• GoHome Professional
uzice do 37000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • uzice do 37000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - uzice do 37000 eura

  • Za upit "uzice do 37000 eura" pronađeno 27 nekretnina - prosečna cena 177 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 1390 m2
    • do 1730 m2
    • 1730 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 1730 m2
    • 2080 m2
  •  Po ceni
    • 35000 eura (malo jeftiniji)
    • 38000 eura (malo skuplji)
    • do 9 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • pogodan
    • parket
    • dvorište
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 201 138 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, UŽICE, 36.500 €, 1151,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo poljoprivredno zemljište (plac) površine 11,51a na putu Užice – Jelova gora. Nalazi se na Buaru, 4 km od Užica.Voda i struja su na placu, ulaz sa asfaltnog puta.Plac je pogodan za izgradnju poslovnog objekta, proizvodne hale i slično. .

 
 
 
  Plac, UŽICE, 32.000 €, 4200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2021.,

www.indomio.rs

U zoni najekspanzivnijeg turizma, u gradjevinskom području Mokre Gore, prodajemo poljoprivredno zemljište površine 42a. Nalazi se na najatraktivnijem delu Mokre Gore,u blizini Bele vode i stanice Jatare. Izvor vode i struja na parceli. Ulaz je sa asfaltnog puta, pristupačno i leti....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 30.752 €, 3844,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2022.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelep plac u Mokroj Gori koji se nalazi na udaljenosti 2km od Mećavnika i oko 5 km od skijališta Iver. Plac je površine 38.44 ara. Nalazi se pored asfaltnog puta ka Iveru. Pristupačan je i zimi i leti, pa pruža mogućnost izgradnje.Struja je na samom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'uzice do 37000 eura'
29.999 €
29.999 €
29.000 €
  Plac, UŽICE, 37.000 €, 5337,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo 2 susedne parcele, ukupne površine 5337 m2, od kojih jedna ima površinu od 3237 m2 a druga površinu od 2100 m2, na Beloj Zemlji, na potesu Dogandžići, pored asfaltnog puta. Na placu se nalazi bandera strujnog niskonaponskog voda, a gradski vodovod je prošao pored asfaltnog....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 36.800 €, 5100,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju građevinska parcela 51 ar u KremnimaProdaje se građevinska parcela površine 51 ar u Kremnima, okružena netaknutom prirodom i prelepim pogledom na okolne planine. Idealna za izgradnju vikendice, kuće ili turističkog objekta, ali i kao odlična investicija.- Lokacija: Kremna-....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Terasa Podrum Jelova Gora Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 32.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju vikendica na Jelovoj Gori, naselje Djakov kamen. Kuca u osnovi 8,3m x 4,5m (37,35 kvadrata) plus sprat. Prizemlje kuce zidano, iznutra oblagano drvetom. Sprat kompetan u drvetu. Zidani odzak. Razvedene instalacije za vodu, uradjena keramika u hodniku, kuhinjii i kupatilu.....

 
 
 
  Farma, UŽICE, 30.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.12.2020.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem seosko domacinstvo u Potocanju, udaljenosti [telefon] km od Uzica, od Zlatibora [telefon] km , od Potpecke Pecine [telefon] km, od Terzica avlije [telefon] km . Asfalt pored kuce, ulicno svetlo, gradska voda. Celo dvoriste je ogradjeno . Takodje na placu se nalaze i pomocni....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 26.000 €, 1734,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo zemljište u građevinskom području, u centru Mokre Gore, površine 1734 m2, po kulturi pašnjak 7.klase. Do placa vodi asfaltni put. Dozvoljena je izgradnja tj. formiranje poljoprivrednih gazdinstavqa u funkciji etno i eko-turizma. Najveći dozvoljeni indeks zauzetosti 10%.....

 
 
 
  Poslovni prostor, UŽICE, 23.000 €, 15,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo poslovni prostor površine 15 m2 u strogom centru grada, na glavnoj ulici, u neposrednoj blizini muzeja, gradske kuće i većine poslovnih banaka. Nalazi se na prvom spratu tržnog centra i koncipiran je kao jedna celina. Na podu je granitna keramika, uradjeni spušteni plafoni,....

 
 
 
  Stan, UŽICE, 23.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Garsonjera [telefon] kv.m. + pomoćna prostorija .

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 22.100 €, 34,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novo u ponudi! Izgradnja i opremanje montažnih kuća po Vašoj želji u najkraćem mogućem roku. Izaberite vašu savršenu kuću! U ponudi su kuće različitih površina, dimenzija i rasporeda prostorija. Cena gradnje tipskih objekata je 450 evra/m2 za sivu fazu gradnje i 650 evra/m2 za sistem....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 22.000 €, 1000,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Plac je na veštačkom jezeru "Vrutci" i nalazi se na 30 km od Zlatibora, novim putem preko brane Vrutci. Do samog placa ima oko 3 km makadama. Plac je do same vode, sa prelepim pogledom na jezero i okolinu. Postoji struja i tehnička voda ispumpavanjem iz jezera. Poljoprivredno....

