• GoHome Professional
svenekretnine do 805 eura interfon do 12 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • svenekretnine do 805 eura interfon do 12 eura/m2 - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 805 eura interfon do 12 eura/m2

  • Za upit "svenekretnine do 805 eura interfon do 12 eura/m2" pronađeno 157 nekretnina - prosečna cena 10 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 851 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • parking
    • dve lođe
    • kablovska
    • za studente
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajmište, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdavanje stana Novi Sad – izdaje se namešten stan u neposrednoj blizini Medicinskog fakulteta, na izuzetno traženoj i praktičnoj lokaciji. Stan ima odvojenu sobu od kuhinje, što ga čini funkcionalnim i pogodnim za studente, zaposlene ili parove. Nekretnina poseduje terasu i lođu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se prostran i moderno uređen troiposoban stan od 90 m², smešten na 2. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom. Stan je kompletno opremljen i spreman za useljenje, idealan za porodičan život ili one koji žele više komfora i prostora. Funkcionalan raspored obuhvata prostran dnevni....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 800 €, 103,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov kompletni poslovni prostor na Paliluli, udaljen na oko 10 minuta pešice od centra grada, ukupne površine 103m2. Objekat je na prvom spratu i na raspolaganju je 103 m2 radne površine (bez balkona i stepeništa) jedna velika prostorija sa kuhinjom, dve zasebne kancelarije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cerak, 600 €, 78,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.5, 78m2 + dve terase, VP/6, EG, klima, video-nadzor, interfon, internet, ktv Cerak je naselje sa puno zelenih površina, karakteristično po živim ogradama i sada već odraslom drveću i odličnoj planskoj porodičnoj gradnji, kome pripada i Šavnička ulica. Kombinovano sa dobrom saobraćajnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 55 m², u naselju Braće Jerković, Voždovac, Beograd. Stan je kompletno namešten, renoviran i održavan, pa je spreman za useljenje odmah. Pogodan je za pojedince, parove ili manju porodicu koja traži udoban i praktičan životni prostor. Nalazi se u zgradi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan, uredan stan u novogradnji, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, slobodan parking ispred zgrade. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/3,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetan, luksuzno sređen stan, kompletno opremljen, odvojena spavaća soba, cg po utrošku, video nadzor, u blizini II ekonomske škole, mogućnost zakupa garažnog mesta uz doplatu 100 eur. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, FON - Kostolačka 3.0, 66m2 (dve lođe 5m2), 2/12, CG, klima, lift, telefon, interfon Izdaje se funkcionalan stan u Kostolačkoj ulici, ukupne površine 66 m². Po strukturi je trosoban i sastoji se od: • hodnika; • dnevnog boravka; • kuhinje sa trpezarijom; • dve spavaće sobe;....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 500 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, FON-Bilećka - Kostolačka 3.0, 66m2, 2. sprat, grejanje-CG U ponudi svetao trosoban stan, dvostrano orijentisan u mirnoj ulici. Stan se nalazi na drugom spratu redovno održavane zgrade. Sastoji se od: velikog dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 650 € na 598 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Banjica, 598 €, 80,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 650 €
24.04.2026 - 598 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Beograd, Voždovac, Vračar- Paunova 80m2, 3.0, 5/6, CG, lift Namešten stan, na petom spratu stambene zgrade sa liftom. Nalazi se u mirnoj ulici, u blizini svih bitnih sadržaja. Prostorije: prostrana dnevna soba sa trpezarijom, kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, hodnik, lođa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno opremljen stan u novogradnji, poseduje odvojenu spavaću sobu, garažno mesto uračunato u cenu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosi od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 6/10, LIFT, TERASA,....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 600 € na 500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500 €, 39,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 600 €
15.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik u ulici Kraljice Marije, jednoiposoban stan (izvorno jednosoban), 39m2, u dvorištu stambene zgrade u kući sa dva stana. Stan je kompletno renoviran, zamenjen krov, urađena podna, zidna i krovna izolacija, izmenjena instalacija za vodu i struju, pvc stolarija.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 450 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 500 €
01.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Senjak, Colak Antina, 1.5, 35 m2, bez terase, I od I sprata, eg-gas, bez lifta, interfon, klima, odmah useljiv, renoviran, namesten, uknjizen, starogradnja iz 1933. godine. Izdaje se stan u potkrovlju, deo veceg stana od 85 m2, sa zasebnim ulazom. Troskovi Infostana, grejanja, kablovske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 750 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na Vozdovcu, na uglu Vitanovacke i Vojvode Stepe, izdaje se prostran i potpuno namesten petosoban stan, idealan za udoban zivot. Smesten u vojnim soliterima, ovaj stan nudi ne samo izuzetan pogled vec i sav komfor koji vam je potreban.Stan je dvostrano orijentisan, sto mu pruza obilje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan za izdavanje Voždovac U ulici Vojvode Stepe, deo kod bioskopa Voždovac za izdavanje stan površine 60m2. Stan se nalazi u dvorišnom delu stambene zgrade i funkcioniše fako zaseban objekat. Sastoji se iz tri polunivoa - u najnižem su kuhinja sa trpezarijom u visokom prizemlju je....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 430 € na 400 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 400 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 450 €
08.05.2026 - 430 €
15.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Mirijevo, Grge Jankesa, 2.0, 60 m2 sa lodjom, II od VI spratova, cg, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, uknjizen na 60 m2 gradjevinske, odnosno na 56 m2 korisne povrsine, renoviran, starogradnja. Za izdavanje, dvosoban funkcionalan stan u srcu Mirijeva. Poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 31,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen, uredan, svetao stan u novogradnji, potpuno opremljen, funkcionalan, grejanje pomoću norveških radijatora, niski mesečni troškovi. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Centar, 550 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 99636, III/VII, klima, lift, terasa. Izdaje se u stan, 85m2, trosoban, namesten, na odlicnoj lokaciji ul Radnicka. Visoki plafoni. Grejanje CG gradsko. Interfon, klima, lift. 2 spavace sobe, kuhinja i trpezarija odvojeni od dnevne. Kupatilo sa ves masinom. U stanu ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, VRANJE, Centar, 300 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stan/ NAJAM/ jednosoban staniznad SUP-a Površina stana je 47m2, jednosoban na 4. spratu. Nalazi se u novoj stambeno-poslovnoj zgradi koja je useljena 2023 godine, iznad SUP-a. Na odličnoj lokaciji, u mirnijoj ulici. Opremljen je visokokvalitetnim nameštajem i sanitarijom. Sastoji....

