• GoHome Professional
useljiv do 60000 eura do 700 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • useljiv do 60000 eura do 700 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 60000 eura do 700 eura/m2

  • Za upit "useljiv do 60000 eura do 700 eura/m2" pronađeno 550 nekretnina - prosečna cena 569 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 44000 eura
    • do 55000 eura (prosečna cena)
    • do 66000 eura
    • do 550 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 887 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Liman III, 43.200 €, 72,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se trosoban stan na Limanu 3, u blizini Limanskog parka. Stan se nalazi u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada, okružen zelenilom, igralištima za decu i velikim brojem slobodnih javnih parking mesta. Lokacija je idealna za porodičan život – u neposrednoj blizini su....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Salajka, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal na veoma prometnoj Lokaciji sa velikim uličnim portalom. Lokal poseduje prodajni -prednji prostor, magacinski prostor i galeriju kao kancelariju ili sl. cena može mali dogovor Grejanje je na gas tako da su troškovi veoma povoljni. Depozit u visini dve kirije. -agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 55.800 €, 93,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se polunamešten četvorosoban stan (93 m2) u suterenu stambene zgrade na Bulevaru Patrijarha Pavla. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno. Za više informacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U mirnoj ulici Marka Čelebonovića, u ponudi je komforan jednosoban stan površine 61 m², idealan za one koji traže udoban i praktičan prostor za život u odlično povezanom delu grada. Stan je potpuno namešten, pažljivo održavan i odmah useljiv – sve je spremno za novog stanara. Prostrana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 32.400 €, 54,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Petra Drapšina. Predstavljamo namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, strogog centra grada, više poslovnih banaka, TC Promenada, Spensa. Ovaj svetao stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom, kuhinjom i ostavom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 43.800 €, 73,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 102083, V/VI, klima, lift, terasa, parking, stambena zgrada. Stan se sastoji iz ulaza sa plakarima, gostinskog toaleta, dnevnog boravka, trpezarije, kuinje, i odvojenog spavaćeg bloka koji poseduje veću i manju spavaću sobu i kupatilo. Stan poseduje zatvorenu terasu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, Bulevar cara Lazara. Odličan jednoiposoban stan kompletno opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinom, spavaća soba, kupatilo, veliko predsoblje i terasa. V sprat u stambenoj zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban, namešten stan od 50 m² na Dorćolu, u ulici Jelisavete Naćić, na prizemlju zgrade sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila i hodnika. Potpuno je opremljen i odmah useljiv. Grejanje je etažno, sa radijatorima i TA....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 28.200 €, 47,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se namešten stan,nova gradnja, u Vranjskoj ulici (kod Bulevara kralja Aleksandra - Lipov lad), 47m2, sprat 4/5, lift, terasa,CG, klima, aluminijumska stolarija, roletne, infostan 8000 din. Zgrada je kvalitetne gradnje, stan je pozicioniran tako da nema buke.Useljiv odmah. Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan, kompletno namešten jednoipoosban stan nadomak Bulevara oslobođenja i Futoške pijace. Ovaj enterijerski lepo uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se dvoiposoban stan – Grbavica, 60m² | 5. sprat | Kompletno namešten | Pet friendly 🐾 U ponudi je funkcionalan i moderno opremljen dvoiposoban stan površine 60m² , koji se nalazi na 5. spratu stambene zgrade na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji, sa prelepim pogledom na ulicu. Stan se sastoji od spavaće sobe, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, kao i moderno opremljenog kupatila sa najkvalitetnijim elementima za udoban život. Stan je nov, u izvanrednom stanju, i odmah....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110017.Izdaje se prelep porodičan, dvoiposoban namešten stan (60 m2) na drugom spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Oslobođenja. Stan je useljiv od 01.11.2025.. