• GoHome Professional
useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 842.285 €, 256,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Ozrenska ulica je odlično povezana sa centrom grada, ova lokacija je i glavni administrativni centar opštine Voždovac, a na domak je glavnog čvora gradskog saobraćaja Dušanovca koji spaja zapadni I južni deo grada I sportskog centra Šumice. Lokal ima i deo dvorišta koje mu pripada,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 90.730 €, 55,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u Durlanu. Nalazi se nedaleko od osnovne škole ,, Čegar '', pijace, vrtića , kao i mnogobrojnih trgovinskih i uslužnih objekata. Odlična investicija za izdavanje i porodični život. Stan je po strukturi dvoiposoban, uknjižene kvadrature 55m2, nalazi se na poslednjem....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 85.550 €, 61,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Bulevar,stan je dvorišno orijentisan, sa pogledom na tri strane. Stan je komforan i funkcionalan, u odličnom stanju, dodatna ulaganja nisu potrebna. Hodnik je prostran i ima mesta za plakare, kuhinja je odvojena sa prirodnom ventilacijom, kao i kupatilo i ostava. Terasa je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 550.000 €, 116,00 m2 cca 4740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u centru Beograda, na svega nekoliko minuta hoda od Skadarlije, Bajloni pijace i najlepših dorćolskih restorana i kafića, nalazi se ovaj izuzetno luksuzan i potpuno renoviran stan koji predstavlja pravu retkost na tržištu. Stan odiše elegancijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 55,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.08.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Savski venac, Beograd na vodi - Bulevar Vudroa Vilsona 2. 0, 55m2 (terasa 5m2), 10/17, CG, dva lifta, interfon, podrum, parking Opremljen dvosoban stan u luksuznoj novogradnji, sa otvorenim pogledom na reku. Mogućnost kupovine garažnog mesta. Građevinska dozvola na 52. 23m2, merena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 297.355 €, 105,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo četvorosoban stan u novogradnji sa mogućnošću za povratak PDV-a. Dvorišno je orijentisan i smešten na 2. spratu u zgradi sa liftom. Poseduje prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i terasom, kupatilo i tri spavaće sobe od kojih jedna ima zasebno kupatilo i terasu. Idealan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 117,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Neboj��ina, 3/5, cg, uknji��en-Stvarna povr��ina-117m2 , ugovorna povr��ina-117.00m2, U ponudi luksuzan ��etvorosoban stan od 117m2 u jednoj od najlep��ih ulica na Vra��aru - Neboj��inoj, sme��ten na tre��em spratu od ukupnih pet, odr��avane zgrade novije gradnje sa modernim liftom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 300.000 €, 110,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Centar, 4.0, 110m² ++|++ Prodaje se komforan namešten dupleks, u centru Novog Sada. Po strukturi stan ima dva nivoa, u donjoj etaži se nalazi prostran dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na terasu, kuhinja, kupatilo sa kadom, na gornjem nivou tri spavaće sobe, još jedno kupatilo....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2022.,

www.nekretninegigant.rs

Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem 1094 .

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 130.000 € na 150.000 € dana 30.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 130.000 €
30.03.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.nidax-nekretnine.rs

Subotica, Centar I, prodaje se odmah useljiv,namešten ,dvostrano orijentisan četvorosoban stan površine 94m² na četvrtom spratu u zgradi bez lifta. Stan je izuzetno prostran, funkcionalan i svetao, a sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv (10896)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>