• GoHome Professional
svenekretnine useljiv pala cena Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine useljiv pala cena Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine useljiv pala cena Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "svenekretnine useljiv pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 20 nekretnina - prosečna cena 1.601 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 84000 eura
    • do 100000 eura (prosečna cena)
    • do 120000 eura
    • do 1000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-4%

Promena cene sa 260.000 € na 250.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 250.000 €, 95,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 260.000 €
22.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zgrada 2010 godište, blizina vrtića, škole, Maxija, pošte, Košutnjaka. Mala zgrada 30 stanova, duplex stan. I nivo - dnevna soba, odvojena kuhinja, gostinski toalet, kupatilo i jedna zastakljena lođa. Kuhinja je sa prirodnom ventilacijom. II nivo - radna soba ili dečija soba, garderober....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 55.000 € na 52.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BARAJEVO, 52.000 €, 49,00 m2 cca 1060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
22.05.2026 - 52.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U mirnom kraju sa puno zelenila i kompletnom infrastrukturom, lep i funkcionalan stan u urednoj i održavanoj zgradi bez lifta. Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Lep raspored prostorija. Stan kompletno renoviran.....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 600 € na 550 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 550 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
22.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 95370, VPR/II, klima, salonski, telefon, terasa, ulaz mermerni, podrum, ostava, stambena zgrada. Stan na odlicnoj lokaciji,2min.od Hrama Svetog Save!Lepo opremljen,prostran i prijatan za stanovanje. Soba odvojena hodnikom od trpezarije i kuhinje.Terasa gleda na dvoriste.Kupatilo....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'svenekretnine useljiv pala cena oglasi objavljeni od poslednjeg puta'
112.000 €
700 €
450 €
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.200 €, 78,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 1.300 €
22.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Tolstojeva. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten, komforan trosoban stan u neposrednoj blizini Limanskog Doma zdravlja, Bulevara cara Lazara, Limankse pijace, TC Promenada Ovaj stambeni prostor pored komfora karakteriše i obilje dnevne svetlosti. Stan....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Bulevar, 500 €, 38,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 550 €
22.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Železnička stanica, Bulevar oslobođenja. Namešten, komforan jednoiposoban stan u neposrednoj blizini glavne autobuske i železničke stanice, centra grada i Futoške pijace. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, ulazni hodnik i kupatilo.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 144.200 € na 133.900 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 133.900 €, 42,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 144.200 €
22.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Nalazi se u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), Pupinove palate, Spensa, Bulevara oslobođenja, više obrazovnih i....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 329.600 € na 309.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 309.000 €, 114,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 329.600 €
22.05.2026 - 309.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Sremska Kamenica. Izdvajamo iz ponude odličan, po strukturi četvorosoban stan koji se nalazi na lepoj i atraktivnoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini osnovne škole, vrtića, marketa, javnog prevoza Ovaj stembeni prostor čini komforan i veoma svetao dnevni boravak sa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 205.000 € na 198.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 198.000 €, 48,00 m2 cca 4130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 205.000 €
22.05.2026 - 198.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Savski venac, Centar Savski venac, jednoiposoban, 48m2, VPR/6, lift, CG, ktv, klima, interfon, uknjižen, renoviran, odmah useljiv Uknjižen na 48m2 korisne površine bez tereta i zabeležbi. Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji između SKYLINE kule, Kliničkog centra Srbije i....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 600 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman I, 600 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 700 €
24.04.2026 - 650 €
22.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman I, ulica Veljka Petrovića. Kompletno namešten, komforan trosoban, svetao stan na lepoj i mirnoj lokaciji. Izolovan od gradske gužve i buke. U neposrednoj blizini Štranda, Limanskog parka, fakulteta, TC Promenada, Spensa Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 350.000 € na 340.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 340.000 €, 80,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 410.000 €
03.04.2026 - 390.000 €
10.04.2026 - 380.000 €
01.05.2026 - 360.000 €
15.05.2026 - 350.000 €
22.05.2026 - 340.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! RETKO! Dedinje, Neznanog junaka, 3.0, 80 m2 sa 2 terase i zastakljenom lodjom, I od IV sprata, cg, tel, bez lifta, interfon, ktv, internet, 3 klime, brzo useljiv, kompletno renoviran, uknjizen na 65 m2, podrum, zgrada iz 1965. godine. Odlican....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 350 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 500 €
17.04.2026 - 400 €
22.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Strogi centar grada, ulica Modene. Kompletno, apartmanski namešten jednosoban stan u pešačkoj zoni, uz katedralu i Trg slobode. Ovaj lep i svetao stambeni prostor čine prostrana soba, kuhinja sa trpezarijskim delom, ulazni hodnik, kupatilo sa tuš kabinom i zajednička terasa.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 390.000 € na 369.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 369.000 €, 82,00 m2 cca 4500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 390.000 €
22.05.2026 - 369.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Cubura, Sazonova, 3.0, 82 m2 sa 2 terase, V od V spratova, cg, lift, interfon, klima, izvorno stanje, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 70 m2, mogucnost kupovine parking mesta u garazi, novogradnja. Luksuzan stan u visokokvalitetnoj novogradnji....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Petlovo Brdo, 132.000 €, 88,00 m2 cca 1500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 145.000 €
10.04.2026 - 139.500 €
22.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodajem komforan trosoban stan površine 88m2 + velika terasa 20m2, na prvom spratu kuće u nizu u samom centru naselja. Stan je lepog rasporeda, veoma je funkcionalan. Stan se prodaje potpuno namešten. Odmah je useljiv. Grejanje je na struju ali postoji i priključak na gas tako da....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 149.500 € na 133.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SREMSKI KARLOVCI, 133.000 €, 130,00 m2 cca 1020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 149.500 €
22.05.2026 - 133.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka: 1101525 CENA: 133.000e + AGENCIJSKA PROVIZIJA 3%. U srcu Sremskih Karlovaca, na mestu gde se duh tradicije stapa sa savremenim komforom, nalazi se potpuno renoviran dupleks stan površine 130 m2, odmah useljiv i spreman da postane nečiji dom. Prostor je dvostrano....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.600 € na 2.200 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 2.200 €, 138,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 2.600 €
22.05.2026 - 2.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan Penthaus za Izdavanje – Vračar. Izdaje se moderan i luksuzno opremljen penthaus u novogradnji na Vračaru. Stan poseduje dnevni boravak u sklopu trpezarije i kuhinje , 3 prostrane spavaće sobe, 2 elegantna kupatila i toalet. Velika terasa nudi prelep panoramski pogled na grad.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.320 € na 145.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 145.000 €, 44,00 m2 cca 3300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 148.320 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Grbavica, ulica Danila Kiša. Odličan, uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u zgradi kvalitetne gradnje. Jedna od najatraktivnijih lokacija u gradu. Blizina centra grada, Futoške pijace, Spensa, TC Promenada Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak, odvojena kuhinja....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 400 €, 36,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Vračar, Južni bulevar Vračar, jednoiposoban, 33m2 +(lođa od 3m2), renoviran, namešten, V/8, lift, CG, ktv, klima, interfon, video nadzor Stan se nalazi na prestižnoj lolaciji u neposrednoj blizini svih bitnih sadržaja za komforan život. Prostorije: predsoblje, dnevni boravak....