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 36.600 €, 61,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Grbavica, ulica Braće Ribnikar. Odličan poslovni prostor na jednoj od najtraženijih lokacija za poslovanje. Nadomak Bulevara oslobođenja, centra grada, Spensa Ovaj prostor funkcionalnog rasporeda - u sve kancelarije se ulazi iz hodnika čine tri kancelarije, opremljena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 21.600 €, 36,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Kosančić Ivana. Nov, neuseljavan kompletno namešten, po strukturi jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, centar grada, Bulevara oslobođenja. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 48.600 €, 81,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv pprostor koji se nalazi u poslovnoj zgradi u blizini futoške pijace. Ima dve veće prostorije/kancelarije. Svaka ima poseban ulaz, obe su klimatizovane. Imaju opremljenu kuhinju i kupatilo. Odličan i pogodan za razne namene, poslovanje a i stanovanje. 069/383-1007. Nenamešten,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Grčkoškolska. Kompčetno namešten, veoma komforan dvosoban salonski stan sa visinom plafona preko 3.5m. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja, spavaća soba, kupatilo, ostava i velika terasa sa lepim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 33.600 €, 56,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122434, I/VI, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja. Izdaje se lepo namesten dvorisno orjentisan stan, 56m2, u ulici Stevana Musica, u blizini fakulteta,Dunavskog keja , trznog centra, spensa Stan je kompletno namesten, poseduje spavacu sobu, kupatilo, terasu,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Centar, ulica Vase Stajića. Odličan kancelarijski prostor kod Narodne banke, a nadomak Osnovnog suda, Spensa i pešačke zone. Ovaj poslovni prostor čine ukupno tri kancelarije, kuhinja, ostava, kupatilo i dve terase. Dvostrano orijentisan. I sprat u zgradi starije gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 18.000 €, 30,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan u najatraktivnijem delu grada. Na samom početku Skadarlije. Stan je okrenut ka dvorištu, tako da nema buke sa glavnih ulica. Par minuta od samog centra. Stan poseduje sve potrebne elemente za udoban život. Koncept stana je open space. Savremena kuhinja sa svim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 40.200 €, 67,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110530.Izdaje se delimično namešten trosoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Limanu 2. Jedna spavaća soba je prazna, a moguć je dogovor i oko ostalog nameštaja u stanu. Useljiv je od 1.10.2025. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 45.600 €, 76,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan na dve etaže u Veterniku. Izdaje se trosoban stan, površine 77 m2, kompletno namešten i opremljen. Na donjoj etaži je dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, kao i izlaz na prostranu terasu koja ima kvadrata kao i stan, dok su na drugoj etaži dve sobe, kupatilo i hodnik. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 31.800 €, 53,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se dvosoban stan – Bulevar Oslobođenja, Novi Sad 🏙️✨ Na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu, na Bulevaru Oslobođenja, izdaje se kompletno namešten dvosoban stan površine 53m² . Stan se nalazi na 2. spratu uredne stambene zgrade i odmah je useljiv. Ovaj stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 27.600 €, 46,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Branka Bajića - Sajam kompleks. Kompletno i kvalitetno namešten, lep, svetao i komforan dvosoban stan u poznatom stambeno-poslovnom kompleksu nadomak Bulevara Evrope i novosadskog sajma. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 42.000 €, 70,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lep i kompletno opremljen stan,odlična lokacija idealno i za porodicu i za ljude koji rade od kuće,lep raspored hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo, terasa,nisu dozvoljeni kućni ljubimci, useljiv odmah,cena 600 e+ depozit+ ag.provizija. Kontakt 0645543444 Potreban....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 49.800 €, 83,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

🏡 Izdaje se trosoban namešten stan – Bulevar Kralja Petra I (okolina Sajma) 📍 Lokacija i pozicija Mirna lokacija u okolini Sajma Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade 🛋️ Karakteristike i raspored Površina: 83 m² Prostran trosoban stan Dve terase 🌿 Stan potpuno renoviran ✨ ⚙️....