 
 
 
 
-16%

Promena cene sa 950 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 126,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 950 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno komforan duplex na odličnoj lokaciji, poseduje pet spavaćih soba, veoma pogodan kako kao stambeni, tako i kao poslovni prostor. Stan se izdaje polunamešten. Uz stan se izdaje i parking mesto koje je uračunato u cenu. Agencijska provizija se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 300 € na 250 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 250 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 300 €
24.04.2026 - 250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvosoban stan preko puta Vojne bolnice na petom spratu stambene zgrade bez lifta, površine 40m2. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa izlazom na terasu, odvojene spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Grejanje je centralno, ima interfon, parking mesto....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ĆUPRIJA, 400 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Generala Božidara Jankovića 2.5, 64m2, PR/1, EG, telefon, interfon U ponudi dvoiposoban opremljen stan, na dobroj lokaciji. Grejanje u stanu je etažno (pelet) i uključeno je u cenu. Idealan za porodicu ili studente. Odmah useljiv! Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, 100 €, 16,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u I fazi Savade, daljinsko otvaranje, video nadzor, cena sa uračunatim troškovima. Ag. prov 50% + PDV GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 13087. Garaza, Beograd - Savada | Izdavanje · 16m² · 100€.

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 700 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan, kompletno opremljen i neuseljavan stan u manjoj zgradi, dva stana na spratu, dve odvojene spavaće sobe, terasa, garažno mesto uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 700 €, 114,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U srcu Vozdovca, na uglu Vitanovacke i Vojvode Stepe, izdaje se prostran i potpuno namesten cetvorosoban stan. Smesten u vojnim soliterima, ovaj stan nudi ne samo izuzetan pogled vec i sav komfor koji vam je potreban.Stan je dvostrano orijentisan, sto mu pruza obilje svetlosti tokom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Lepo sređen stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, dvorišno orijentisan, ka istoku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 1/5, LIFT, TERASA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 650 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Jako lepo sređen stan u novoj zgradi u okviru naselja Stepa Stepanović, potpuno opremljen, poseduje odvojenu spavaću sobu, grejanje na gas, zgrada pod video nadzorom. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan i kvalitetan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, obe sobe imaju izlaz na terasu, cg po utrošku. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 700 €
20.03.2026 - 650 €
10.04.2026 - 700 €
15.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan stan u novogradnji, potpuno opremljen, odvojena spavaća soba, grejanje pomoću TA peći, mogućnost zakupa garaže po dogovoru, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, JAGODINA, 300 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Kompletno namešten stan u neposrednoj blizini škole sa odličnom povezanošću sa centrom grada. Stan poseduje jednu spavaću sobu, prostranu dnevnu sobu sa kuhinjom, kupatilo i prostranu terasu. Ima pripadajući podrum, zgrada poseduje putnički lift i obezbeđena je interfonom i video....

 
 
 
 
-25%

Promena cene sa 400 € na 300 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Palilula, 300 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
08.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se komforan dvoiposoban stan 74m2 na trećem spratu stambene zgrade bez lifta. Sastoji se od prostranog hodnika, dve spavaće sobe, kupatila, odvojene kuhinje, trpezarije i velikog svetlog dnevnog boravka sa izlazom na terasu sa prelepim pogledom na grad. Takodje postoji izlaz....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-157 (od ukupno 157)

<< <1 2 3 4> >>