• GoHome Professional
svenekretnine ekskluzivan što manji Najnovije pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine ekskluzivan što manji Najnovije pora - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine ekskluzivan što manji Najnovije porasla cena

  • Za upit "svenekretnine ekskluzivan što manji najnovije porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 103.000 € na 105.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Bulevar, 105.000 €, 34,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 103.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka stana 1102498, cena nekretnine 105,000e + 3% agencijke provizije. Novi Sad, Centar, 34m2, treći sprat. Odlična komforna garsonjera, koja jednim potezom postaje jednosoban stan, što i jeste u papirima. Nalazi se u vrlo atratkivnoj ulici, blizina Bulevara, SNP-a.Svetla....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 96.138 €
22.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 64.000 € na 68.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 68.000 €, 42,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 64.000 €
22.05.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju jednoiposoban stan od 42m², na trećem spratu, koji spaja udobnost, stil i toplinu doma. Stan se prodaje sa svim stvarima – samo unesite kofere i uživajte! Prostrana dnevna soba, moderna kuhinja, udobna spavaća soba i funkcionalno kupatilo čine ovaj stan savršenim za svakodnevni....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 191.000 € na 200.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 200.000 €, 44,00 m2 cca 4550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 191.000 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 120831, V/V, klima, lift, francuski balkon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, stambena zgrada. Светао и стилски стан у потпуно обновљеној предратној згради, која се налази у Скадарлији – боемском делу Старог града. Стан се налази у згради из предратног....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 85.750 € na 98.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 98.000 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 85.750 €
22.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po + P + 3. Ukupno 9 stanova. Kvadrature stanova su od 24m2 do 50.70m2. Funkcionalan raspored stanova. Odlična osvetljenost i orijentacija. Lokacija....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 86.240 € na 98.560 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 98.560 €, 49,00 m2 cca 2010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 86.240 €
22.05.2026 - 98.560 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 124.950 € na 127.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 127.100 €, 51,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 124.950 €
22.05.2026 - 127.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130463, III/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 50,84 m2, u izgradnji. Povrat PDV. 2 spavace sobe 10,19 m2 i 5,64 m2. Dnevni boravak 16,37 m2 . Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 55.000 € na 60.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PARAĆIN, 60.000 €, 56,00 m2 cca 1070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 55.000 €
22.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan se sastoji od ulaznog hodnika, spavaće sobe, dnevni boravak, kuhinja sai trpezarijom, kupatilo, terasa, podrum. Stan je renoviran, stolarija pvc, podovi hrastov parket, ulazna i sobna vrata zamenjeni. Ugradni nameštaj ostaje u stanu. Za kupce prefinjenog ukusa treba pogledati.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 800 € na 900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 900 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
01.05.2026 - 900 €
15.05.2026 - 800 €
22.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

A blok- Dvosoban lux stan .Garazno mesto . Odmah useljiv stan. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Za sve dodatne informacije kontaktirati Elite tim: Telefon / WhatsApp / Viber 0606689 686 Prikaži broj , 0638211 760 Prikaži broj , Web site : www. elite. rs Email:elitenekretnine@gmail.....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 80.000 € na 91.200 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 91.200 €, 57,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
03.04.2026 - 80.000 €
22.05.2026 - 91.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju moderan i potpuno namešten stan u prestižnom kompleksu Crnjanski, idealan za porodičan život ili kao pametna investicija. Osnovne karakteristike: Površina: 57m² Struktura: Dve spavaće sobe, dnevni boravak sa kuhinjom, kupatilo, terasa Terasa sa prelepim pogledom na grad....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine što manji najnovije porasla cena (47)
  • svenekretnine ekskluzivan što manji porasla cena (2)
  • svenekretnine ekskluzivan što manji najnovije (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>