• GoHome Professional
useljiv do 60000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 60000 eura podrum - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 60000 eura podrum

  • Za upit "useljiv do 60000 eura podrum" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 856 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
    • do 895 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-15%

Promena cene sa 65.000 € na 55.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 55.000 €, 49,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 65.000 €
24.04.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Palilula - Padinska skela, Tovilište49m2, 2.0, 1/4, TA, podrum, parking U ponudi je dvosoban stan za sređivanje, smešten u mirnom i zelenom delu Padinske skele. Stan ima izuzetno funkcionalan raspored, sa jasno odvojenim dnevnim i spavaćim delom, što pruža brojne mogućnosti....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 45.000 €, 48,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i lepo održavan dvosoban stan, smešten na prvom spratu stambene zgrade u neposrednoj blizini Doma zdravlja. Zahvaljujući istočnoj orijentaciji, stan je izuzetno svetao i prijatan za boravak tokom celog dana. Raspored prostorija je praktičan i maksimalno iskorišćen....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'useljiv do 60000 eura podrum'
45.000 €
45.000 €
55.000 €
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 60.000 €, 52,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s552 Prodaje se kompletno renoviran, funkcionalan i svetao stan površine 52 m², koji se nalazi u zgradi u naselju 25. maj u Mladenovcu – jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan je dvostrano orijentisan, a pogled se pruža ka mirnom delu i zelenilu,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 56.000 €, 56,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan površine 56m², koji se nalazi u mirnom delu šireg centra grada, na četvrtom spratu stambene zgrade bez lifta. Stan je kompletno renoviran – zamenjene su sve instalacije, postavljena nova PVC stolarija, podovi, keramika, sanitarije, rasveta i unutrašnja....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 56.000 €, 40,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: s296 Prodaje se lepo sređen i funkcionalan stan površine 40 m², smešten u mirnom i odlično povezanom delu grada, nadomak svih važnih sadržaja – prevoza, prodavnica, pijace, škole, vrtića, sportskog centra Stan ima izuzetno praktičan raspored i prijatan ambijent. Sastoji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 39,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.04.2026.,

www.heroldo.com

U ponudi je uknjižen dvosoban stan od 39 m² u prizemlju, dok terasa od 5 m² i podrum od 3 m² nisu uračunati u kvadraturu – što znači da dobijate više prostora nego što piše na papiru! Lokacija: Centar Jagodine Savršeno za one koji žele da žive u srcu grada, sa svim važnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 52.000 €, 60,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem funkcionalan i izuzetno svetao dvosoban stan, u samom centru Bačke Palanke, površine 60 m2. Nalazi se na četvrtom spratu i dvostrano je orijentisan jug - sever. Sastoji se od predsoblja iz kojeg se ulazi u sve prostorije, dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 62.000 €, 54,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

USELJIV, RENOVIRAN, BEZ ULAGANJA! Tražite stan bez dodatnih troškova, na lokaciji gde vam je sve na dohvat ruke? Upravo ste ga pronašli. Na prodaju jednoiposoban stan u visokom prizemlju ✨ ONO ŠTO GA IZDVAJA: ✔ Kompletno renoviran – nove vodovodne i elektro instalacije ✔ Odmah useljiv....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Centar, 49.000 €
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2019.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju dvosoban svetao, udoban stan u strogom centaru Obrenovca u ulici Vojvode Mišića, prekoputa centralnog parka. Korisna površina [telefon] m&sup [telefon] ;. Stan na drugom spratu u zgradi sa tri sprata. Na raspolaganju telefon, interfon, kablovska, centralno grejanje i podrum.....

