• GoHome Professional
useljiv do 60000 eura Oglasi objavljeni od posledn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 60000 eura Oglasi objavljeni od posledn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 60000 eura Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "useljiv do 60000 eura oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 57000 eura (malo jeftiniji)
    • 63000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 201 044 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 60.000 €, 50,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo odličan dvosoban, svetao stan u glavnoj ulici Mladenovac (Kralja Petra ) od 50m2. Stan je odlično saobraćajno povezan, kako sa Beogradom tako i u lokalu. Brzo useljiv. Agencijska provizija 2% Za više informacija kontakt telefon br. 2 Radmila .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Trošarina, 60.000 €, 24,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2023.,

www.indomio.rs

Tržni centar Banjica, srce naselja, najprepoznatljivija tačka u kraju, mesto gde se trguje, posluje, razgledaju izlozi, ide na lekarsku kontrolu, tretira celulit, uramljuje slika ili pije kafa sa komšijom. Jedan od retkih tržnih centara građenih u tranzicionom periodu koji je održao....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 60.000 €, 130,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u ulici Omladinskih brigada u Vranju, u blizini železničke stanice Porodična dvospratna kuća u mirnom delu grada. Kuća se nalazi na velikom placu površine 23 ari. Površina kuće u osnovi je 130 m2, površine u gabaritu 250 m2; Sastoji se od 2 sprata. Na prvom spratu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 60.000 €, 32,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nov, odmah useljiv, jednoiposoban stan 32m2 na Zlatiboru, Vila Katalina. U sklopu zgrade ima recepcija, spa centar, restoran, parking mesto, odličan za izdavanje. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 60.000 €, 49,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da vam ponudimo stan na Petlovom Brdu, stan je 1.5, površine 49m2, a funkcioniše kao 2.5. Od prostorija stan ima predsoblje, dnevnu sobu, kuhinju i trpezariju, kupatilo, dve manje sobe i lođu koja je zastakljena. Stanje izvorno, ali održavan, okrečen, odmah useljiv Agencijska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 60.000 €, 21,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se renovirana garsonjera u suturenu, smeštena na odličnoj lokaciji u Mirijevskom bulevaru. Stan ima dosta prirodne svetlosti, što ga čini prijatnim za boravak uprkos poziciji u suturenu. Okružen je zelenilom, što pruža dodatni osećaj mira i privatnosti. Nekretnina je kompletno....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 60.000 €, 52,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 2s552 Prodaje se kompletno renoviran, funkcionalan i svetao stan površine 52 m², koji se nalazi u zgradi u naselju 25. maj u Mladenovcu – jednoj od najtraženijih lokacija za porodičan i miran život. Stan je dvostrano orijentisan, a pogled se pruža ka mirnom delu i zelenilu,....