• GoHome Professional
useljiv do 63000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 63000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 63000 eura

  • Za upit "useljiv do 63000 eura" pronađeno 1 071 nekretnina - prosečna cena 1.133 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • 59000 eura (malo jeftiniji)
    • 66000 eura (malo skuplji)
    • do 800 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 1.sprat
    • parking
    • dvorište
    • opremljen
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 63.000 €, 37,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan 37m2, namesten, odmah useljiv, u prizemlju. Stan se sastoji od: dnevne sobe, kuhinje, spavace sobe, kupatila + terasa. Povrsina stana je 37 m2. Cena stana je: 63.000 eura Kontakt Stella: 060 7406 426 063 7406 426 036 612 874 www.stellanekretnine.com .

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Apartman u prizemlju stambenog objekta, površine 31m2+6m2 terasa. Parking mesto na parkingu zgrade koja se nalazi pored borove šume i u blizini potoka. Opremljen svom infrastrukturom (struja, voda, kablovska, podnim grejanjem..), odvojena spavaća soba. Useljiv. Mogućnost zamene za....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRANJE, 63.000 €, 80,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je izvanredan lokal, adaptiran za stambeni prostor na adresi Slobodana Penezića . Ovaj prostrani lokal površine 85 kvadratnih metara nudi idealnu priliku stanovanje.Može se kupiti kao jedna stambena jedinica od 85m2,ili dve odvojene stambene jedinice.Jedna je površine 50m2,druga....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv do 63000 eura'
62.830 €
62.830 €
63.000 €
 
-9%

Promena cene sa 69.000 € na 63.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SMEDEREVO, 63.000 €, 23,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 75.000 €
13.03.2026 - 69.000 €
27.03.2026 - 63.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrijevski potok, iza bolnice. Zgrada sagrađena pre 10-15 godina. Prvi sprat sa liftom. Stan ima uknjiženih 23m2 i isto toliko neupisanih kvadrata, ukupno 47-48m2. Grejanje u ovoj zgradi je na struju. Bez ulaganja, odmah useljiv. Prednost imaju keš kupci dok se eventualno ne upiše....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 63.000 €, 31,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.teofilnekretnine.com

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 63.000 €, 50,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2021.,

www.indomio.rs

U samom centru grada nudimo Vam dvosoban stan smešten na drugom spratu stambene zgrade. Sve prostorije u stanu su izuzetno prostrane i komforne. Odlično je očuvan i ne zahteva dodatna ulaganja u enterijer. Na podovima je parket a grejanje je na struju. Uknjižen je u Katastru nepokretnosti....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 39,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje ali i kao poslovni prostor. Zamenjene su sve strujne, vodovodne i kanalizacijone instalacije. Stan poseduje hodnik, kupatilo, spavaću....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 63.000 €, 34,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižena garsonjera 34m² – odlična lokacija, 1/1 Na prodaju uknjižena garsonjera od 34m² na prvom spratu stambene zgrade. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, kupatila, terase i izdvojene spavaće sobe. Grejanje je na TA peć, što donosi niske režijske troškove i čini....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 63.000 €, 90,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se odlican duplex stan u svrhe poslovnog prostora. Stan je kompletno opremljen kancelarijskim nameštajem. Stan poseduje opremljenu kuhinju, klimu u svakoj prostoriji, terasu kao i dva parking mesta. Stan je odmah useljiv. Kontakt tel. 0646586099 Sprat, Namešten, Parking, garaža,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 62.830 €, 26,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lokacija: Adice, Novi Sad Tip nekretnine: Garsonjera u novogradnji Stanje: Nova gradnja, polunameštena Status: Uknjižena, odmah useljiva Grejanje: Norveški radijatori Parking: Parking mesto ispred zgrade Dodatno: KATV, interfon Na prodaju moderna i funkcionalna garsonjera u novogradnji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 1, 62.500 €, 21,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Medakovića I, okružen zelenilom, tek renoviran, namešten. Stan se u papirima vodi kao poslovni prostor tako da nije moguće da se kupi putem stambenog kredita. Moguće je kupiti preko kredita za pravna lica (firme). Stan je uknjižen bez tereta i zabeležbi. Struja prebačena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 62.100 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor u Beogradu na vodi – Zgrada Libera- CENA FIXNA 1250E cena stana 1150 evra cena garaže 100 e (minus -1 , prvom nivou) Ovaj potpuno nov, polunamešten stan u prestižnom kompleksu Beograd na vodi predstavlja idealnu....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan 30m2 u samom centru, opremljen odmah useljiv Cena 62.000 eura Kontakt Stella: 060 7406 426 063 7406 426 036 612 874 Pogledajte nasu ponudu na sajtu www.stellanekretnine.com .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 65.000 €
08.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 62.000 €, 29,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kompletno namešten stan, odmah useljiv po isplati. Stanu pripada 30m2 kompletno ograđenog dvorišta. Grejanje na sopstveni strujni kotao. Odlična lokacija u neposrednoj blizini Novosadskog puta. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina....

