• GoHome Professional
svenekretnine ekskluzivan 70 m2 Zadnjih 7 dana pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine ekskluzivan 70 m2 Zadnjih 7 dana pal - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine ekskluzivan 70 m2 Zadnjih 7 dana pala cena

  • Za upit "svenekretnine ekskluzivan 70 m2 zadnjih 7 dana pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 199 943 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 136.000 € na 132.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, Tesla, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 136.000 €
15.05.2026 - 132.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Pančevo, Kneza Mihaila Obrenovića, 70m2, 3.0, VPR/4. Struktura: Dnevni boravak, 2 spavaće sobe, hodnik, kupatilo, 2 terase, pripadajući podrum. Uknjižen na 67m2, mereno sa terasama i ostavom 70 m2. Grejanje na struju, TA ili klima. Stan je kompletno renoviran 2024 god, elektro i vodovodne....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 23, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 246.000 €
15.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 23, Milutina Milankovica, 2.5, 70 m2, bez terase, XV od XX spratova, cg, telefon, 3 lifta, interfon, ktv, internet, 2 klime, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2, podrum, postoji mogucnost iznajmljivanja parking....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vračar, 700 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 800 €
15.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.5, Pravni fakultet, Beogradska, 70m2, 1/3, CG, ostava, renoviran. Izdaje se 3,5 stan u Beogradskoj ulici kod Pravnog fakulteta. Pogodan je za poslovni prostor i stanovanje, poluopremljen ili opremljen, po potrebi zakupca. Sastoji se iz predsoblja, 4 prostorije od čega su dve veće....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 123.000 € na 121.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARI BANOVCI, 121.000 €, 71,00 m2 cca 1700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 123.000 €
15.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stara Pazova, Stari Banovci – Pere Čodanovića 3.0, 71m2 (terasa 3m2), 1/5, GAS, lift, interfon, parking U najlepšem delu Starih Banovaca, u neposrednoj blizini Dunava prodaje se komforan, trosoban stan. Kompletno je opremljen najkvalitetnijom opremom sa podnim grejanjem na gas, pa....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 338.400 € na 309.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 309.600 €, 72,00 m2 cca 4300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 338.400 €
15.05.2026 - 309.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan stan u luksuznom kompleksu Savada. Stan se prodaje prazan, poseduje dve spavaće sobe, grejanje je po utrošku. Zgrada, kao i ceo kompleks nalazi se pod visokim stepenom obezbeđenja. Uknjižen. Agencijska provizija za kupca iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 250.000 € na 229.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 229.000 €, 72,00 m2 cca 3180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 250.000 €
15.05.2026 - 229.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je potpuno uknjižen triplex u kući, na samo nekoliko minuta hoda od Botaničke bašte. Prostor nije u zgradi, što garantuje više privatnosti i mira. Triplex na tri etaže omogućava jasno razdvajanje privatnog i poslovnog dela, a fleksibilna struktura nudi veliki potencijal prilagođavanja....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 37, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 233.000 €
15.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 37A, Milutina Milankovica, 2.5, 67 m2 sa 2 terase, III od IV sprata, cg, bez lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, renoviran, uknjizen na 67 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 474.500 € na 448.950 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 448.950 €, 73,00 m2 cca 6150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 474.500 €
15.05.2026 - 448.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska znaka 1102507 - CENA 474500 EURA + 3% agencijske provizije. Prodaje se prostran, svetao i funkcionalan trosoban stan u Pupinovoj Palati, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Poseduje dve spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju i ostavu. Terasa sa predivnim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Centar, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 488.735 €
15.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 200.000 € na 180.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Socijalno, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 200.000 €
15.05.2026 - 180.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 126476, I/, terasa, uknjizen, parking. Na prodaju komforan trosoban stan u Dositejevoj ulici na prvom spratu. Sastoji se od dnevnog boravka,dve spavace sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, posebno toalet, hodnika i dve terase. Zgrada ima svoj parking. Stan je uknjizen....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 70 m2 zadnjih 7 dana pala cena (17)
  • svenekretnine ekskluzivan zadnjih 7 dana pala cena (2)
  • svenekretnine ekskluzivan 70 m2 zadnjih 7 dana (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>