 
 
 
  Kuća, UŽICE, 21.500 €, 92,00 m2 cca 230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u Užicu – naselje Aleksića Most - Stari Grad Površina: 92 m² Uknjižena: 1/1 Stanje: Potrebna adaptacija – odlična prilika za kreiranje doma po vašoj meri! Kuća se sastoji od: ✅ Dve odvojene sobe ✅ Prostranog dnevnog boravka ✅ Kupatila i ostave ✅ Terase ✅ Dvorišta za....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 22.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Postovani kupci, Na prodaju je plac 2 kilometra od centar Uzica naselje Belo Groblje. Ovaj plac je povrsine 16.57 ari nalazi se pored asfaltnog puta, ulica je ravna i pristupacna pogodna za gradnju. Na palcu se nalazi saht sa vodom, kanalizacija i struja pored samog placa. Plac je....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 21.000 €, 2166,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo poljoprivredno zemljište, njivu 6.klase, u selu Kremna, površine 2166 m2, 400 metara od magistralnog puta ka Višegradu, preko puta vojske. Do hotela Omorika ima 4 km. Zemljište je na sunčanom proplanku sa kog se pruža prelep pogled na okolinu, i na magistralu, smešteno na....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.klikdooglasa.com

Plac 14,6ari, vlasnostvo 1/1 , put do placa. dozvoljena gradnja. blizu trafo, bandera uz plac. Udaljen oko 700m od kuce poznatih kremanskih proroka Tarabica.Kontakt 063556341 .

 
 
 
  Plac, UŽICE, 20.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem plac površine 12.8 ari. Plac se nalazi na raskrsnici ulice Kralja Milutina i Župana Brajana. Broj parcele 3002/1 KO Užice. Plac se prostire pravac Jug-Sever. Za više informacija pozvati 0645075160. .

 
 
 
  Plac, UŽICE, 40.000 €, 2456,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju gradjevinsko zemljište ukupne površine 24 ara i 56 m2, na Senjaku, 4 km od centra grada, na lokaciji odličnoj za kuću, gde ćete biti okruženi mirom i tišinom. Pored placa su struja i voda a do placa vodi asfaltni put.Plac se sastoji od tri parcele, jedan deo placa je voćnjak.....

 
 
 
  Stan, UŽICE, Centar, 40.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodajemo komforan, dvosoban stan površine [telefon] m [telefon] . Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u strogom centru grada, u neposrednoj blizini opštine, bioskopa i gradskog trga. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezaijom, spavaće sobe, kupatila, i dve terase.....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 18.000 €, 2223,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Netaknuta priroda i očaravajuća lepota Mokre Gore sve više privlače ljubitelje kvalitetnog života, prirode, šetnje, skijanja, mira i tišine. Posetioci obično budu toliko očarani lepotama predela da požele da tu i ostanu. U Mokroj Gori se nalazi najlepša železnička trasa na svetu koja....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 16.000 €, 1638,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

rodajemo poljoprivredno zemljište, livadu 7.klase u selu Kremna, površine 1638 m2. Nalazi se na osunčanom proplanku, dozvolljena je izgradnja objekata u službi eko i etno turizma u funkciji registrovanog poljoprivrednog gazdinstva. Na placu ima voda na dubini 8-10 m. Cena nije fiksna.....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 16.000 €, 7200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- U prilici smo da Vam ponudimo dva spojena placa površina 2686m2 i 4523m2 u naselju Bioska, u blizini glavnog puta za Užice i Zlatibor - Nalazi se u sklopu vikend naselja - Uknjiženo na vlasnika 1/1 Cena za oba placa iznosi 16.000e i u tu cenu je uračunata agencijska provizija. Za....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 20.000 € na 15.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Plac, UŽICE, 15.000 €, 2526,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 25.000 €
03.09.2025 - 20.000 €
22.04.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju je plac površine 2526 m2 u selu Potočanje, udaljenom 8 km od centra Užica, uz reku Đetinju. Plac je kompletno infrastrukturno opremljen, s asfaltnim putem do samog placa, kao i dostupnošću gasa, vode i struje. Ulična rasveta je prisutna, a autobuska stanica i prodavnica....

 
 
 
  Plac, UŽICE, 13.000 €, 1600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Plac, UŽICE, 5.500 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2021.,

www.klikdooglasa.com

Prodajem obradivo zemljiste sa sumom u Lunovom selu u blizini Užica! Njiva je povrsine [telefon] , [telefon] ha i sume [telefon] ari ukupno [telefon] ha-povoljno! Njiva kao na dlanu sto se vidi na slikama! ! ! Pored njive protice potok. Vlasnik [telefon] / [telefon] ! ! ! ! Kontakt:....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?