• GoHome Professional
uzice do 73000 eura do 1730 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uzice do 73000 eura do 1730 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uzice do 73000 eura do 1730 m2

  • Za upit "uzice do 73000 eura do 1730 m2" pronađeno 23 nekretnina - prosečna cena 781 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1640 m2 (malo manji)
    • 1820 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 69000 eura (malo jeftiniji)
    • 76000 eura (malo skuplji)
    • do 650 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • parket
    • 2.sprat
    • bazen
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, UŽICE, 13.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Netaknuta priroda i očaravajuća lepota Mokre Gore sve više privlače ljubitelje kvalitetnog života, prirode, šetnje, skijanja, mira i tišine. Posetioci obično budu toliko očarani lepotama predela da požele da tu i ostanu. U Mokroj Gori se nalazi najlepša železnička trasa na svetu koja....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 75.000 €, 1504,00 m2 cca 50 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo građevinsko zemljište površine 1504 m2, u Užicu, 400 m od Maxija na Aleksića mostu, pored asfaltnog puta. Postoji mogućnost zamene za garsonjeru i doplatu.Indeks izgrađenosti 1.8. .

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 39.999 € na 29.999 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UŽICE, 29.999 €, 1223,00 m2 cca 30 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.05.2025 - 39.999 €
12.09.2025 - 33.000 €
20.03.2026 - 39.999 €
17.04.2026 - 29.999 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uzice do 73000 eura do 1730 m2'
36.500 €
36.500 €
61.000 €
  Plac, UŽICE, 26.000 €, 1734,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo zemljište u građevinskom području, u centru Mokre Gore, površine 1734 m2, po kulturi pašnjak 7.klase. Do placa vodi asfaltni put. Dozvoljena je izgradnja tj. formiranje poljoprivrednih gazdinstavqa u funkciji etno i eko-turizma. Najveći dozvoljeni indeks zauzetosti 10%.....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 16.000 €, 1638,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

rodajemo poljoprivredno zemljište, livadu 7.klase u selu Kremna, površine 1638 m2. Nalazi se na osunčanom proplanku, dozvolljena je izgradnja objekata u službi eko i etno turizma u funkciji registrovanog poljoprivrednog gazdinstva. Na placu ima voda na dubini 8-10 m. Cena nije fiksna.....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 22.000 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Plac je na veštačkom jezeru "Vrutci" i nalazi se na 30 km od Zlatibora, novim putem preko brane Vrutci. Do samog placa ima oko 3 km makadama. Plac je do same vode, sa prelepim pogledom na jezero i okolinu. Postoji struja i tehnička voda ispumpavanjem iz jezera. Poljoprivredno....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 70.000 €, 160,00 m2 cca 440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dve kuće na placu od 1559 m2. Jedna kuća je zidana 1970. godine, ukupne je površine 86m2, spratnosti je Su+Pr. U suterenu je smeštena jedna garsonjera i jedna posebna soba, dok je u visokom prizemlju smešten 2,5-soban stan. Zidana je pečenom ciglom, prekrivena crepom, medjuspratna....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 21.500 €, 92,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Užicu – naselje Aleksića Most - Stari Grad Površina: 92 m² Uknjižena: 1/1 Stanje: Potrebna adaptacija – odlična prilika za kreiranje doma po vašoj meri! Kuća se sastoji od: ✅ Dve odvojene sobe ✅ Prostranog dnevnog boravka ✅ Kupatila i ostave ✅ Terase ✅ Dvorišta za....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 75.000 €, 85,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo komforan trosoban stan, površine 85 m2, smešten na 1,spratu porodične stambene zgrade, na Terazijama, na oko 1 km udaljenosti od centralnog gradskog trga. U blizini se nalazi autobuska stanica, bemzinska pumpa, prodavnica, pošta, apoteka, gvožđara i drugi....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 58.000 €, 77,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuca u Uzicu. Ispored kuce ima parking. Naselje Gluvaci. Sastoji se od: 2 podrumske prostorije 1 lozionice (kotao na drva) Etazno grejanje 1 dnevni boravak 1 odvojena kuhinja 2 spavace sobe 1 kupatilo Hodnik Tersa ispred kuce Dvoriste 146 m2 Uknjizeno 1/1 tel.....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 80.000 €, 59,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Interfon Podrum Marije Mate Magazinović Sprat: 12 Spratnost: 16 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, UŽICE, 80.000 €, 59,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Užice, Centar, Marije Mate Magazinović, 59m2 . 59m2, 2.0, 12/16, CG, lift, podrum, interfon, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u centru Užica, iznad pozorišta, soliter S. Južno....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 50.000 €, 56,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo srednju etažu kuće, po strukturi dvosoban stan , površine 56 m2. Kuća se nalazi na Zlatiborskom putu, na 700 m od centra grada. Kuća je, kao i sam stan održavana, u solidnom stanju. Stan ima terasu, uknjižen je, nema nikakvih tereta. .

