• GoHome Professional
www.cityexpert.rs - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.cityexpert.rs - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.cityexpert.rs

  • Za upit "www.cityexpert.rs" pronađeno 2 907 nekretnina - prosečna cena 1.249 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 110000 eura
    • do 140000 eura (prosečna cena)
    • do 170000 eura
    • do 1400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 197.500 €, 79,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kotorska, Novi Sad, 197500€, 79m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kotorska, Novi Sad Kotorska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 288.000 €, 131,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.12.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Svete Milutinovića, Čukarica, 288000€, 131m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Svete Milutinovića, Čukarica Svete Milutinovića.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 148.000 €, 74,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Prvomajska, Medijana, 148000€, 74m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Prvomajska, Medijana Prvomajska.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 3.200 €, 172,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Vladete Kovačevića, Savski venac, 3200€, 172m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Vladete Kovačevića,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 115.000 €, 40,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Surčinska, Novi Beograd, 115000€, 40m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Surčinska, Novi Beograd Surčinska.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 400 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan u kući, Milorada Umjenovića, Voždovac, 400€, 38m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Milorada Umjenovića,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 397.000 €, 116,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Beogradski kej, Novi Sad, 397000€, 116m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Beogradski kej, Novi Sad Beogradski kej.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 50,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.09.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Valentina Vodnika, Novi Sad, 145000€, 50m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Valentina Vodnika, Novi Sad Valentina Vodnika.

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 158.808 €, 78,00 m2 cca 2040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Patrisa Lumumbe, Medijana, 158808€, 78m², Dvoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Stan, Patrisa Lumumbe, Medijana Patrisa Lumumbe.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 142.800 €, 42,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Temerinska, Novi Sad, 142800€, 42m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Temerinska, Novi Sad Temerinska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 147.610 €, 62,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Gundulićeva, Novi Sad, 147610€, 62m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Gundulićeva, Novi Sad Gundulićeva.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 168.800 €, 51,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kralja Aleksandra, Novi Sad, 168800€, 51m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Kralja Aleksandra, Novi Sad Kralja Aleksandra.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 313.000 €, 113,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Aleksandra Popovića, Novi Sad, 313000€, 113m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Aleksandra Popovića, Novi Sad Aleksandra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 800 €, 164,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Rajka Mamuzića, Novi Sad, 800€, 164m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Rajka Mamuzića, Novi Sad....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 77.000 €, 30,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.11.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Petra Drapšina, Novi Sad, 77000€, 30m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Petra Drapšina, Novi Sad....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Medijana, 365.000 €, 380,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Smederevska, Medijana, 365000€, 380m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Nis ; Kuća, Smederevska, Medijana Smederevska.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 306.124 €, 104,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Cara Uroša, Novi Sad, 306124€, 104m², Četvoroiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Cara Uroša, Novi Sad Cara Uroša.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 230 €, 49,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Generala Milojka Lešjanina, Medijana, 230€, 49m², Jednosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 76,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.10.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Matice srpske, Zvezdara, 170000€, 76m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Matice srpske, Zvezdara Matice srpske.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 300 €, 75,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Maršala Tita, Palilula, 300€, 75m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Maršala Tita,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 400 €, 40,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Cvijićeva, Medijana, 400€, 40m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Nis ; Poslovni prostor, Cvijićeva, Medijana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 255.000 €, 112,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Kruševačka, Voždovac, 255000€, 112m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Kruševačka, Voždovac Kruševačka.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan u kući, Dr Čedomira Đurđevića, Zvezdara, 400€, 55m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Dr Čedomira....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Bulevar oslobođenja, Novi Sad, 500€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar oslobođenja, Novi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 207.500 €, 50,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Dimitrija Tucovića, Zvezdara, 207500€, 50m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Dimitrija Tucovića, Zvezdara Dimitrija Tucovića.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 153.450 €, 56,00 m2 cca 2740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Bulevar oslobođenja, Novi Sad, 153450€, 56m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Bulevar oslobođenja, Novi Sad Bulevar oslobođenja.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 135.000 €, 66,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.08.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Aleksandra Popovića, Novi Sad, 135000€, 66m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Aleksandra Popovića, Novi Sad Aleksandra....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan u kući, Bulevar oslobođenja, Voždovac, 600€, 58m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan u kući, Bulevar oslobođenja,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 190.000 €, 237,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.07.2023.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Jovana Grosa, Novi Sad, 190000€, 237m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Jovana Grosa, Novi Sad Jovana Grosa.

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 2.000 €, 500,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Krajiška, Zemun, 2000€, 500m², Ostalo. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Krajiška, Zemun Krajiška.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 199.000 €, 170,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Čenejska, Novi Sad, 199000€, 170m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Čenejska, Novi Sad Čenejska.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 280.000 €, 60,00 m2 cca 4670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.07.2024.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Stan, Gundulićev venac, Stari grad, 280000€, 60m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Gundulićev venac, Stari grad Gundulićev venac.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 355.000 €, 97,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.12.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Branka Ćopića, Novi Sad, 355000€, 97m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Branka Ćopića, Novi Sad Branka Ćopića.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 265.000 €, 236,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Jesenjinova, Novi Sad, 265000€, 236m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Jesenjinova, Novi Sad Jesenjinova.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 4.500 €, 261,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Braničevska, Vračar, 4500€, 261m², Četvorosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Braničevska, Vračar Braničevska.

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.800 €, 185,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.09.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Kuća, Dukljaninova, Voždovac, 1800€, 185m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Kuća, Dukljaninova, Voždovac Dukljaninova.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 580 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Gramšijeva, Novi Beograd, 580€, 65m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Gramšijeva, Novi Beograd Gramšijeva.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.500 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Slavka Ćuruvije, Savski venac, 1500€, 100m², Troiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Slavka Ćuruvije, Savski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Banjalučka, Voždovac, 700€, 55m², Dvosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Stan, Banjalučka, Voždovac Banjalučka.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 380 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Stan, Veselina Masleše, Novi Sad, 380€, 40m², Jednoiposoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Stan, Veselina Masleše, Novi Sad....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Zemun, 650 €, 70,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.cityexpert.rs

Izdavanje, Poslovni prostor, Gospodska, Zemun, 650€, 70m², Trosoban. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Izdavanje, iznajmljivanje i prodaja stanova i nekretnina - CityExpert Nekretnine Beograd ; Poslovni prostor, Gospodska, Zemun....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 500.000 €, 400,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.01.2022.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Kuća, Alibegovac, Petrovaradin, 500000€, 400m², Petosoban i veći. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Kuća, Alibegovac, Petrovaradin Alibegovac.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-462 (od ukupno 827)

<< <7 8 9 10 11 12 13 14 15 16> >>