 
 
 
  Stan, VLASOTINCE, 45.000 €, 58,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajem dvosoban stan u strogom centru Vlasotinca,zgrada iza Z.Traga.Stan je na trecem spratu u cetvorospratnoj zgradi.Dve velike sobe,kuhinja,špajz i kupatilo.Poseduje dve terase.Odmah useljiv.Potrebna adaptacija ali je potpuno funkcionalan u trenutnom stanju.Podrum od dodatnih....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 63.000 €, 39,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem kompletno renoviran stan od 39 m2 u strogom centru Jagodine na visokom prizemlju, u zgradi starije gradnje. Stan je pogodan za stanovanje ali i kao poslovni prostor. Zamenjene su sve strujne, vodovodne i kanalizacijone instalacije. Stan poseduje hodnik, kupatilo, spavaću....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 40.000 €, 48,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odmah useljiv dvosoban stan u odličnom stanju, bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, funkcionalne kuhinje sa trpezarijom, dve komforne sobe, kupatila i terase koja pruža dodatni prostor za odmor. Nekretnini pripada i podrum, što dodatno doprinosi praktičnosti.....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 39.500 €, 69,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Bačkom Dobrom Polju – poseban ulaz, dvorište, terasa. Na prodaju namešten dvosoban stan površine 69 m² + terasa 5 m² u Bačkom Dobrom Polju , deo kuće sa posebnim ulazom , privatnim dvorištem i dodatnom šupom . Nalazi se u strogom centru sela , preko puta škole , na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 38.500 €, 22,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u mirnom delu naselja Mali Beograd (Klisa), sa dobrim pristupom glavnim saobraćajnicama i javnom prevozu. Površine je 22 m², funkcionalnog rasporeda. Sastoji se od ulaznog hodnika (u završnoj fazi uređenja), dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe i kupatila. Posebne....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 53,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

očuvan dvosoban stan u starogradnji 53 m2 ,dve sobe ,kuhinja sa trpezarijom i ostavom ,podrum , zastakljena terasa, parket , bez stvari , odmah useljiv , TA ,u samom centru Jagodine .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 37.000 €, 39,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju na 20-25 km od Novog Sada (ČELAREVO) ! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m² . Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Šta sve dobijate?....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 36.050 €, 39,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršen kutak za život ili investiciju u Čelarevu! Prodaje se jednosoban stan površine 39m² sa garažnim prostorom od 13,5m². Stan se nalazi na prvom spratu, odmah je useljiv i savršen za one koji traže miran prostor ili priliku za ulaganje. Terasa za opuštanje i uživanje. Parking....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 64.000 €, 80,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo trosoban stan od 80m2 na odličnoj lokaciji na Vračaru, u Južnom bulevaru. Stan je veoma prostran, svetao i izuzetno funkcionalan, što daje mogućnost da se koristi kao stambeni ali i kao poslovni prostor. Struktura: dve spavaće sobe, dnevna soba, odvojena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 33.000 €, 66,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan,namesten stan 66m2.Bela tehnika nova( bosh,lg).Stan poseduje ostavu i podrum.Cena zakupa 500e+depozit+agencijska provizija.Useljiv odmah. Tel.:0646685341 Snežana Reg.br.posr.1856 SNEŽANA TRIO NEKRETNINE Potreban depozit, Terasa, Lift, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 25.850 €, 47,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se komforan stan sa potpuno novim stvarima u ulici Vase Pelagić-CENTAR. Stan je slobodan i useljiv. Centralno grejanje. Ostava,podrum,terasa. Kućni ljubimci su isključeni. Potreban depozit u visini mesečne zakupnine+agencijska provizija 50% od zakupnine jednokratno. Za više....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 66.000 €, 63,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.02.2026.,

www.heroldo.com

Na prodaju dvosoban stan u samom centru grada. Zgrada je stara petnaestak godina , stan je useljiv odmah , mogućnost kupovine preko kredita je omogućena jer ima upotrebnu dozvolu . Stan se sastoji od hodnika koji povezuje sve prostorije, kupatilo, dve spavaće sobe , iz jedne spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 21.200 €, 40,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem namešten 1,5 stan u zgradi, 40m2, u centru grada - kod Mašinskog fakulteta. Zgrada ima zajednički besplatni parking od 40 mesta. Stan je u mom vlasništvu, na 1. spratu zgrade sa liftom i centralnim grejanjem. Sadrži hodnik, dnevni boravak, sobu, kuhinju, kupatilo, terasu i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 20)

<< <1> >>