• GoHome Professional
useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta bazen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta bazen

  • Za upit "useljiv oglasi objavljeni od poslednjeg puta bazen" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, RAŠKA, 116.900 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan je noviji, dvosoban, uknjizen, namesten, dobro pozicioniran, useljiv. Ima lepu terasu koja je zbog pada terena u nivou drugog sprata. Odlican je za zivot ili izdavanje. Posto se stan nalazi u u okviru hotela Apartman & Zoned izdavanje se moze vrsiti samostalno ili preko njih.....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 41.600 €, 23,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2023.,

www.indomio.rs

Odlicna ponuda! U okviru novog dela Milmari Resorta prodaje se apartman moderno opremljen, površine 23m2. Sastoji se iz kuhinje sa prostranim dnevnim boravkom, hodnikom, kupatilom (king size bračni krevet i garnitura na razvlačenje). Luksuzno i funkcionalno opremljen studio apartman....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 301.600 €, 115,00 m2 cca 2620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 115m2(tri terase), 1/2, EG na gas, bazen, parking, interfon, internet, ktv, video nadzor Deo opštine Voždovac koji se nalazi između ulica Vojvode Stepe i Bulevara oslobođenja je novije naselje građeno u poslednjih dvadeset godina u poleđini Farmaceutskog fakulteta. Kraj karakterističan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.799 €, 65,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 100.000 €, 33,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJE SE LUKSUZNO OPREMLJENA GARSONJERA – MODERNA, FUNKCIONALNA, SA ODVOJENIM SPAVAĆIM DELOM Na prodaju je ekskluzivno uređena garsonjera koja se ističe modernim dizajnom i maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan poseduje pregradicu koja odvaja spavaći deo, čineći ga praktično organizovanim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, uskoro useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine 2 parking mesta u garazi, novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.000 €, 40,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.350.000 €, 604,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vozdovac, Nikole Djurkovica, 11.0 kuca od 604 m2 sa 2 terase i 2 balkona, na placu od 6 ari, PR + II + PTK, eg, telefon, interfon, useljiv po dogovoru, renovirana, uknjizena na 157 m2 u osnovi (ukupno 4 nivoa), garaza, vise parking mesta, kuca....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 980.000 €, 375,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2023.,

www.galerijanekretnine.com

5. 0, 375m2(dve terase 67m2, plus 60m2 u potkrovlju), 3/4, lift, EG-podno, interfon, internet, klima, ktv, video nadzor, garažno mesto. Ulica Mite Cenića povezuje Bulevar oslobođenja sa ulicom Vojvode Stepe. Deo opštine Voždvac koji spada u veoma tražene delove za stanovanje, u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 275.000 €, 120,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.09.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Banjica, Crnotravska, 5.0, 120 m2 sa terasom od 15 m2, XXIII od XXIII sprata, dupleks, cg, telefon, 3 lifta, interfon, katv, klima, internet, video nadzor, brzo useljiv, uknjizen na 89 m2, podrum, zgrada iz 1980. godine. Na donjem nivou su predsoblje,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv bazen (199)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>