 
 
 
  Kuća, ALIBUNAR, 62.000 €, 290,00 m2 cca 210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

U Dobrici selu u opštini Alibunar, na oko 70 kilometara od beograda, prodaje se velika kuća od 290 m2 sa 16 ari placa. Kuća ima dva dela stariji koji je salonskog tipa sa velikim sobama,visokim plafonima i širokim zidovima, u tom delu ima 3 velike sobe,predsoblje,kupatilo,hodnik i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 62.000 €, 52,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Novogradnja sa građevinskom dozvolom, velika terasa na koju se izlazi iz stana nije ušla u kvadraturu, plaćena naknada Direkciji za građevinsko zemljište, prazan,useljiv. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 62.000 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

USELJIV, RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA! Tražite stan bez dodatnih troškova, na lokaciji gde vam je sve na dohvat ruke? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan u visokom prizemlju ✨ ONO ŠTO GA IZDVAJA: ✔ Kompletno renoviran – nove vodovodne i elektro instalacije ✔ Odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 62.000 €, 33,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Zlatiborski konaci NOV stan 33m Lokacija: Zlatibor (Srbija, Čajetina) Ulica i broj: Zlatiborski konaci Sobnost: Jednosoban Kvadratura: 33m2 Stanje objekta: Novogradnja Grejanje: Na struju Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, Klima Tekst oglasa 062518545 , 063518546....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lepa garsonjera u Vrnjačkoj Banji , od pijace 5 min, blizina Terme i Slatine, prodaje se kompleno nameštena i opremljena ( peškiri, posteljina, opremljena kuhinja ).Zgrada je stara samo par godina, a stan ima terasu, kao i svoje parking mesto. Stan je odmah useljiv, uknjižen,....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 62.000 €, 22,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se nameštena garsonjera u Vrnjačkoj Banji. Nalazi se nedaleko od Mosta ljubavi u blizini Vrnjačkih termi i Slatine. Stan ima svoje parking mesto, terasu a zgrada je stara samo par godina. Prostor je klimatizovan a kuhinja savršeno opremljena. Savremeno kupatilo i dnevni boravak.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 62.000 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman uknjižen kompletno završen (bez nameštaja)podno grejanje na glavnom putu kod Kraljevih Cardaka 40.78m odmah useljiv,sa lepim pogledom na prirodu!U vikend naselju, ispod Kraljevih Cardaka na samo 20 m od glavnog puta!Kontakt 0648751974 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 62.000 €, 32,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

GARSONJERA 32 M2 III SPRAT,MANSARDA ODMAH USELJIV STAN UKNJIŽEN PRELEP POGLED NA FRUŠKU GORU KOMFORNA TERASA REDOVNI PROZORI ZA VISE INFORMACIJA POZOVITE 065 47 220408 MIROSLAV NESKOVIC LICENCAbr.4477 .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 28, 63.180 €, 81,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan 81 m2 u Španskih boraca, blok 28, u Potkovici, blizu Arene. Stan je renoviran i kompletno namešten. Drugi sprat od pet, dva stana po spratu. Gleda sa obe strane na park. Sastoji se od spavaće sobe, dečije ili radne sobe, dnevne sobe, pretsoblja, kuhinje, kupatila,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 61.800 €, 39,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novi Sad, Podbara, na prodaju manji dvosoban stan, useljiv, uknjižen. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa ostavom, spavće sobe i kupatila. Stan je u odličnom stanju, bez ulaganja, prodaje se namešten. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1053330 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Povoljno na Grbavici. Renoviran dvosoban stan, prazan i odmah useljiv. Uknjižen na ime prodavca 1/1 bez tereta. Moguća prodaja i putem stambenog kredita. Nalazi se na prvom spratu od četiri, ispod se nalazi stan. Okrenut je na dvorište, pa je totalni mir. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 61.800 €, 27,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan jednosoban stan sa kuhinjom i trpezarijom! Stan je odmah po isplati useljiv i nalazi se u delu koji je odlično povezan autobuskim linijama sa ostatkom grada. U blizini zgrade nalaze se igrališta, sportski tereni, marketi, a ni tržni centar BIG nije daleko. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 33,00 m2 cca 1870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

