• GoHome Professional
useljiv 40 m2 bazen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • useljiv 40 m2 bazen Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - useljiv 40 m2 bazen Najnovije

  • Za upit "useljiv 40 m2 bazen najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2 (malo manji)
    • 40 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 74.000 €, 41,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep trosoban stan površine 41 m², smešten na trećem spratu novije zgrade sa liftom, u okviru luksuznog naselja Kapije Zlatibora. Zgrada je završena 2023. godine, a stan je uknjižen i odmah useljiv. Uz stan dolazi parking mesto koje se vodi na ime kupca. Stan je funkcionalno....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 63.000 € na 65.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 38,00 m2 cca 1710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 67.600 €
18.01.2026 - 63.500 €
30.01.2026 - 61.000 €
03.04.2026 - 63.000 €
10.04.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo 1,5 stan od vlasnika. Udaljen 3 km od jezera u mirnom okruženju. Stan je delimično opremljen i odmah useljiv. Najkvalitetniji materijali, počev od vrata, sanitarija do roletni na daljinsko upravljanje. Stan se vodi kao vpr, ali je visina prvog sprata. Bazen i spa se uskoro....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 112.000 € na 110.000 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.05.2026 - 112.000 €
16.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.vintimnekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. RUJANSKA.

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.000 €, 40,00 m2 cca 2750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Apartman u lux zgradi, sa spa centrom (bazen, teretana, masaze...). Prodaje se kompletno namesten. Odmah useljiv. uknjizen 2/4 RUJANSKA Jednoiposoban stan, Čajetina - Zlatibor | Prodaja · 40m² · 110.000€.

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.09.2023.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan stan u kompleksu Milmari. Nalazi se na visokom prizemlju nove zgrade koja ima recepciju, bazen, walness i spa. Površina stana je 41m2. Sastoji se od ulaznog predsoblja, izdvojene spavaće sobe sa terasom, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom. Predvidjeno grejanje....

 
 
 
  Stan, ARILJE, 95.000 €, 41,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

* VENIS Nekretnine * - PRODAJEMO - 41 m2 ZLATIBOR - VIP CASA VILA - HARIZMA ul Drinske divizije, moderan i luksuzno namešten dvosoban stan na drugom spratu, veliki dnevni boravak i jedna spavaća soba, tearsom kompletno opremljenom kuhinjom i kupatilom, etažno grejanje. Kompleks Vip....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.370 €, 42,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljiv apartman u najpoznatijem Hotelu Zoned 1. Apartman je bez ikakvih ulaganja, dodatno rađen, opremljen novim nameštajem, spreman za izdavanje odmah. Poseduje komforan dnevni boravak sa prelepim pogledom na vikend naselje i zelenilo, spavaću sobu u kojoj stane sve, hodnik....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 100.800 €, 42,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 80.000 €, 38,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju dvosoban stan 38m2 u Vrnjačkoj Banji, u zgradi Elegant Drasković, na manje od 10min od šetačke zone. Stan je nov, kompletno sređen, odmah useljiv. Na krovu zgrade ima bazen sa restoran-barom. Sve potrebne informacije mozete dobiti na 0628825048 i preko viber broja +1 872....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, Na upit, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jednosoban stan na prizemlju, renoviran i brzo useljiv, nalazi se u novijoj zgradi, u blizini bazena i prevoza što ga čini atraktivnim za stanovanje. Za svaku preporuku. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv 40 m2 bazen (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.