 
 
 
 
-44%

Promena cene sa 4.500 € na 2.500 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Ledine, 2.500 €, 400,00 m2 cca 6 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 4.500 €
22.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U blizini "Granf kafe", u prizemlju poslovnog objekta nalazi se poslovni prostor površine 400m. ŽČine ga jedna sala 300m2, kuhinja sa dva sanitarna čvora, muškim i ženskim toaletom sa više kabina i pretprostor - recepcija 50m2. Vrlo pogodan za obavljanje zdravstvene i ugostiteljske....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.400 € na 179.220 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 179.220 €, 70,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 185.400 €
22.05.2026 - 179.220 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Koste Racina. Namešten, po strukturi trosoban dupleks stan koji se nalazi na lepoj lokaciji za stanovanje. U neposrednoj blizini osnovne škole i vrtića, pijace, Bulevara Evrope Ovaj stambeni prostor na donjoj etaži čini prostrana dnevni boravak,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 151.500 € na 147.000 € dana Danas
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 147.000 €, 49,00 m2 cca 3000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 151.500 €
22.05.2026 - 147.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno renoviran dvosoban stan. Agencijska oznaka stana 1102366. Cena 151.500eu + 3% agencijske provizije. Nova Detelinara, blizina Sajma. Odmah useljiv stan na redovnoj etaži, u zgradi sa liftom. Obezbeđen parking za stanare zgrade. Vlasništvo nad nekretninom. Kontakt 064/823-6....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-20 (od ukupno 20)

<< <1> >>