• GoHome Professional
useljiv do 120000 eura najnovije 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv do 120000 eura najnovije 30 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv do 120000 eura najnovije 30 m2

  • Za upit "useljiv do 120000 eura najnovije 30 m2" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 30 m2 (malo manji)
    • 30 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 110000 eura (malo jeftiniji)
    • 120000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 47.900 €, 30,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2022.,

www.indomio.rs

ODLIČAN nov i odmah useljiv jednoiposoban stan u novoj zgradi. Maksimalno iskorišten prostor, sa prelepom terasom. Ispred zgrade ima dovoljno slobodnog parking prostora. Oprema stana: ulazna sigurnosna vrata, pvc-stolarija, odlična keramika, laminat. Grejanje je na toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Tražite stan koji kombinuje praktičnost, komfor i odličnu lokaciju u Novom Sadu? Ovaj jednosoban stan od 30 m² na Bulevar Evrope je pravi izbor za vas! Nalazi se na 4. spratu moderne novogradnje sa liftom, potpuno je namešten i odmah useljiv – spreman za život ili kao investicija....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 92.700 €, 30,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Top lokacija! Nov, uknjižen i odmah useljiv stan. U ceni je komplet nameštaj sa tehnikom. Uknjižen je na ime prodavca 1/1 bez tereta. Za samo par minuta stižete u centar grada. Idealan stan za sve, jer vam je sve na dohvat ruke. Nekretnina za preporuku ! .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 94.760 €, 30,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U najtraženijem delu Novog Sada, nudimo Vam extra dobar, nov i useljiv jednoiposoban stan. Stan je dvorišno orjentisan, istočna strana i u visini je prvog sprata. Cena stana je sa pdv-om. Za više informacija pozovite! .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 72.100 € na 77.250 € dana 21.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 77.250 €, 30,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.11.2025 - 72.100 €
21.03.2026 - 77.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2025.,

www.status-nekretnine.com

*Direktna Prodaja* Prodajemo u Adicama Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u Prizemlju, svetao je i funkcionalan papirološki se vodi kao Garaža ističe se kvalitetna ugradnja, Italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata, zatvorena Terasa sa kuhinjskim....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 105.000 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Srpski: Predstavljamo vam potpuno renoviranu garsonjeru na odličnoj lokaciji, u blizini Detelinarske pijace. Stan površine 30m² nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom i odlikuje se funkcionalnim rasporedom. Posebna prednost je zatvorena, topla terasa koja može služiti kao dodatna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 125.000 €, 30,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U jednom od najlepših delova Banovog brda, u Blagoja Parovića ulici, nudimo vam kompletno opremljen stan. U dobrom i održavanom stanju. Uknjižen i odmah useljiv. Niska uredna zgrada, sa širiokim i osvetljenim stepeništem i sa otvorenim parkiralištem ispred ulaza. Stan je na trećem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 90.000 €, 30,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju luksuzno sređena i kompletno renovirana garsonjera površine 30m², smeštena u mirnoj Učiteljskoj ulici na Zvezdari. Stan se nalazi u polusuterenu uredne zgrade od tri sprata, idealan kako za stanovanje tako i kao investicija za izdavanje. Odmah je useljiv, bez ikakvih dodatnih....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 67.000 € na 66.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 66.000 €, 30,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 67.000 €
09.05.2026 - 66.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054424 NOVI SAD, ADICE, NAMEŠTENA GARSONJERA, UKNJIŽENA KAO GARAŽA Nova nesuseljavana garsonjera koja je uknjižena kao garaža. Nalazi se na lokaciji Adica na par minuta od Veterničkog puta. U neposrednoj blizini se nalaze ranje i gradski prevoz.Stan je nov i neuseljavan. Grejanje....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 65.000 € na 62.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 62.000 €, 30,00 m2 cca 2070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 65.000 €
06.05.2026 - 62.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica, ulica Viševačka, stan od 30m2, po strukturi 1.5-soban, sa odvojenom spavaćom sobom od 9m2. Polu-suteren, ukopan samo 20cm, sa standardnom veličinom prozora. Dobra lokacija, u neposrednoj blizin Premijera, doma zdravlja, škole i prevoza. Stan je kompletno renoviran, PVC stolarija,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv do 120000 eura 30 m2 (379)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>