• GoHome Professional
svenekretnine useljiv prizemlje zadnjih 14 dana pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine useljiv prizemlje zadnjih 14 dana pa - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine useljiv prizemlje zadnjih 14 dana pala cena

  • Za upit "svenekretnine useljiv prizemlje zadnjih 14 dana pala cena" pronađeno 5 nekretnina - prosečna cena 1.419 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 88000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 75.600 € na 72.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 72.000 €, 28,00 m2 cca 2570 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.600 €
15.05.2026 - 72.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Telep, JEDNOIPOSOBAN , PARKING , useljiv odmah! CENA 72000+Agencijska provizija 3% +++ Agencijska oznaka stana 1102229, Novi Sad , Telep. Stan na prizemlju zgrade, 27m2, lepo iskorištenih .U sklopu stana je dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo i odvojena manja soba. Numerisano parking....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.500 €, 330,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 2.700 €
15.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Telep. Predstavljamo višenamenski, ulični lokal sa velikim portalima. Ovaj prosto se nalazi u neposrednoj blizini doma zdravlja, poliklinike, osnovne škole, vrtića. Lokal čine dve etaže, prizemlje i suteren. Prizemlje je rezervisano za jednu veliku celinu otvorenog tipa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 117.000 € na 110.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 117.000 €
15.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prazan odmah useljiv stan u prizemlju sa korišćenjem dvorišta. Cena stana 110.000 sa agencijskom provizijom. Agencijska oznaka stana 1102269. Delimično renovirana nekretnina površine 50m2. Sa korišćenjem dvorišnog dela. Gasno grejanje. Vlasništvo nad nekretninom. Kontakt 427-088,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine useljiv prizemlje zadnjih 14 dana pala cena'
370.000 €
2.500 €
600 €
 
-3%

Promena cene sa 720 € na 700 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 750 €
08.05.2026 - 720 €
22.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se stan 40m2, prizemlje sa ogradjenim dvoristem od 100m2. Dnevna soba, kupatilo i spavaca. Interfon. Komunalije oko 100e mesecno (sbb 4900, infostan 1700, struja po potrosnji do sada 4-6000.) Grejanje: toplotne pumpe. Komplet opremljeno sa posudjem i aparatima u kuhinji, ves....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.320 € na 145.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 148.320 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih lokacija u gradu. Blizina centra grada, Futoške pijace, Spensa, TC Promenada Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 5)

<< <1> >>