TOP ponuda – Jednoiposoban stan 33 m² na Adicama, bez ulaganja, useljiv za mesec dana! Lokacija: Adice, blizu Kamenjara, marketa, autobuskog stajališta – sve na par minuta hoda, odlična povezanost javnim prevozom i centrom grada. Površina: 33 m² funkcionalno organizovano – spavaća....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 24,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se kompletno nameštena garsonjera od 24 m² na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Patrijarha Pavla. Stan je odmah useljiv, uredno održavan i apsolutno spreman za život, što ga čini idealnim kako za sopstveni boravak, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na odličnoj lokaciji. Na svega par minuta od Centra grada. Stan ne zahteva veća ulaganja i useljiv je odmah po isplati. Za više informacija, pozovite. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 61.800 €, 37,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jednoiposoban stan na fantastičnoj lokaciji - Bulevaru Evrope. Useljiv po isplati, idealan za izdavanje. Pozovite naše agente za sve dodatne informacije. Kontakt 064/8222-116 Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Novogradnja. Useljiv stan. Bez većih ulaganja. Pozovite za više informacija. 511665 Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 61.640 €, 92,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam ušuškan, komforan, petosoban stan na najlepšoj lokaciji u gradu. Nalazi se u blizini centra, Beogradskog keja, Petrovaradinske tvrđave, studentskog grada, okružen kafićima, prodavnicama, školama, igralištima za decu. Ulično je orijentisan, sa prostranom terasom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 63.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.05.2021.,

www.klikdooglasa.com

Jednosoban stan [telefon] kvm, uknjižen, renoviran (ishoblovan i izlakiran parket, okrečen), namešten, odmah useljiv. Stan se prodaje sa nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se u mirnom kraju, okrenut ka dvorištu, okružen zelenilom, na [telefon] . spratu od ukupno [telefon] spratova.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 61.530 €, 35,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju je funkcionalan dvosoban stan od 35 m² na odličnoj lokaciji u naselju Adice, smešten u prizemlju nove, kvalitetno građene zgrade. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv po isplati, osim garniture koja nije uključena u cenu. Prostor je praktično organizovan, pogodan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 61.200 €, 68,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno lep, luksuzan stan u Veterniku, površine 68m². Smešten na drugom spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan odiše stilom, moderno i pažljivo uređen, sa vrhunskom opremom i tehnikom koja pruža maksimalan komfor. Raspored je savršen za savremeni način života: prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Čelarevo!!!Potpuno nov sjajan dvosoban stan 52me2 odmah useljiv, BEZ ULAGANJA, u maloj stambenoj zgradi sa dva stana na prvom spratu i dva lokala u prizemlju. Podno grejanje. U cenu su uračunati i električni kotao i klima, koji će biti naknadno ugrađeni. Postoji mogućnost uvođenja....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 61.000 €, 52,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2025.,

www.heroldo.com

Prodaje se lokal u Jagodini, idealan za razne delatnosti. Nalazi se na dobroj lokaciji, lako pristupačan i vidljiv. Lokal je funkcionalan, poseduje sanitarni čvor, veliku izlogu i odličan raspored. Mogućnost više namena – kancelarija, butik, frizerski salon, studio ili manja radnja.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 61.000 €, 61,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se kompletno namešten stan (vrhunski nemački kvalitet nameštaja, bele tehnike, italijanske pločice, nov parket, Bosalova sigurnosna vrata) na duži vremenski period, dvostrano orjentisan u mirnom delu Vračara. Stan je zvučno izolovan. Parking u okviru dvorišta zgrade samo za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 63.350 €, 41,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam odličan jednoiposoban stan u mirnom delu Novog Sada. Stan je potpuno nov i odmah useljiv po isplati. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Stan, IRIG, 60.820 €, 37,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se odličan, nov, useljiv stan u Irigu, u skoro završenoj, novoj i vrlo kvalitetnoj zgradi. Nalazi se oko 100m od centra, sama blizina prodavnica, autobuskih linija, sve vrlo dostupno. Za više informacija, pozovite! Naša preporuka. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Sajam, 60.800 €, 76,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Novosadskog sajma. Odličan, kompletno renoviran trosoban stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora. Neposredna blizina Bulevara oslobođenja, Futoške pijace, Medicinskog fakulteta Ovaj poslovni prostor poseduje ukupno tri kancelarije (jednu veću i dve....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 560)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>