• GoHome Professional
useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena

  • Za upit "useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 179.500 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 185.400 €
17.04.2026 - 179.500 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman I, ulica Jirečekova. Predstavljamo uknjižen, održavan, po strukturi dvosoban stan na jednoj od najlepših i najatraktivnijih lokacija za stanovanje. U neposrednoj blizini Keja, svih fakulteta, vrtića i osnovne škole, centra grada Ovaj komforan stambeni prostor čine....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 115.000 € na 108.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 108.900 €, 32,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan na visokom prizemlju dvospratne novije zgrade na dobroj lokaciji. U blizini autoput i železnička stanica Zemun. Stan je sunčan i veoma svetao. Orjentisan suprotno od ulice. Kuhinja odvojena od dnevno trpezariskog dela. PVC stolarija,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.100 € na 70.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 75.000 €
03.04.2026 - 72.100 €
10.05.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, NOVO NASELJE, ŠARENGRAD, 23 m2, GARSONJERA - nudimo vam prelep stančić u mirnom kvartu punom zelenila. Kompletno je renoviran i useljiv odmah po isplati. U ceni ostaje kompletna kuhinja sa tehnikom. Dobra prilika kako za život, tako i za iznajmljivanje. Pozovite za više....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 275.000 € na 269.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 269.000 €, 74,00 m2 cca 3640 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 281.000 €
06.02.2026 - 275.000 €
11.03.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen, 3.0, cg, 1/3, podrum, ostava, terasa. Prodajemo lep, 3.0 stan, uknjižen na 74m2, u Golf naselju, na prvom spratu lepo održavane zgrade. Samo naselje je poznato kao mirnija rezidencijalna zona, blizu Košsutnjaka i glavnih saobraćajnica. Lokacija ima dobru povezanost javnim....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 50.000 € na 40.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Dušanovac, 40.000 €, 41,00 m2 cca 980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 35.000 €
16.01.2026 - 50.000 €
27.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.09.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Dušanovac - Ljube Nedića lokal, 41m2 Prodaje se lokal sa kompletnom opremom i inventarom na Dušanovačkoj pijaci. Pre nekoliko godina lokal je kompletno renoviran, pa ne zahteva dodatna ulaganja. Postoji mogućnost dogradnje (proširenja) lokala. Posao je razrađen, a mušterije....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 60.000 € na 55.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 66.000 €
30.03.2026 - 60.000 €
06.04.2026 - 59.000 €
17.04.2026 - 60.000 €
20.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila i pretsoblja. Održavan i očuvan. Kupac može zadržati nameštaj i uređaje, koji su u stanu. Brzo useljiv. Udaljenost od javnog prevoza 300m- to je 3.stanica autbusa 20, 64 i 79 od Kluza. Stan je okrečen, očuvan i nije uknjižen.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 185.000 €
08.05.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PREMIUM PONUDA – Trosoban stan u kući, Zemun (Sava Kovačevića), 72 m² Na prodaju je izuzetno kvalitetan trosoban stan u Zemunu, smešten u mirnoj i visoko cenjenoj mikrolokaciji Sava Kovačevića, u ulici Milana Uzelca. Stan se nalazi na 1. spratu od 2 u objektu sa ukupno tri stambene....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 370.000 € na 340.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 340.000 €, 125,00 m2 cca 2720 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 370.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 62, Nehruova, 5.0 (adaptibilan u 6.0), 125 m2 sa terasom, VPR od IV sprata, cg, telefon, lift, interfon, video nadzor, topla voda, ktv, internet, klima, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 104 m2, podrum, starogradnja. Luksuzan....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 149.000 € na 132.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KALUĐERICA, 132.000 €, 81,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 149.000 €
22.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Kaludjerica, Naselje Klenak, 3.0, 81.17 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, eg, bez lifta, interfon, klima, brzo useljiv, uknjizen na 81.17 m2, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni stana, novogradnja iz 2025. godine. Trosoban stan u novogradnji,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 139.000 € na 135.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 135.000 €, 36,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.08.2025 - 149.000 €
08.09.2025 - 139.000 €
04.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Hilandarska, 1.5, 36 m2, bez terase, PR od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, polunamesten, odmah useljiv, renoviran, uknjizen na 36 m2, stara gradnja. Oaza mira u jednoj od najlepsih ulica u centru grada. Stan je smesten u dvorisnoj....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv pala cena (702)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>