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 70.000 €, 55,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.02.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo poslovni prostor, površine 60 m2, u Užicu, na glavnoj ulici, 2.sprat. Poslovni prostor je sunčan, okrenut ka glavnoj ulici. Sastoji se od jedne velike prostorije, 1.kancelarije, mokrog čvora i čajne kuhinje. Pod je granitna keramika, spušteni plafoni sa rasvetom, okrečen,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 35.000 € na 29.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, UŽICE, 29.000 €, 55,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 35.000 €
08.05.2026 - 29.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Продајемо приземну кућу, површине 55 m2, смештену на парцели која има 216 m2, у Ужицу, у насељу Царина, на око 800 метара од медицинске школе. Кућа је реновирана пре 6 година, комплетно су замењени каблови за струју, водоводне и канализационе цеви, подови и столарија. Структуру куће....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 71.280 €, 40,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi kvalitetan stan u izgradnji, smešten u atraktivnoj lokaciji Površina: 40,50 m² Sprat: Prizemlje Struktura: – odvojena spavaća soba – dnevni boravak sa trpezarijom – kuhinja – kupatilo – hodnik – terasa ✔ Posebna pogodnost: stan ima dvorište u pravcu stana – idealno za odmor,....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 42.000 €, 35,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Investitor je vlasnik etaže na spratu porodične stambene zgrade. Ta etaža ima površinu od 71 m2. Investitor bi od tog stana napravio dva manja stana, jedan po želji kupca a drugi bi zadržao za sebe. Stan po želji kupca bi imao strukturu, po želji kupca i bio bi završen, po sistemu....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi! Izgradnja i opremanje montažnih kuća po Vašoj želji u najkraćem mogućem roku. Izaberite vašu savršenu kuću! U ponudi su kuće različitih površina, dimenzija i rasporeda prostorija. Cena gradnje tipskih objekata je 450 evra/m2 za sivu fazu gradnje i 650 evra/m2 za sistem....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 57.600 €, 32,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Opština Kremna (Tara), novoizgrađeni apartmani u zasebnoj stambenoj jedinici, pored glavnog puta. Lokacija nudi povezanost sa brojnim turističkim atrakcijama, Zlatibor na 20km, Hotel Omorika / Titova vila 6-7km, Šarganska osmica (Kremna i Vitasi) 2-3km, Bajina Bašta 34km i tako dalje.....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 70.000 €, 30,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno atraktivan apartman, nalazi se u samom centru živopisne Mokre Gore. Mesto je proglašeno za najlepše turističko selo na svetu 2021. godine! Tu je čuvena Šarganska osmica kao i etno naselje Drvengrad, lekovti izvor Bele Vode i skijališta Iver i Čarobni Breg. Apartman je u prizemlju....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 23.000 €, 15,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.indomio.rs

Prodajemo poslovni prostor površine 15 m2 u strogom centru grada, na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini muzeja, gradske kuće i većine poslovnih banaka. Nalazi se na prvom spratu tržnog centra i koncipiran je kao jedna celina. Na podu je granitna keramika, uradjeni spušteni plafoni,....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Terasa Podrum Jelova Gora Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-22 (od ukupno 19)

<< <1> >>