• GoHome Professional
svenekretnine do 3 eura/m2 2.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • svenekretnine do 3 eura/m2 2.sprat pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - svenekretnine do 3 eura/m2 2.sprat pala cena

  • Za upit "svenekretnine do 3 eura/m2 2.sprat pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 412.000 € na 399.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 399.000 €, 65,00 m2 cca 6140 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 412.000 €
24.04.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 65m2 (terasa 5m2), 2/7, CG, lift, LUX, klima, ktv, internet, interfon, video nadzor, garažno mesto po dodatnoj ceni. Kratka i izuzetno mirna Mišarska ulica, poznata po lepoti, ušuškana je u epicentru grada, između Resavske ulice i ulice Svetozara Markovića. Zbog svog položaja,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 795.000 € na 750.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750.000 €, 170,00 m2 cca 4410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 795.000 €
24.04.2026 - 750.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

6.0, 170m2(dve terase 65m2), vertikala na četiri nivoa, EG, inverter klime, garaža, LUX Dedinje spada u jedan od najmirnijih i najlepših delova Beograda, pa su se tu smestili rezidencijalni objekati, ambasade i luksuzne vile i stambene zgrade. Nepokretnost se nalazi u početnom, vrlo....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 400 € na 370 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 370 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 400 €
20.03.2026 - 370 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu u zgradi na Margeru.Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, spavaće sobe, kupatila i prostrane terase.Grejanje je centralno. Ima klimu.Komplet je opremljen nameštajem i svom potrebnom belom tehnikom.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 900 €, 81,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
24.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Komforan, lepo sređen stan u zgradi novije gradnje, potpuno opremljen, poseduje dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinju, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet i terasu. Uz stan je moguće zakupiti i garažno mesto, uz doplatu. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 400 €
24.04.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se dvoiposoban stan površine 65m2 na drugom spratu u zgradi sa liftom u blizini Gradske bolnice. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije sa kuhinjom, dnevne sobe, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Grejanje je centralno. Ima klimu. Komplet je opremljen nameštajem i svom....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 48,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 500 €
03.04.2026 - 450 €
01.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdaje se nov neuseljavan stan na Margeru u blizini Donine česme, u ulici Marije Bursać, u zgradi novije gradnje sa liftom, na drugom spratu, uknjižene površine 48m2 sa centralnim grejanjem (postoje kalorimetri te kontrolišete svoju potrošnju) i inverter klima uređaj- u svakoj sobi....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 120.000 € na 117.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 117.500 €, 41,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 120.000 €
01.05.2026 - 117.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Funkcionalan dvosoban stan, na 2. spratu četvorospratnice izgrađene 2010. godine. Uknjižena površina stana je 41 m2, od prostorija ima ulazni hodnik, dnevnu soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaću sobu, kupatilo i terasu. Lokacijski, nalazi se uz Mirijevski bulevar kod Sedme gimnazije,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 310.000 € na 296.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 296.000 €, 77,00 m2 cca 3840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 310.000 €
24.04.2026 - 296.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, Skadarlija - Bulevar despota Stefana 4.0, 77m2 (terasa 2m2), 2/4, EG, telefon U ponudi salonski stan sa visinom plafona od 3m, u neposrednoj blizini Skadarlije. Renoviran je pre dve godine. Nalazi se na drugom spratu u mirnoj, dvorišnoj zgradi sa po dva stana na spratu.....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 168.300 € na 164.800 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 164.800 €, 48,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 168.300 €
01.05.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – prodaje se funkcionalan dvosoban stan površine 48m2 na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu, Grbavici, na uglu ulica Miše Dimitrijevića i Braće Ribnikar. Stan se nalazi na 2. spratu u zgradi sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, puno prirodnog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 143.000 € na 138.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cerak, 138.000 €, 85,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 143.000 €
24.04.2026 - 138.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Cerak - Lipar 3.0, 85m2 (lođa 7m2), 2/2, TA, klima, telefon, interfon, internet, kablovska Prodaje se funkcionalan trosoban stan. Nalazi se na drugom spratu dvospratne stambene zgrade sa ukupno tri stana. Prostorije: dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo, dve spavaće....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • svenekretnine 2.sprat pala cena (55)
  • svenekretnine do 3 eura/m2 pala cena (5)
  • svenekretnine do 3 eura/m2 2.sprat (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>