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 63.000 €, 105,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Preko puta Poljoprivredne škole, u mirnoj ulici, useljiv, namešten stan, čeka možda baš Vas. Podovi hrastov i bukov parket. Opremljen. Dobro izolovan. Tri spavaće sobe, velika dnevna soba. Trostrano orijentisan. Inverter klima i nov kotao na struju tek ugrađen. Sigurnosna ulazna vrata.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Perfektan položaj stana i uređenost. Prilagodljiv sa većom i manjom spavaćom sobom ili spavaćom i radnom. Prostrana lođa zbog orijentacije stana, veći deo godine korisna. Troškovi su mali, stan je useljiv, potpuno namešten. Garažno mesto je dostupno za 100 eur. PROSTORIJE: hodnik,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 46.200 €, 77,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9110992.Izdaje se odličan, kompletno namešten i opremljen dvoiposoban stan (77 m2) na 5. spratu stambene zgrade sa liftom u neposrednoj blizini Štranda i Mosta slobode, Liman 2. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 25.200 €, 42,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Nov, kompletno namešten, veoma svetao jednoiposoban stan u blizini Bulevara cara Lazara i ulice Cara Dušana. Ovaj lep i moderno opremljen stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 36.000 €, 60,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se trosoban stan – Bulevar Oslobođenja, idealan za poslovni prostor! 🏢📍 Na jednoj od najprometnijih i najprestižnijih lokacija u Novom Sadu – Bulevaru Oslobođenja , izdaje se trosoban nenamešten stan površine 60m² , smešten na 2. spratu stambene zgrade. 🏢 Stan se izdaje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Bulevar, 35.400 €, 59,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9109813Odličan lokal površine 59m2, koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara Evrope i Limana. Ceo lokal je u nivou ulice, tako da je pogodan za razne delatnosti. U zadnjem delu lokala se nalaze 2 sanitarna čvora, kao i magacinski prostor. Useljiv od 01.08.2025.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.000 €, 53,00 m2 cca 720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

očuvan dvosoban stan u starogradnji 53 m2 ,dve sobe ,kuhinja sa trpezarijom i ostavom ,podrum , zastakljena terasa, parket , bez stvari , odmah useljiv , TA ,u samom centru Jagodine .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 23.600 €, 40,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lepo sređen i održavan komforan jednosoban stan u neposrednoj blizini Kalenić pijace. Miran, svetao, osunčan (jug-istok), orjentisan suprotno od ulice. Vrlo lepa zgrada, izuzetno čist ulaz (video nadzor, interfon, šifrovan ulaz). Namešten i opremljen, moguć dogovor sa vlasnikom stana....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 30.680 €, 52,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi imamo izuzetno prijatan i moderan stan koji se nalazi na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – u mirnom delu Grbavice, idealnom za svakodnevni život. Stan je dvoiposoban, površine 52m2, smešten na četvrtom spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, VRBAS, 39.500 €, 69,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dvosoban stan u Bačkom Dobrom Polju – poseban ulaz, dvorište, terasa. Na prodaju namešten dvosoban stan površine 69 m² + terasa 5 m² u Bačkom Dobrom Polju , deo kuće sa posebnim ulazom , privatnim dvorištem i dodatnom šupom . Nalazi se u strogom centru sela , preko puta škole , na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 22.400 €, 40,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan u Sarajevskoj ulici. Odlično pozicioniran, u blizini Beograda na vodi Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade od pet spratova. Površine je 40m² i vrlo je funkcionalnog rasporeda Struktura stana: Predsoblje Dnevni boravak sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 34.100 €, 62,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111132. Izdaje se kompletno namešten trosoban stan, na 2. spratu nove zgarde sa liftom, na Telepu nadomak Limana. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve komforne spavaće sobe, kupatila i terase. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 38.500 €, 70,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Dobar trosoban stan na 20m od Bulevara kralja Aleksandra, malo iznad Cvetkove pijace. Dve terase. Infostan oko 1000,00 dinara, namešten. Uredna zgrada sa liftom, ispred zgrade parking za stanare van zone. Depozit u visini jedne zakupnine, useljiv odmah. Agencijska provizija 50% od....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 23.650 €, 43,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 9104334. Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan koji se nalazi na drugom spratu stambene zgrade sa liftom na odličnoj lokaciji u Starom Gradu. Stan se izdaje na minimalan period od 12 meseci. Useljiv od 01.03.2025. Potreban je depozit u visini mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Socijalno, 26.400 €, 48,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Sad, Socijalno, ulica Žitni trg. Kompletno namešten, veoma svetao i komforan jednoiposoban stan nadomak pešačke zone i Srpskog narodnog pozorišta. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa kadom i terasa. Orijentisan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 34.650 €, 63,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se nov, potpuno i veoma opremljen dupleks. Kuhinja je kompletno opremljena novim i modernim uredjajima (frizider, ugradna rerna i ploca, masina za sudove), a kupatilo takodje ima ves masinu, ugradjena je i klima. Stan je izradjen od najkvalitetnijih materijala, svetao je i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 550)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>