fero betona, sa sleperskim i kamionskim prilazom. .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 580.000 €, 400,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacinski prostor u poslovnom objektu povrsine 400m2, visina 4, 80m , teretni lift nosivosti 2, 5t. , prilaz za sleper, parking, video nadzor. Novogradnja.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Karaburma, 450 €, 46,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2023.,

www.codex.co.rs

Lokal na odličnoj lokaciji, trenutno se koristi kao prodavnica plastike. Grejanje na struju[klima], Mali mesečni troškovi. U lokalu je razvučena instalacija vode i kanalizacije sa obe strane pa je pogodan za sve namene. ima mesta za parkiranje ispred lokala. Novogradnja Internet Klima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 5.000 €, 1300,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se nov poslovni objekat, zgrada ukupne povrsine 1300m2, PR+1+PK, 18 ari zemljista sa parkingom za 30 vozila. Prigodan za sve vrste delatnosti. Angazovana struja od 100kw. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 2.000 €, 200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se Lux poslovni prostor na Lekinom brdu blizu Specijalnog suda. 200 m2, 5 kancelarija, mokri čvor i kuhinja. Novogradnja Internet Klima.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 4.400 €, 700,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.codex.co.rs

Izdaje se funkcionalan magacinski prostor od 700 m², smešten u veoma atraktivnoj i poslovno razvijenoj oblasti pored Batajničkog druma u Zemunu. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRNJAČA, 1.400 €, 250,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se prostor na Zrenjaninskom putu u blizini Pancevackog mosta. Prostor se izdaje prazan, pogodan za razne delatnosti. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 564.000 €, 240,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX , DUPLEX stan u novoj zgradi na Vracaru u blizini Kalenic pijace. Stan je luksuzno opremljen i idealan za one koji traže visok standard stanovanja u jednom od najlepših delova Beograda. Novogradnja Internet Kablovska Lift Klima Interfon.

 
 
 
  Plac, BEOGRAD, Borča, 300.000 €, 250,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.11.2024.,

www.codex.co.rs

Izdaje se magacin od 250mkv, 10 m širine, 25m dužine u Borci. Visina magacina je 4m plus krov. Objekat je zidan, cvrste gradnje sa kalncelarijom od 15mkv. U magacinu je razvedena struja jačine 32 ampera, plus trofazna struja i voda. Objekat ima dvoja vrata, jedna 4x4m, druga bočno....

 
 
 
  Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 900.000 €, 880,00 m2 cca 1020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2022.,

www.codex.co.rs

Prodaje se magacin od 880m2 proizvodno magacinskog prostora, visina 4 m, alarm, sleperski prilaz. Izuzetno sigurno i bezbedno, video nadzor. Objekat se nalazi u industrijskom kompleksu i ima svoj parking i prilaz. Mogucnost kupovine i celog kompleksa sa jos 5 hala na zemljistu velicine....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 417)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>